تی وی تو
آرژانتین
کلمبیا

چهارشنبه ۱۶ تیر ۰۵:۳۰

پخش زنده کوپا آمریکا

پخش زنده بازی آرژانتین کلمبیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرژانتین کلمبیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرژانتین کلمبیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آرژانتین کلمبیا امشب

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرژانتین – کلمبیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرژانتین کلمبیا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آرژانتین کلمبیا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرژانتین کلمبیا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرژانتین کلمبیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرژانتین کلمبیا – ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

آرژانتین در ششمین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مهمان کلمبیا بود و در نهایت بازی ۲-۰ برده را با تساوی ۲-۲ در ثانیه های پایانی عوض کرد تا مصدومیت امیلیانو مارتینز، دروازه بان این تیم هم به تلخی های این نتیجه اضافه کند.  نیمه ی نخست این دیدار با گل های پاردس و رومرو و در نتیجه برتری ۲-۰ آرژانتینی ها به پایان رسید اما در نیمه ی دوم این کلمبیا بود که با استفاده از موقعیت های طلایی پیش آمده با ضربه ی موریل  و بورخا کار را به تساوی ۲-۲ کشاند.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین کلمبیا – تی وی تو

 

کلمبیا آرژانتین 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۱
۶مهار دروازه بان۳
۳۱۹تعداد پاس۳۵۹
۲۷۵پاس صحیح۳۰۸
۲۶سانتر۱۴
۸کرنر۴
۲۷خطا۱۸
۵کارت زرد۴

 

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین کلمبیا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آرژانتین کلمبیا ۲۶ خرداد ۹۸

تیم های آرژانتین و کلمبیا در چارچوب رقابت های کوپا آمریکا برابر یکدیگر قرار گرفتند. کلمبیا بازی حساب شده ای به نمایش گذاشت و به خوبی با پرس، ابتکار عمل را از آرژانتین گرفت. آنها به حریف شان اجازه ندادند موقعیت های گل زیادی روی دروازه شان ایجاد کند. در چند موقعیت گلی که آرژانتین به دست آورد هم مسی و هم تیمی هایش نتوانستند دروازه اوسپینا را باز کنند. بدین ترتیب حسرت ۱۲ساله کلمبیا به پایان رسید و این تیم توانست آرژانتین را با دو گل شکست دهد.

در ضمن اعتماد کیروش به مارتینز با پاسخ عالی این بازیکن همراه شد. او در لیگ مکزیک فوتبال بازی می کند اما به تیم ملی دعوت شد و درست زمانی که باید، تاثیر خود را نشان داد.

پخش زنده فوتبال آرژانتین کلمبیا – تی وی تو

آرژانتین کلمبیا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۶
۴۷۳تعداد پاس۴۰۴
۳۹۴پاس صحیح۳۳۳
۰سانتر۳
۵کرنر۴
۱۷ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۱۷
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین کلمبیا – تی وی تو