تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بازی آلمان جمهوری چک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلمان جمهوری چک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلمان جمهوری چک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی آلمان و جمهوری چک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آلمان جمهوری چک را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان جمهوری چک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلمان جمهوری چک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلمان جمهوری چک

در خلال رقابت های هفته ی هفتم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم های آلمان و چک به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با  تک گل ورنر در دقیقه ی ۴ با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید. در ابتدای نیمه ی دوم این چک بود که بازی را در دست داشت و با ضربه ی داریدا در دقیقه ی ۷۸ حساب کار را ۱-۱ کرد. اما این نتیجه مدت زیادی پایدار نماند و در دقیقه ی ۸۸ دروازه ی چک با ضربه ی هوملس برای بار دوم باز شد. در این دقایق پایانی جبران اختلاف یک گل برای چک کمی سخت بود. با پایان ۹۰ دقیقه ، این رقابت با برتری ۱-۲ آلمان به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آلمان جمهوری چک ‌ – تی وی تو

 

چکآلمان
۲۳%مالکیت۷۷%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۲۳۴تعداد پاس۷۹۹
۱۵۶پاس صحیح۷۲۱
۴سانتر۳
۶کرنر۲
۷ضربه ایستگاهی۱۸
۱۹خطا۹
۲آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آلمان جمهوری چک ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آلمان و چک

در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، آلمان در ورزشگاه فولکس پارک آرنای هامبورگ به مصاف چک رفت که در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. دقیقه ۱۳ آلمان به گل اول دست یافت.پاس عرضی گوتزه درون محوطه و در موقعیتی مناسب به اوزیل رسید و او هم با پاسی دیگر مولر را در موقعیت گلزنی قرار داد و ضربه دقیق او دروازه چک را گشود. سه دقیقه پس از شروع نیمه دوم مانشافت گل دوم را هم زد.کیمیش پس از حرکتی عرضی توپ را در پشت محوطه جریمه برای شوت کروس مهیا کرد و ضربه زمینی و دقیق کروس گل دوم ژرمن ها را ثبت کرد.

در دقیقه ۶۵ مولر نتیجه را سه بر صفر کرد. ارسال خوب یوناس هکتور از سمت چپ به مولر رسید که او نیز ماهرانه دروازه چک را برای بار سوم باز کرد.در نهایت آلمان با همین سه گل پیروز مسابقه شد.

پخش زنده فوتبال آلمان جمهوری چک ‌ – تی وی تو

 

آلمانچک
۶۶%مالکیت۳۴%
۸شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۵
۸کرنر۶
۱۵ضربه ایستگاهی۱۹
۱۲خطا۱۳
۷آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آلمان جمهوری چک ‌ – تی وی تو