تی وی تو
آلمان
مقدونیه

دوشنبه ۱۹ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی آلمان مقدونیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلمان مقدونیه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلمان مقدونیه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آلمان و مقدونیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آلمان مقدونیه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی آلمان مقدونیه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان مقدونیه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلمان مقدونیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلمان مقدونیه – ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

در هفته ی سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، تیم آلمان در دویسبورگ میزبان مقدونیه شمالی بود. در نیمه ی نخست بیشتر شاهد گردش توپ در میانه ی میدان بودیم و همه منتظر بودند تا این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد اما پاس سریع بازیکنان مقدونیه پاندف را مقابل دروازه ی حریف قرار داد تا این تیم برتری ۱-۰  ا بدست آورد.

در نیمه ی دوم باز هم بازی به روال قبل ادامه یافت و این بار الماس در دقیقه ی ۸۵ حساب کار را ۲-۰ کرد.در پایان پخش زنده بازی آلمان مقدونیه، باید اضافه کرد که شاگردان لوو در دو بازی قبلی خود به پیروزی رسیده بودند و برای کسب سومین پیروزی متوالی و کسب حداکثر امتیاز از این فیفا دی به زمین آمده بودند؛ اتفاقی که با یک نمایش ناامید کننده هرگز رخ نداد و از سوی دیگر ، گوران پاندف و یارانش نشان دادند صعودشان به یورو اتفاقی نبوده است.

 

پخش زنده بازی آلمان مقدونیه

 

آلمان مقدونیه 
۶۹%مالکیت۳۱%
۲شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۱
۷۲۶تعداد پاس۳۰۷
۶۴۵پاس صحیح۲۲۱
۲۰سانتر۱۸
۲کرنر۵
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آلمان مقدونیه