تی وی تو
بازی زنده  آلومینیوم اراک مس رفسنجان

بازی زنده آلومینیوم اراک مس رفسنجان

پخش زنده بازی آلومینیوم و مس رفسنجان امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام‌حذفی ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های آلومینیوم و مس رفسنجان بازی خواهند داشت. آلومینیوم مقابل مس رفسنجان را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون زنده بازی آلومینیوم اراک مس رفسنجان را
آلومینیوم اراک
مس رفسنجان

شنبه ۲۶ خرداد ۲۰:۰۰

پخش زنده جام حذفی ایران

پخش زنده بازی آلومینیوم و مس رفسنجان امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام‌حذفی ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های آلومینیوم و مس رفسنجان بازی خواهند داشت. آلومینیوم مقابل مس رفسنجان را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون زنده بازی آلومینیوم اراک مس رفسنجان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال آلومینیوم اراک و مس رفسنجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی را از تی‌وی‌تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آلومینیوم اراک و مس رفسنجان

تیم‌های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک در حالی در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که دو تیم با هدف‌گذاری متفاوت وارد میدان شده بودند، مسی‌ها در سودای رسیدن به نخستین پیروزی فصل بودند و قصد داشتند تا در اولین میزبانی فصل، به اولین برد هم دست پیدا کنند. سوی دیگر میدان هم شاگردان رسول خطیبی پس از شکست دادن پرسپولیس، به دنبال تداوم روند درخشان خود در لیگ بیست و یکم بودند.

نیمه اول بازی کم افت و خیز دنبال شد و توپ و میدان در اختیار بازیکنان آلومینیوم بود، هر چند که آن‌ها در خلق موقعیت خطرناک روی دروازه مس ناکام بودند و آن‌سوی میدان معدود موقعیت‌های ایجاد شده در نیمه نخست پخش زنده فوتبال آلومینیوم اراک مس رفسنجان ، سهم مسی‌ها بود که با بی‌دقتی مهاجمان از دست رفت تا نیمه نخست بدون گل مساوی به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، شاگردان رسول خطیبی فوتبال تهاجمی‌تری را از خود نشان دادند و دقیقه ۶۲ فاصله چندانی تا رسیدن به گل برتری نداشتند اما درخشش نوشی‌صوفیانی دروازه‌بان مس که اولین بازی خود در فصل جدید را تجربه می‌کرد، مانع از گلزنی اراکی‌ها شد. در جریان بازی، اعتراض مربیان دو تیم به عملکرد ترابیان داور مسابقه از نکات جالب‌توجه بازی بود.

در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم برای رسیدن به گل، توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا تقابل مس رفسنجان و آلومینیوم اراک با تقسیم امتیازات میان دو تیم به پایان برسد؛ با این نتیجه، آلومینیوم فرصت ایده‌آل صدرنشینی در پایان هفته چهارم را از دست داد، هر چند که شاگردان خطیبی همچنان با ۸ امتیاز در کورس رقابت بالای جدول هستند و تنها تیم لیگ بیست و یکم هستند که هنوز دروازه‌شان در فصل جدید باز نشده است و روند شکست ناپذیری شاگردان خطیبی به ۴ بازی متوالی رسید.

 

پخش زنده بازی آلومینیوم اراک مس رفسنجان

برچسب‌ها: