تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آلمان
ترکیه

شنبه ۲۷ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال آلمان ترکیه امروز شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای دوستانه فوتبال و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های آلمان و ترکیه ‌بازی خواهند داشت. آلمان مقابل ترکیه ‌را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان ترکیه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلمان ترکیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلمان ترکیه

۱۶ مهر ۱۳۹۹

تیم ملی آلمان و ترکیه در جریان یک بازی دوستانه با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.در نیمه دوم اما شاهد افزایش حملات دو تیم بودیم. یولیان دراکسلر اولین گل این دیدار در همان دقایق ابتدایی به ثبت رساند اما خیلی زود نوبت توفان بو که کار را به تساوی ۱-۱ بکشاند.

آلمانی ها به حملات خود ادامه دادند و بالاخره در دقیقه ۵۸ پخش زنده فوتبال آلمان ترکیه با ضربه نویهاوس دوباره برتری را در دست گرفتند و اما این پایان کار این دیار پر گل نبود. در ادامه کاراجا و کارامان برای ترکیه و والدشمیت برای آلمانی ها گلزنی کردند تا این دیار بپر فراز و نشیب با نتیجه ۳-۳ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال آلمان ترکیه – تی وی تو

آلمان ترکیه
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۳کرنر۲
۱۴خطا۱۰
۴آفساید۲
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آلمان ترکیه – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 17, 2023