تی وی تو
بازی زنده  آلمان اسکاتلند

بازی زنده آلمان اسکاتلند

پخش زنده بازی آلمان و اسکاتلند امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های آلمان و اسکاتلند بازی خواهند داشت. آلمان مقابل اسکاتلند را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده آلمان و اسکاتلند و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می‌توانید به سادگی
آلمان
اسکاتلند

جمعه ۲۵ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده بازی آلمان و اسکاتلند امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های آلمان و اسکاتلند بازی خواهند داشت. آلمان مقابل اسکاتلند را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آلمان و اسکاتلند و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می‌توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت، آنلاین بازی آلمان اسکاتلند تماشا کنید.

شما می‌توانید پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ و بازی زنده تیم‌های آلمان و اسکاتلند را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید. در پایان زنده بازی آلمان و اسکاتلند، برای کسانی‌که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می‌کند که فوتبال زنده آلمان و اسکاتلند را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آلمان و اسکاتلند

۲۵ خرداد ۱۴۰۳

تیم ملی آلمان و اسکاتلند برای اولین بار و در هفته دوم رقابت های انتخابی یورو در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که اسپانیا در ۵ و دانمارک در ۲ بازی از ۱۰ دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده اند.

با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده میکنید، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع پیش بینی نتیجه این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده فوتبال آلمان اسکاتلند با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال آلمان اسکاتلند