تی وی تو
بازی زنده  آلمان اوکراین

بازی زنده آلمان اوکراین

پخش زنده بازی آلمان و اوکراین امروز دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های آلمان و اوکراین بازی خواهند داشت. آلمان مقابل اوکراین را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان اوکراین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه
آلمان
اوکراین

دوشنبه ۱۴ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی آلمان و اوکراین امروز دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های آلمان و اوکراین بازی خواهند داشت. آلمان مقابل اوکراین را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان اوکراین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلمان اوکراین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلمان و اوکراین

دو تیم آلمان و اوکراین از هفته پنجم رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا، به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود آلمان به پایان رسید.نیمه ی نخست این دیدار ،طوفانی آغاز شد. در دقیقه ی ۱۲ ، پس از یک همکاری تیمی زیبا، زوبکوف وارد محوطه جریمه حریف شد ولی در آنجا مدافعان پر تعدد مانشافت موجب شدند تا او توپ را در عرض برای یارم جوک بفرستد و این مهاجم هم با شوت سر ضرب خود، توپ را به زیبایی به تور دروازه چسباند.

در دقیقه ی ۲۳ پخش زنده بازی آلمان اوکراین اما گورتسکا پس از توپ ربایی از یار حریف در نیمه زمین خودی، ضد حمله سریعی را طرح ریزی کرد و توپ را به سانه رساند تا این بازیکن با یک تغییر مسیر هوشمندانه و سپس شوت پای چپ خود، بازی را به تساوی بکشاند. آلمانی ها که روحیه ی خود را به دست آورده بودند ، در دقیقه ی ۳۳ دوباره دروازه ی حریف را باز کردند. کوخ با پاس پشت دفاعی عالی توپ را به گورتسکا رساند و این بازیکن هم در هوا، توپ را به طور تک ضرب ارسال کرد تا ورنر از دهانه دروازه موفق به گلزنی شود و آلمان با نتیجه ی ۲-۱ راهی رختکن شد.

در نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال آلمان اوکراین شاهد تلاش اوکراین برای به تساوی رساندن بازی بودیم که در دقیقه ی ۶۴ ، گوندوگان توپ را به سمت راست زمین برد؛ در آن منطقه از زمین گینتر با پاسی خط کشی شده توپ را به ورنر رساند تا شوت زمینی و بی تعلل این بازیکن، خیال مانشافت از برتری خود نسبت به حریف را راحت کند.

پخش زنده بازی آلمان اوکراین

آلمان اوکراین 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۶۴۸تعداد پاس۵۲۳
۵۸۹پاس صحیح۴۵۶
۲۰سانتر۱۰
۹کرنر۲
۱۱خطا۱۲
۳آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی آلمان اوکراین

 

پخش زنده فوتبال آلمان و اوکراین

در خلال بازی های هفته ی سوم لیگ ملت های اروپا تیم های آلمان و اوکراین به دیدار هم رفتند. آلمان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه پنج و با ضربه از راه دور سرژ گناربری می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما بوشچان عکس العمل خوبی نشان داد.اما در دقیقه ۲۰ آلمان به گل اول دست یافت.

پاس عرضی و زمینی آنتونی رودیگر در مقابل دروازه به گینتر رسید و او با ضربه ای دقیق موفق به گلزنی شد. در لحظات پایانی نیمه اول ضربه زیبای تونی کروس با فاصله کمی به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری ۰-۱ آلمان به اتمام رسید آلمان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰ پخش زنده فوتبال آلمان اوکراین به گل رسید..

در دقیقه ۷۵ اوکراین یکی از گل ها را جبران کرد. نیکلاس سوله روی یارمچوک در محوطه مرتکب خطا شد و مالینوفسکی توانست اختلاف را به حداقل برساند.در دقیقه ۸۳ و روی پاس تیمو ورنر، گناربری تا آستانه زدن گل سوم آلمان پیش رفت، اما ضربه محکم او با مهار تماشایی دروازه بان حریف همراه شد تا در نهایت آلمان با همان نتیجه ۱-۲ اوکراین را شکست دهد.

 

پخش زنده فوتبال آلمان اوکراین | تی وی تو

 

اوکراینآلمان
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۱۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱۰مهار دروازه بان۲
۳۰۱تعداد پاس۸۰۹
۲۳۵پاس صحیح۷۳۶
۶سانتر۲۰
۰کرنر۷
۸خطا۱۷
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آلمان اوکراین | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی آلمان اوکراین

در هفته ی اول مسابقات جام ملت های ۲۰۱۶ دو تیم آلمان و اوکراین از گروه سی با هم دیدار داشتند . در این دیدار که با نتیجه ی ۰-۲ و پیروزی آلمانی ها به پایان رسید هر دو تیم با ارائه ی بازی ای تماشایی ، حسابی خوش درخشیدند. اولین موقعیت بازی در دقیقه ی ۴ بوجود آمد. ماریو گوتزه با حرکتی زیبا و جا گذاشتن بازیکنان اوکراین از داخل محوطه ی جریمه به سمت دروازه ضربه زد اما این توپ به بیرون رفت .در دقیقه ی ۱۲ ارسال زیبای دراکسلر به مولر رسید،

مولر با ضربه سر توپ را در موقعیتی خوب برای هکتور فراهم کرد، اما توپ روی پای این مدافع جفت و جور نشد و ضربه ی او، راه به جایی نبرد. در دقیقه ی ۱۹ پخش زنده بازی آلمان اوکراین و پس از اعلام خطا روی مولر، ارسال زیبای تونی کروس و با ضربه ی سر موستافی به اولین گل مسابقه تبدیل شد. اوکراین به دنبال رسیدن به گل تساوی بود و با کرنرهای متوالی روی دروازه ی آلمان فشار وارد می کرد. در یکی از این کرنرها در دقیقه ۲۶ بار دیگر نویر با واکنشی خیره کننده، مانع باز شدن دروازه خود شد.

در دقیقه ۳۰ آلمان می توانست به گل دوم برسد. ارسال زیبای کروس پشت مدافعان به خدیرا رسید و خدیرا در موقعیت تک به تک، توپ را به دروازه بان اوکراین کوبید. لحظاتی بعد دروازه ی نویر روی موج بعدی حملات اوکراین باز شد که البته کمک داور، این صحنه را آفساید تشخیص داد. حملات اوکراین ادامه یافت، ضمن اینکه دفاع آلمان متزلزل نشان می داد. اما اوکراین نتوانست به گل تساوی دست یابد تا نیمه ی نخست بازی با پیروزی آلمان به پایان برسد.

آلمان نیمه دوم را با هجومی آغاز کرد. بازی کاملا در اختیار آلمان بود و بازیکنان این تیم فشار بی امانی را روی دروازه ی پیاتوف می آوردند. ضربات بازیکنان مانشافت از جمله گوتزه و مولر بارها توسط دروازه بان اوکراین دفع شد. 

بازی برای دقایقی آرام بود تا اینکه مجددا هیجان به زمین بازی برگشت. در دقیقه ی ۸۷ اوزیل موقعیت تک به تک را به لطف درخشش پیاتوف از دست داد. بلافاصله پس از این صحنه، اشتباه فوق العاده خطرناک موستافی در پاس رو به عقب برای نویر، در حالی که او از دروازه بیرون آمده بود، دروازه خودی را تهدید کرد.

در آخرین دقیقه پخش زنده بازی آلمان اوکراین باستین شواین اشتایگر -کاپیتان اصلی مانشافت پا به میدان گذاشت. دقایقی پس از پا به میدان گذاشتن شواین، او موفق شد روی ضد حمله توسط اوزیل صاحب توپ شود و گل دوم آلمان را به ثمر برساند. این بازی با نتیجه ۲-۰ خاتمه یافت تا شواین اشتایگر بازگشت خود را به بهترین شکل جشن بگیرد.

پخش زنده فوتبال آلمان اوکراین | تی وی تو

 

آلماناوکراین
۶۸%مالکیت۳۲%
۹شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۷
۶۷۵تعداد پاس۳۰۰
۵۹۷پاس صحیح۲۰۵
۶کرنر۱۲
۹ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۹
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آلمان اوکراین | تی وی تو

برچسب‌ها: