تی وی تو
بازی زنده  آلمان مجارستان

بازی زنده آلمان مجارستان

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلمان مجارستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون
آلمان
مجارستان

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلمان مجارستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلمان مجارستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال آلمان و مجارستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آلمان مجارستان را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان مجارستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلمان مجارستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان

۱ مهر ۱۴۰۱

تیم ملی آلمان در هفته پنجم لیگ ملت ها میزبان مجارستان بود و بازی را ۱-۰ به مهمان خود واگذار کرد.

در همان ۱۷ دقیقه ابتدایی بازی بود که با غفلت بازیکنان آلمان سالای صاحب توپ شد و آن را به زیبایی هرچه تمام تر راهی دروازه آلمان کرد تا گرجی ها به برتری ۱-۰ برسند. 

در ادامه پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان آرایش دفاعی گرجستان کار را برای آلمانی ها که غافلگیر شده بودند بسیار مشکل کرد. علی رغم ورود بازیکنان تازه نفس به زمین همچنان تا انتهای بازی شاهد باز شدن دوباره دروازه ها نبودیم تا گرجستان پیروزمندانه راهی رختکن شود.

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان

آلمان مجارستان 
۷۲%مالکیت۲۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۷۸۲تعداد پاس۳۰۴
۶۷۳پاس صحیح۲۱۷
۲۲سانتر۹
۲کرنر۳
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان

پخش زنده بازی آلمان مجارستان

آلمان در آخرین دیدارش از مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰، در مونیخ از مجارستان میزبانی می کرد. مجارها بازی را هم خوب آغاز کردند و در کمال شگفتی این مجارستان بود که در زمین آلمان به گل اول بازی دست یافت، شاگردان سخت کوش مارکو روسی در دقیقه ۱۱ با گل زالای پیش افتادند و نیمه نخست را هم با حفظ این گل برنده به رختکن رفتند.

آلمان که امکان حذف شدنش حتی با این نتیجه هم بود در نیمه دوم به سختی و در دقیقه ۶۶ پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند اما این گل تنها دو دقیقه پایدار بود و مجارستان در دقیقه ۶۸ مجدداً این بار با گل شافر از میزبان خود پیش افتاد.

آلمان که با توجه به تساوی فرانسه و پرتغال در بازی همزمان خودش را حذف شده می‌دید در دقایق باقیمانده سراپا حمله شد و در ۶ دقیقه مانده به پایان بازی گل تساوی را به ثمر رساند تا با کسب یک امتیاز این بازی به رتبه دوم گروه صعود کند.

 

پخش زنده بازی آلمان مجارستان

 

آلمان مجارستان 
۷۵%مالکیت۲۵%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۷۲۱تعداد پاس۲۳۶
۶۵۶پاس صحیح۱۶۸
۲۸سانتر۷
۶کرنر۱
۸خطا۱۰
۲آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آلمان مجارستان

 

گزارش زنده فوتبال آلمان مجارستان

دو تیم آلمان و مجارستان برای یک بازی دوستانه ی ملی ، در گلزن کرشن به مصاف هم رفتند.  یواخیم لوو در این دیدار از اکثر بازیکنان اصلی مانشفات در  ترکیب اولیه استفاده کرده بود و مانوئل نویر بازوبند کاپیتانی را به بازو داشت.اولین موقعیت همان ابتدای بازی برای آلمان به دست آمد. در دقیقه ۲ بازی پاس گوتزه در مقابل دروازه خالی مجارستان به دراکسلر رسید، دراکسلر دروازه را باز کرد اما داور این صحنه را به اشتباه آفساید تشخیص داد.

ده دقیقه بعد با شوت مولر از پشت محوطه یک کرنر برای مانشافت به دست آمد، کرنر ارسالی در شش قدم به رودیگر رسید و رودیگر در موقعیتی عالی ضربه اش را به بیرون زد.دقیقه ۱۴ پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان کاپیتان لهستان با حرکت عرضی در پشت محوطه موقعیتی برای شوت زنی فراهم کرد، ضربه او را نویر برگشت داد، روی برگشت توپ دوم را در موقعیت تک به تک باز هم نویر دفع کرد که با پرچم داور به نشانه آفساید بازی متوقف شد. 

در ادامه برتری آلمان ادامه داشت اما منجر به موقعیت جدی روی دروازه مجارستان نمی شد. در نهایت دقیقه ۳۹ بازی روی حرکت ترکیبی دراکسلر و هکتور در محوطه جریمه مجارستان و پاس هکتور برای گوتسه، توپ با برخورد به پای مدافع مجارستان وارد دروازه کرالی شد. بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود آلمان به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده بازی آلمان مجارستان بارش باران و تعویض های پیاپی تاثیر خود را روی کیفیت بازی گذاشت. باز هم آلمان تیم برتر میدان بود. در چندین نوبت نیز مصدومیت بازیکنان مجارستان باعث وقفه در بازی شد.در دقیقه ۶۳ این نیمه گل دوم آلمان به ثمر رسید. ارسال بواتنگ در محوطه جریمه به گومز رسید، ضربه سر او را کرالی بازگشت داد اما روی توپ دوم مولر حاضر بود تا توپ را وارد دروازه خالی مجارستان کند. تصویر آهسته نشان داد که گومز روی این گل در موقعیت آفساید قرار داشت.

آلمان با حساب دو بر صفر پیروز شد تا قهرمان جهان با برد به استقبال رقابت های یورو برود.

 

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان | تی وی تو

 

آلمان مجارستان 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۲
۴کرنر۱
۱۲ضربه ایستگاهی۱۸
۱۱خطا۹
۷آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی آلمان و مجارستان

تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان و مجارستان ، در یک دیدار دوستانه به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، با گل دقیقه ی ۱۵ ژوسته و برتری ۱-۰ مجارستان به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، مجار ها برتری خود را حفظ کردند.

در دقیقه ی ۶۰ پخش زنده فوتبال آلمان مجارستان ماته برای بار دوم دروازه ی حریف را در هم کوبید تا حساب کار ، ۲-۰ گردد. تلاش آلمانی ها در دقیقه ی ۶۵ با ضربه ی اگستی به نتیجه نشست تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. 

برچسب‌ها: