تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرژانتین
پرو

چهارشنبه ۲۶ مهر ۰۵:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال آرژانتین پرو . امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۵:۳۰ تیم های آرژانتین و پرو بازی خواهند داشت. آرژانتین مقابل پرو را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرژانتین پرو

۲۳ مهر ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته یازدهم رقابت های مقدماتی جام جهانی، تیم ملی آرژانتین در مقابل پرو قرار گرفت. نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود که مارتینز در واپسین لحظات دروازه حریف را باز کرد تا آرژانتینی ها با برتری ۱-۰ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال آرژانتین پرو با برتری آرژانتین به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرژانتین پرو

آرژانتین پرو 
۶۸%مالکیت۳۲%
۲شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۶۸۰تعداد پاس۳۱۸
۶۰۱پاس صحیح۲۴۵
۱۵سانتر۶
۲کرنر۱
۱۲خطا۲۰
۴آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آرژانتین پرو

گزارش زنده بازی آرژانتین و پرو

۲۸ آبان ۱۳۹۹

پرو و آرژانتین در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند .آرژانتین کار سختی برای برد مقابل میزبانش پرو نداشت و موفق شد با دو گل از سد این تیم عبور کند. آرژانتین در این دیدار چندین موقعیت گلزنی داشت، اما به همان دو گلی که در نیمه اول به ثمر رساند بسنده کرد. در دقیقه ی ۱۷ پاس کاری بازیکنان آرژانتین در جناح چپ، با پاس جیووانی لوسلسو به نیکولاس گونزالس درون محوطه جریمه همراه بود و او با یک شوت زیبا گل اول بازی را به ثمر رساند.

سپس در دقیقه ی ۲۸ پاس در عمق لیاندرو پاردس، لائوتارو مارتینز را در موقعیتی تک به تک با دروازه بان قرار داد و او پس از دریبل دروازه بان، گل دوم تیمش را به ثمر رساند و نیمه ی نخست با برتری ۲-۰ آرژانتین به پایان رسد. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و پرو تمام فرصت های مناسب برای جبران اختلاف را از دست داد.

در نهایت با اتمام پخش بازی آرژانتین پرو زنده ، شاگردان لیونل اسکالونی با این برد خارج از خانه ۱۰ امتیازی شدند و در حال حاضر رده دوم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها را در اختیار دارند. پرو هم یک امتیازی باقی ماند و در رتبه نهم از جدول ۱۰ تیمی این مرحله از رقابت‌هاست.

پخش زنده بازی آرژانتین پرو

 

پرو آرژانتین 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۴۹۰تعداد پاس۴۴۷
۴۱۵پاس صحیح۳۶۵
۱۸سانتر۱۳
۳کرنر۶
۱۷خطا۱۴
۳آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آرژانتین پرو

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین پرو

۱۴ مهر ۱۳۹۶

تیم های آرژانتین و پرو در هفته ی هفدهم رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در آرژانتین به مصاف هم رفتند. نیمه  ی نخست این دیدار کمی بیش از حد معمول به خشونت گرایید اما این فشار بالا و روند سریع بازی تاثیری در زدن گل نداشت تا این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان برسد. در نیمه ی دوم همانطور که انتظار می رفت آرژانتینی ها فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کردند و پرویی ها نیز به خوبی توانستند مانع نفوذ ستارگان این تیم به سد دفاعی خود شوند.

چندین موقعیت طلایی برای هر دو تیم در این نیمه به وجود آمد که غفلت آن ها از این موقعیت ها سبب شد تا همچنان دروازه ی دو تیم بسته بماند. سرانجام با اتمام پخش آنلاین بازی آرژانتین و پرو و به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه ، این دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی آرژانتین پرو

 

آرژانتین پرو
۶۶%مالکیت۳۴%
۶شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۶
۵۸۹تعداد پاس۳۰۳
۵۲۰پاس صحیح۲۲۸
۶سانتر۳
۵کرنر۱
۲۰ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۲۰
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آرژانتین پرو

 

پخش آنلاین بازی آرژانتین پرو

۱۶ مهر ۱۳۹۵

در خلال رقابت های هفته ی نهم بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم های آرژانتین و پرو برای دیدار رفت خود با هم به رقابت پرداختند. نیمه  ی نخست این دیدار با درخشش کامل آرژانتینی ها سپری شد . موری در دقیقه ی ۱۶ اولین گل این دیدار و تیمش را به ثمر رساند تا این نیمه را آرژانتین با  پیروزی به رختکن برگردد. در نیمه ی دوم پرو تمام تلاش خود را برای کاهش این اختلاف امتیاز به کار گرفت و سرانجام با ضربه ی گررو در دقیقه ی ۵۸ به تساوی ۱-۱ دست یافت.

این تساوی تا دقایق پایانی پخش بازی آرژانتین و پرو آنلاین ثابت ماند و سرانجام این بار ایگواین بود که در دقیقه ی ۷۷ حساب کار را ۲-۱ به سود آرژانتین کرد. درست زمانی که همه از برد آرژانتینی ها مطمئن بودند ، دروازه ی این تیم با یک ضربه ی ایستگاهی از کوا باز شد تا در دقیقه ی ۸۴ حساب کار ۲-۲ شود. 

 

پخش زنده بازی آرژانتین پرو

 

پرو آرژانتین
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۶
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۷کرنر۹
۱۷ضربه ایستگاهی۱۵
۱۲خطا۱۶
۳آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی آرژانتین پرو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 17, 2023