تی وی تو
فوتبال  آنتورپ شارلوا زنده

فوتبال آنتورپ شارلوا زنده

آنتورپ
شارلوا

چهارشنبه ۱۵ آذر ۲۳:۰۰

پخش زنده جام حذفی بلژیک

پخش زنده بازی رویال آنتورپ و شارلوا امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر بلژیک و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های رویال آنتورپ و شارلوا ‌ بازی خواهند داشت. رویال آنتورپ مقابل شارلوا ‌ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال آنتورپ و شارلوا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آنتورپ شارلوا را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی رویال آنتورپ شارلوا

در جریان بازی های هفته ی چهارم لیگ برتر بلژیک ، تیم های رویال آنتورپ و شارلوا به مصاف هم رفتند. فیشر در دقیقه ی ۳۸ این دیدار ، نخستین گل تیمش را به ثبت رساند تا آنتورپ را با برتی ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم اما شارلوا بسیار قوی ظاهر شد. این تیم که تمام توانش را برای جبران گل خورده به کار گرفته بود ، در دقیقه ی ۵۶ با ضربه ی دیدنی زاروی کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ادامه ی پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا تمام موقعیت های مناسب از بین رفت تا دیگر شاهد باز شدن دروازه ها نباشیم.

 

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا

 

شارلوا رویال آنتورپ
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۷
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۶
۵۲۴تعداد پاس۴۶۹
۴۲۳پاس صحیح۳۸۱
۲۷سانتر۱۰
۱۲کرنر۱
۶خطا۶
۰آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی آنتورپ شارلوا

 

پخش زنده فوتبال آنتورپ شارلوا

۷ دی ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ برتر بلژیک ، تیم های رویال آنتورپ و شارلوا با هم دیدار کردند. در طول نیمه ی نخست این دیدار بازی در میانه ی میدان در جریان بود و همین سبب شد تا حمله ی سنگینی بر دروازه ها رخ ندهد و این دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن باز گردند. در نیمه ی دوم اما همه چیز تغییر کرد. با اشتباه سک در دقیقه ی ۵۲ و باز شدن دروازه ی خودی ، شارلوا به برتری ۱-۰ رسید. اما آنتورپی ها موفق به جبران این اشتباه شدند. بنونته در دقیقه ی ۷۳ و بوکان در دقیقه ی ۷۸ دو بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند تا این دیدار با برتری ۲-۰ رویال آنتورپ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال رویال آنتورپ شارلوا – تی وی تو

 

رویال آنتورپشارلوا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۴۹۱تعداد پاس۴۲۶
۸کرنر۲
۱۳خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال رویال آنتورپ شارلوا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی آنتورپ شارلوا

۹ شهریور ۱۳۹۹

تبم های رویال آنتورپ و شارلوا در هفته ی چهارم لیگ برتر بلژیک به مصاف هم رفتند. پس از پاس علی قلی زاده و ضربه ی نیکولسون شارلوا به برتری ۱-۰ رسید اما بازی از سمت رویال به خشونت کشیده شد تا آن جا که این تیم با اخراج ورستراته در دقیقه ی ۲۲ ، ۱۰ نفره شد.در نیمه ی دوم هم حملات آنتورپ به جایی نرسید تا آن که در دقیقه ی ۳ وقت اضافه ، نیکولسون بار دیگر از غفلت بازیکنان حریف استفاده کرد و در یک موقعیت عالی موفق شد دروازه ی آنتورپ را برای بار دوم باز کند تا تیمش به برتری ۲-۰ برسد.

 

پخش زنده فوتبال رویال آنتورپ شارلوا – تی وی تو

 

شارلوا رویال آنتورپ
۴۹%مالکیت۵۱%
۸شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۶
۴۸۸تعداد پاس۴۷۶
۵کرنر۳
۱۳خطا۷
۲آفساید۲
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال رویال آنتورپ شارلوا – تی وی تو

برچسب‌ها: