تی وی تو
آزد آلکمار
گرونینگن

سه‌شنبه ۳۰ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده اردیویژه هلند

پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آزد آلکمار گرونینگن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال آزد آلکمار و گرونینگن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آزد آلکمار گرونینگن را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آزد آلکمار گرونینگن را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آزد آلکمار گرونینگن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن

در هفته دهم از لیگ برتر هلند دو تیم آلکمار و خرونینگن به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر خرونینگن همراه بود . خرونینگن که در این مسابقه از امتیاز میزبانی برخوردار بود توانست در دقیقه ۲۰ توسط انگونگه به گل اولش دست یابد . در ادامه این نیمه نیز اتفاق خاصی رخ نداد و این میزبان بود که نیمه اول را با برتری یک گله به اتمام رساند .

در نیمه دوم تیم آلکمار برای رسیدن گل تساوی فشار زیادی را روی دروازه میزبان وارد کرد اما بر خلاف جریان مسابقه این خرونینگن بود که برای  بار دوم و این بار در دقیقه ۷۱ توسط مایکل دلیو به گل دوم رسید و کار را برای آلکمار سخت از تر قبل کرد . پاسکال جنسن و شاگردان در تیم آلکمار در دقایق باقی مانده گزارش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن نتوانستند کار خاصی را صورت بدهند و این خرونینگن بود که با دو گل به پیروزی و سه امتیاز این دیدار رسید . 

پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن

 

خرونینگنآلکمار
۳۶مالکیت۶۴
۴شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۲
۳۳۷تعداد پاس۶۲۵
۲۴۳پاس صحیح۵۳۰
۱۴سانتر۲۴
۳کرنر۱۱
۱۲خطا۷
۱آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن

پخش زنده فوتبال آزد آلکمار و گرونینگن

در هفته سی و سوم لیگ برتر هلند دو تیم خرونینگن و آلکمار به مصاف هم رفتند که در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند . آلکمار در این دیدار با داشتن درصد بالایی از مالکیت توپ نتوانست خطر زیادی را روی دروازه خرونینگن ایجاد کند . در پایان گزارش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن خرونینگن که توان حمله به آلکمار را نداشت با یک دفاع حساب شده و منسجم توانست در برابر حملات پراکنده این تیم مقاومت کند و تک امتیاز این دیدار را کسب کند . آلکمار نیز با این تساوی پشت سر آیندهوون در رده دوم ایستاد و چشم به هفته آخر لیگ ماند تا بتواند به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا صعود کند . 

پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن

 

خرونینگنآلکمار
۳۴مالکیت۶۶
۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۰
۳۰۶تعداد پاس۵۷۸
۲۳۷پاس صحیح۴۹۶
۹سانتر۱۷
۲کرنر۴
۱۳خطا۱۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آزد آلکمار گرونینگن