تی وی تو
فوتبال  آلمان اتریش زنده

فوتبال آلمان اتریش زنده

آلمان
اتریش

سه‌شنبه ۳۰ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال آلمان اتریش . امروز سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای بازی دوستانه و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های آلمان و اتریش بازی خواهند داشت. آلمان مقابل اتریش را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آلمان و اتریش

اگر برای دیدن فوتبال زنده آلمان و اتریش و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آلمان اتریش را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات بازی دوستانه و بازی زنده تیم های آلمان و اتریش را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی آلمان مقابل اتریش را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آلمان اتریش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آلمان و اتریش را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال آلمان اتریش، شما می توانید بازی آلمان و اتریش زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آلمان اتریش

۱۲ خرداد ۱۳۹۷

تیم ملی آلمان و اتریش در یک بازی دوستانه با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل اوزیل در دقیقه ۱۱ و برتری ۱-۰ آلمان به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال آلمان اتریش بر شدت حملات اتریش افزوده شد و این تیم با ضربات مارتین هینترگر و الساندرو شوپف دروازه آلمانی ها را در هم کوبید تا ضمن جبران گل خورده، حساب کار را ۲-۱ کند.

پخش زنده فوتبال آلمان اتریش

اتریش آلمان 
۳۶%مالکیت۶۴%
۸شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۶
۵کرنر۳
۱۶ضربه‌ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۰
۰آفساید۶

پخش زنده فوتبال آلمان اتریش