تی وی تو
آلومینیوم اراک
گل گهر سیرجان

جمعه ۳ دی ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آلومینیوم اراک گل گهر را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان

در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال ایران تیم های گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی گل گهر با حساب ۳-۱ پایان یافت. در ۱۰ دقیقه ی ابتدایی این دیدار ، پاس در عمق زیبای اسماعیل شریف، علیرضا منظمی را در موقعیت تک به تک با بشاگردی قرار داد که ضربه این بازیکن را گلر گل گهر به خوبی مهار کرد؛ در ریباند همین توپ اما معین عباسیان موفق شد با یک ضربه به موقع دروازه حریف را باز کند و تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند.

در نیمه ی دوم  و مخصوصا در دقایق پایانی پخش زنده بازی آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان اما شاهد یک بازی پر گل تر و هیجان انگیز تر بودیم. در دقیقه ی ۷۳ ، مهار ناقص پورحمیدی روی ارسال زکی پور از سمت چپ که در دهانه دروازه به زمین برخورد کرد،  با ضربه سر رضا شکاری به گل اول گل گهر تبدیل شد. چند دقیقه ی بعد ، کاپیتان گل گهر با یک ضربه زمینی به سمت چپ، دروازه پورحمیدی را برخلاف جهت حرکت او باز کرد اما این پایان کار دو تیم در این دیدار نبود.

 در وقت های اضافه بود که ، ارسال توپ به پشت مدافعان تیم آلومینیوم را مرتضی تبریزی در گوشه سمت راست محوطه جریمه در اختیار گرفت. پاس در عرض او را سعید صادقی در دهانه دروازه به گل سوم گل گهر تبدیل کرد تا این دیدار با برتری ۳-۱ گل گهر به پایان برسد

 

پخش زنده بازی آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان

 

پخش زنده فوتبال آلومینیوم اراک گل گهر سیرجان

گل گهر و آلومینیوم در چارچوب هفته بیست و ششم به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱-۱ مساوی به پایان رسید. در یکی از حساس ترین بازی‌های هفته بیست و ششم لیگ برتر، تیم گل گهر سیرجان در ورزشگاه خانگی میزبان آلومینیوم اراک بود. در دقیقه ۲۹ و روی ارسال دیدنی احمد زنده روح، یونس شاکری با ضربه سری دقیق دروازه آلومینیوم را باز کرد و نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

در نیمه دوم پخش زنده آلومینیوم اراک و گل گهر ، آلومینیوم حملات بیشتری را انجام داد و سرانجام روی یک پنالتی مشکوک، حامد پاکدل موفق به گلزنی شد. او ضربه خود را به وسط دروازه زد اما موفق به فریب دروازه بان شد و آلومینیوم را از شکست نجات داد.اما این پایان کار نبود. گل گهر سیرجان در دقایق پایانی مسابقه روی اشتباه منظمی صاحب پنالتی شد. اعلام پنالتی با اعتراض کادر فنی آلومینیوم همراه بود اما داور بی توجه به این اعتراض ها، روی تصمیمش ماند و گادوین منشا از روی نقطه پنالتی دروازه را گشود.با این نتیجه آلومینیوم رتبه چهارمی خود را از دست داد و گل گهر با ۳۸ امتیاز به رتبه چهارم جدول رسید تا امید به کسب سهمیه آسیایی داشته باشد.

پخش زنده فوتبال آلومینیوم گل گهر – تی وی تو

پخش بازی زنده آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان

در ادامه لیگ برتر فوتبال و از هفته یازدهم تیمهای فوتبال آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان به تساوی رضایت دادند. در این دیدار که در ورزشگاه امام خمینی اراک برگزار شد شاگردان خطیبی پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل مقابل یاران قلعه نویی رضایت دادند.  با این نتیجه گل گهر سیرجان با ۱۵ امتیاز در رده ششم و آلومینیوم اراک با ۱۲ امتیاز در رده یازدهم جدول لیگ برتر فوتبال ایستاد.آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر ، دوشنبه ششم بهمن در ورزشگاه امام خمینی میزبان پرسپولیس تهران است و گل گهر سیرجان ۴ بهمن در خانه از تراکتورسازی تبریز پذیرایی می کند.

 

 

پخش زنده فوتبال آلومینیوم گل گهر – تی وی تو