تی وی تو
بازی زنده  آلمان اسپانیا

بازی زنده آلمان اسپانیا

پخش زنده بازی آلمان و اسپانیا امروز جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های آلمان و اسپانیا بازی خواهند داشت. آلمان مقابل اسپانیا را آنلاین تماشا کنید
آلمان
اسپانیا

جمعه ۱۵ تیر ۱۹:۳۰

پخش زنده یورو 2024
✔ جام ملت های اروپا 2024
✔ مرسدس بنز آرنا
✔ استادیوم : مرسدس بنز آرنا
اخرین نتایج بازی‌های رودررو
برد اسپانیا
1
مساوی
3
برد آلمان
1
آخرین بازی های رو در رو
جام جهانی 2022
1401/09/06
لیگ ملت‌های اروپا 2020-2021
1399/08/27
لیگ ملت‌های اروپا 2020-2021
1399/06/13
دوستانه
1397/01/04
دوستانه
1393/08/27
آخرین بازی های اسپانیا
جام ملت های اروپا
1403/04/10
جام ملت های اروپا
1403/04/04
جام ملت های اروپا
1403/03/31
جام ملت های اروپا
1403/03/26
دوستانه
1403/03/19
آخرین بازی های آلمان
جام ملت های اروپا
1403/04/09
جام ملت های اروپا
1403/04/03
جام ملت های اروپا
1403/03/30
جام ملت های اروپا
1403/03/25
دوستانه
1403/03/18

پخش زنده بازی آلمان و اسپانیا

۶ آذر ۱۴۰۱

تیم ملی آلمان و اسپانیا، در جریان رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد . 

تیم ملی فوتبال آلمان بعد از برزیل، دومین تیم ملی پر افتخار محسوب می‌شود.این تیم توانسته چهار بار در جام‌جهانی و سه بار در جام ملت‌های اروپا قهرمان شود و به رتبه دوم بین تیم‌های ملی جهان از لحاظ میزان امتیاز در جام‌های جهانی برسد. پس از انتشار لیست بازیکنان این تیم مشخص شد مارکو رویس هافبک هجومی تیم فوتبال بورسیا دورتموند ، به دلیل مصدومیت نتوانسته به این دیدار ها برسد.

در آن سوی میدان ،یکی از برترین تیم های دفاعی دنیا ، اسپانیا، صف آرایی کرده است که لوییز انریکه در اقدامی عجیب و به دلیل راضی نبودن از فرم کنونی دخیا و راموس آن ها را در ترکیب این تیم قرار نداد .باید دید که تیم ملی اسپانیا که به بازی اصطلاحاً «تیکی تاکا» به معنای پاسکاری و حرکت‌های جمعی خود معروف است چگونه خود را برای مقابله با حریف آلمانی اش در گروه مرگ حاضر کرده است.

در پخش زنده بازی آلمان اسپانیا با ما همراه باشید تا در کنار هم این رقابت جذاب را به تماشا بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم

پخش زنده بازی آلمان اسپانیا

پخش زنده بازی اسپانیا و آلمان

۲۷ آبان ۱۳۹۹

اسپانیا و آلمان در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا در سویل به مصاف هم رفتند که در نهایت میزبان با نتیجه ۶-۰ پیروز شد و از گروه ۴ صعود کرد. آلوارو موراتا پس از گل اول خود، یک گل دیگر نیز زد که آفساید گرفته شد. اسپانیا موقعیت های فراوانی را تبدیل به گل نکرد که اگر آن موقعیت ها تبدیل به گل شده بودند؛ نتیجه ای تاریخی تر و شبی تلخ تر برای آلمان رقم می خورد.

پخش زنده بازی آلمان اسپانیا

 

اسپانیا آلمان 
۶۹%مالکیت۳۱%
۱۰شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۸۱۲تعداد پاس۳۵۲
۷۶۰پاس صحیح۲۹۷
۱۲سانتر۷
۶کرنر۲
۶خطا۱۲
۲آفساید۳
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی آلمان اسپانیا

 

پخش آنلاین بازی آلمان و اسپانیا

۱۳ شهریور ۱۳۹۹

ورزشگاه مرسدس بنز آرنای شهر اشتوتگارت میزبان اولین دیدار دو غول بزرگ قاره سبز یعنی آلمان و اسپانیا در اولین شب از فصل جدید لیگ ملت‌های یوفا بود.

شاگردان یواخیم لوو امیدوار بودند بتوانند این بازی حساس را در خانه با پیروزی پشت سر بگذارند هر دو تیم دقایق ابتدایی بازی را خوب شروع کردند ولی استحکام دفاعی و شب خوب دروازه‌بانهای دو تیم کوین تراپ و داوید دخیا باعث شد قفل دروازه ها در نیمه اول بسته بماند و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.در دقیقه ۵۱ اما نوبت به تیمو ورنر پدیده گلزنی آلمان رسید تا با یک حرکت انفرادی نشان دهد شم گلزنی بی نظیری دارد.

او با دریافت توپ و حرکت عرضی در محوطه جریمه اسپانیا ضربه خود را به شکلی به سمت دروازه شلیک کرد که دخیا انتظارش را نداشت و کاری جز تماشای وارد شدن توپ به درون دروازه از دستش ساخته نبود.در ادامه بازی اما اسپانیایی‌ها کاری کردند که معمولاً آلمان به آن معروف بود. ناامید نشدن و تلاش تا آخرین ثانیه پخش زنده بازی اسپانیا و آلمان حتی اگر دقیقه ۹۰+۵ باشد. درحالیکه ۵ دقیقه از وقت‌های تلف شده گذشته بود گایا توپ را از فاصله نزدیک وارد دروازه آلمان کرد.

فران تورس سانتری از سمت راست به سمت دروازه ارسال کرد و رودریگو مورنو برای بلند شدن ضربه سر به هوا پرید و توپ در نهایت به گایا رسید تا او بدون کوچک‌ترین اشتباهی دروازه تراپ را باز کند.

بازیکنان آلمان مدعی بودند این گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده ولی بررسی صحنه نشان می‌داد یک بازیکن آلمانی در فاصله‌ای دورتر از درگیری بازیکنان در محوطه جریمه آفساید را پر کرده و گل صحیح به ثمر رسیده است.

پخش زنده فوتبال آلمان اسپانیا | تی وی تو

 

آلماناسپانیا
۴۱%مالکیت۵۹%
۷شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۷
۴۷۱تعداد پاس۶۷۰
۳۹۳پاس صحیح۶۰۱
۷سانتر۲۲
۶کرنر۴
۱۲خطا۱۰
۴آفساید۳

 

پخش زنده فوتبال آلمان اسپانیا | تی وی تو

 

پخش بازی اسپانیا و آلمان زنده

شهر دوسلدورف آلمان برای یک بازی دوستانه‌ی بین المللی در سال ۲۰۱۸ شاهد رقابت بین دو تیم آلمان و اسپانیا بود.  در نیمه‌ی نخست این دیدار که بسیار جذاب و طوفانی هم آغاز شد ، رودریگو در دقیقه ی ۶  اسپانیا را ۱-۰ به پیش انداخت. پس از این ضربه ، فشار آلمانی ها بر دروازه ی اسپانیا بیش از پیش شد.

آنها که قصد نداشتند اجازه دهند مهمان این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردد تمام تلاش خود را برای جبران این اختلاف امتیاز به کار بردند. در نهایت این مولر بود که در دقیقه ی ۳۵ پاس خدیرا را به گل تساوی تیمش تبدیل کرد.

نیمه‌ی نخست با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی ورود بازیکنان تازه نفس روند سریع تری را به بازی بخشید اما هیچ کدام از دو تیم موفق نشدند برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کند. بنابراین این دیدار با پایان ۹۰ دقیقه و با نتیجه ی ۱-۱ به اتمام رسید.

پخش زنده فوتبال آلمان اسپانیا | تی وی تو

 

آلماناسپانیا
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۹کرنر۲
۱۴ضربه ایستگاهی۱۲
۱۰خطا۱۱
۲آفساید۳

 

پخش زنده فوتبال آلمان اسپانیا | تی وی تو

پخش زنده بازی اسپانیا آلمان

تیم های اسپانیا و آلمان در یک دیدار دوستانه ی بین المللی در سال ۲۰۱۴ در اسپانیا به مصاف هم رفتند. نیمه ی اول این دیدار علی رغم  تلاش دو تیم برای حملات موفق ، با نتیجه ی ۰-۰ به پایان آمد. در نیمه ی دوم شاهد تلاش بیشتر و سریع تر شدن روند بازی بودیم که البته ورود بازیکنان تازه نفس نیز در آن بی تاثیر نبود.

چندین موقعیت طلایی در این نیمه برای هر دو تیم به وجود آمد ولی بازیکنان با بی دقتی تمام آن ها را از دست دادند. تنها تونی کروس بود که در دقیقه ی ۸۹ پخش زنده بازی آلمان و اسپانیا ضربه ی محکمش را وارد دروازه ی تیم میزبان کرد تا آلمانی ها با نتیجه ی ۱-۰ برتر باشند. 

حالا دیگر اسپانیایی ها زمان کافی برای جبران این اختلاف امتیاز نداشتند . آن ها سعی کردند چند حمله ی پی در پی بر دروازه ی آلمان ترتیب دهند اما گذشتن از سد دفاعی ایم تیم آسان نبود. در نهایت با پایان زمان بازی ، آلمان تیم برتر میدان شناخته شد.

پخش زنده فوتبال آلمان اسپانیا | تی وی تو

 

اسپانیاآلمان
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۸کرنر۳
۱۶ضربه ایستگاهی۱۱
۸خطا۱۴
۳آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آلمان اسپانیا | تی وی تو

 

برچسب‌ها: