تی وی تو
آلمان
انگلیس

سه‌شنبه ۱۷ خرداد ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

بازی آلمان انگلیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلمان انگلیس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلمان انگلیس امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال آلمان و انگلیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آلمان انگلیس را از تی وی تو دنبال کنید بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آلمان انگلیس را در همین صفحه دنبال کنید. که خلاصه فوتبال آلمان انگلیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آلمان و انگلیس

 تیم های ملی آلمان و انگلیس در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند که این بازی جذاب علی رغم تلاش های دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی نخست شاهد یک بازی آرام بودیم اما در نیمه ی دوم بازی سرعت بیشتری به خود گرفت . تعویض های انجام شده ی دو مربی نیز نتوانست به کسب امتیاز و باز شدن دروازه ها کمک کند. در نهایت با پتاین زمان بازی ، این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آلمان انگلیس – تی وی تو

 

انگلیس آلمان 
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۶کرنر۵
۱۰ضربه ایستگاهی۱۰
۷خطا۹
۳آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آلمان انگلیس – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال انگلیس و آلمان

در یک بازی دوستانه شاهد رقابت  تیم های ملی آلمان و انگلیس بودیم. همانطور که انتظار می رفت نیمه ی نخست به آرامی سپری شد اما از ۴۵ دقیقه ی دوم این آلمانی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه ی ۶۹ پودولسکی موفق شد دروازه ی تیم انگلیسی را باز گند. پس از این گل ، انگلیسی ها سراپا حمله شدند اما گذشتن از دفاع قدرتمند آلمان کار ساده ای نبود. در نهایت این اختلاف امتیاز تا پایان بازی ثابت ماند و آلمان ها موفق شدند با همین تک گل ، انگلیس را شکست دهند. 

 

پخش زنده فوتبال آلمان انگلیس – تی وی تو

 

آلمان انگلیس 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴کرنر۷
۱۰ضربه ایستگاهی۸
۶خطا۸
۲آفساید۲

پخش زنده فوتبال آلمان انگلیس – تی وی تو