تی وی تو
آلمان
اسرائیل

یکشنبه ۷ فروردین ۰۰:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده بازی آلمان اسرائیل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آلمان اسرائیل را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آلمان اسرائیل امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آلمان اسرائیل

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آلمان اسرائیل به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آلمان اسرائیل را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آلمان اسرائیل را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی آلمان اسرائیل، شما می توانید پخش آنلاین بازی آلمان اسرائیل را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی آلمان اسرائیل، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آلمان اسرائیل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آلمان اسرائیل

تیم ملی آلمان و اسرائیل پس از سال ها و برای یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می شود که اسرائیل ۶  و آلمان ۸ پیروزی از ۱۰ بازی اخیر خود را در کارنامه به ثبت رسانده اند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، سایر آمار این بازی ها برتری نسبی آلمان را نشان می دهد اما باید دید ، اسرائیل که تاکنون عملکرد درخشانی در بازی های اخیر خود داشته است ، چگونه خود را برای مقابله با این رقیب آماده کرده است.

در پخش زنده بازی آلمان اسرائیل با ما همراه باشید تا این بازی جذاب را با هم به تماشا بنشینیم

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم

پخش زنده بازی آلمان اسرائیل

 

پخش زنده فوتبال آلمان اسرائیل

تیم های ملی زیر بیست و یک سال آلمان و اسرائیل، برای رقابت های انتخابی قهرمانی اروپا به مصاف هم رفتند. آلمانی ها در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشیدند. آن ها در دقیقه ی ۱۱ با ضربه ی لوون و در دقیقه ی ۲۹ با ضربه ی تویشرت به برتری ۲-۰ رسیدند. در نیمه ی دوم اسرائیلی ها پیش کشیدند اما در استفاده از فرصت ها ناتوان بودند تا این که گل اوزتونالی در دقیقه ی ۸۸ حساب کار را ۳-۰ کرد تا با پایان پخش زنده بازی آلمان اسرائیل ، آلمانی ها تیم پیروز این دیدار باشند.