تی وی تو
آنتورپ
شارلوا

یکشنبه ۲۶ دی ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ بلژیک

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آنتورپ شارلوا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ بلژیک

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آنتورپ – شارلوا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آنتورپ شارلوا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آنتورپ شارلوا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آنتورپ شارلوا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آنتورپ شارلوا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا

در جریان بازی های هفته ی چهارم لیگ برتر بلژیک ، تیم های رویال آنتورپ و شارلوا به مصاف هم رفتند. فیشر در دقیقه ی ۳۸ این دیدار ، نخستین گل تیمش را به ثبت رساند تا آنتورپ را با برتی ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم اما شارلوا بسیار قوی ظاهر شد. این تیم که تمام توانش را برای جبران گل خورده به کار گرفته بود ، در دقیقه ی ۵۶ با ضربه ی دیدنی زاروی کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ادامه ی گزارش زنده بازی آنتورپ شارلوا تمام موقعیت های مناسب از بین رفت تا دیگر شاهد باز شدن دروازه ها نباشیم.

 

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا

 

شارلوا رویال آنتورپ
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۷
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۶
۵۲۴تعداد پاس۴۶۹
۴۲۳پاس صحیح۳۸۱
۲۷سانتر۱۰
۱۲کرنر۱
۶خطا۶
۰آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا

 

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا – ۷ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ برتر بلژیک ، تیم های رویال آنتورپ و شارلوا با هم دیدار کردند. در طول نیمه ی نخست این دیدار بازی در میانه ی میدان در جریان بود و همین سبب شد تا حمله ی سنگینی بر دروازه ها رخ ندهد و این دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن باز گردند. در نیمه ی دوم اما همه چیز تغییر کرد. با اشتباه سک در دقیقه ی ۵۲ و باز شدن دروازه ی خودی ، شارلوا به برتری ۱-۰ رسید. اما آنتورپی ها موفق به جبران این اشتباه شدند. بنونته در دقیقه ی ۷۳ و بوکان در دقیقه ی ۷۸ دو بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند تا این دیدار با برتری ۲-۰ رویال آنتورپ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال آنتورپ شارلوا ‌ – تی وی تو

 

رویال آنتورپشارلوا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۴۹۱تعداد پاس۴۲۶
۸کرنر۲
۱۳خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آنتورپ شارلوا ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا – ۹ شهریور ۹۹

تبم های رویال آنتورپ و شارلوا در هفته ی چهارم لیگ برتر بلژیک به مصاف هم رفتند. پس از پاس علی قلی زاده و ضربه ی نیکولسون شارلوا به برتری ۱-۰ رسید اما بازی از سمت رویال به خشونت کشیده شد تا آن جا که این تیم با اخراج ورستراته در دقیقه ی ۲۲ ، ۱۰ نفره شد.در نیمه ی دوم هم حملات آنتورپ به جایی نرسید تا آن که در دقیقه ی ۳ وقت اضافه ، نیکولسون بار دیگر از غفلت بازیکنان حریف استفاده کرد و در یک موقعیت عالی موفق شد دروازه ی آنتورپ را برای بار دوم باز کند تا تیمش به برتری ۲-۰ برسد.

 

پخش زنده فوتبال آنتورپ شارلوا ‌ – تی وی تو

 

شارلوا رویال آنتورپ
۴۹%مالکیت۵۱%
۸شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۶
۴۸۸تعداد پاس۴۷۶
۵کرنر۳
۱۳خطا۷
۲آفساید۲
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال آنتورپ شارلوا ‌ – تی وی تو