آغاز مذاکرات: ستاره ژابی آلونسو در راه رئال

ژوئن 9, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، درخشش ویرتز در ترکیب بایرلورکوزن که امسال عملکردی خیره کننده را به نمایش گذاشت و نتایج بسیار خوبی را به دست آورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرد و گفته شده بود که چند باشگاه با دقت شرایط او را زیر نظر دارند.

نام دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید هم در این فهرست به چشم می‌خورد اما حالا به نظر می‌رسد که مدیران رئال قصد دارند به صورت جدی برای توافق با این بازیکن و به خدمت گرفتن او اقدام کنند، هرچند گفته می‌شود که برنامه اصلی آنها انتقال او به سانتیاگو برنابئو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۲۵ است.

روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده است که به خدمت گرفتن این ستاره آلمانی ممکن است نزدیک به ۱۵۰ میلیون یورو هزینه برای رئال به دنبال داشته باشد اما مدیران این باشگاه مشکلی با پرداخت این مبلغ نخواهند داشت، هرچند باید اول با این بازیکن به توافق برسند.

این در حالی است که این روزنامه همچنین مدعی شده است که ویرتز علاقه بسیار زیادی به پوشیدن پیراهن رئال دارد و به نظر می‌رسد که توافق بین این دو طرف عملا انجام شده است. مدیران این باشگاه از مسیری که روند جذاب او در آن قرار دارد کاملا راضی هستند و تا حد زیادی از این که او قرار است در تابستان آینده به این باشگاه ملحق شود اطمینان دارند.