تی وی تو
بازی زنده  آلمان یونان

بازی زنده آلمان یونان

پخش زنده فوتبال آلمان یونان امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های آلمان و یونان بازی خواهند داشت. آلمان مقابل یونان را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی آلمان و یونان اگر برای دیدن فوتبال زنده آلمان و یونان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی
آلمان
یونان

جمعه ۱۸ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال آلمان یونان امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های آلمان و یونان بازی خواهند داشت. آلمان مقابل یونان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آلمان و یونان

اگر برای دیدن فوتبال زنده آلمان و یونان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی آلمان یونان تماشا کنید.

شما می توانید پخش زنده مسابقات بازی دوستانه و بازی زنده تیم‌های آلمان و یونان را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا، بازی‌های جام جهانی، جام باشگاه‌های جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی آلمان مقابل یونان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آلمان یونان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آلمان و یونان را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال آلمان یونان، شما می توانید آلمان و یونان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آلمان یونان

۲ تیر ۱۳۹۱

در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۱۲ تیم ملی آلمان موفق شد در یک بازی زیبا و پرگل یونان را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند تا در این مرحله به دیدار برنده تیم های ایتالیا و انگلیس برود.

ابتدا “فیلیپ لام” در دقیقه ۳۹ آلمان را پیش انداخت اما “جورجیوس ساماراس” در دقیقه ۵۵ نتیجه را برای یونان به تساوی کشاند. در ادامه و در دقیقه ۶۱ “سامی خدیرا”، ۶۸ “میروسلاو کلوزه” و در دقیقه ۷۴ “مارکو رویس” برای آلمان گلزنی کردند تا شاگردان “یواخیم لو” با نتیجه ۴ بر یک پیش بیفتند.

در دقیقه ۸۹ پخش زنده فوتبال آلمان یونان داور به دلیل خطای هند “جروم بواتنگ” مدافع آلمان در محوطه جریمه یک ضربه پنالتی به سود یونان اعلام کرد که “سالپینگیدیس” آن را به گل تبدیل کرد و اختلاف را به ۲ گل رساند. در پایان آلمان با نتیجه ۴ بر ۲ یونان را از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی راه یافت.

پخش زنده فوتبال آلمان یونان

آلمان یونان 
۶۶%مالکیت۳۴%
۴شوت در چارچوب ۵
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱۰
۱۰کرنر۱
۹خطا۱۰
۵آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آلمان یونان