تی وی تو
آلمان
سن مارینو

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۲۰:۴۵

پخش زنده قهرمانی زیر 21 سال اروپا

گزارش زنده فوتبال آلمان سن مارینو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی آلمان و سن مارینو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلمان و سن مارینو امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال آلمان و سن مارینو امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال آلمان و سن مارینو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آلمان سن مارینو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آلمان سن مارینو را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال آلمان سن مارینو، شما می توانید بازی آلمان و سن مارینو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی آلمان سن مارینو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال آلمان و سن مارینو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلمان سن مارینو ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی زیر بیست و یک سال آلمان و سن مارینو ، در هفته ی اول رقابت های قهرمانی زیر بیست و یک سال اروپا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به طرز غیر قابل باوری پر گل بود. کرائوس در دقیقه ی ۴ ، بورکات در دقیقه ی ۱۹ و ۴۳ و موکوکو در دقیقه ی ۱۹ و ۴۱ پنج بار دروازه ی حریف را باز کردند تا پیروزی چشمگیر ۵-۰ را در نیمه ی نخست برای تیمشان رقم بزنند. در نیمه ی دوم لولینگ نیز حمله ی موفقی به دروازه ی مارینو داشت و با پایان گزارش زنده فوتبال آلمان سن مارینو آلمان را به برتری ۶-۰ رساند.

 

پخش زنده بازی آلمان سن مارینو

 

پخش زنده بازی آلمان سن مارینو