تی وی تو
آرژانتین
ونزوئلا

شنبه ۶ فروردین ۰۴:۰۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

پخش زنده بازی آرژانتین و ونزوئلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرژانتین ونزوئلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آرژانتین ونزوئلا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرژانتین ونزوئلا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا، شما می توانید پخش آنلاین بازی آرژانتین ونزوئلا را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرژانتین ونزوئلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا

تیم ملی ونزوئلا که در هفته ی نهم رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف آرژانتین رفته بود در نهایت با شکست ۳ بر ۱ از زمین خارج شد. آلبی‌سلسته در این بازی توسط لائوتارو در دقیقه ۴۵، خواکین کورئا در دقیقه ۷۱ و آنخل کورئا در دقیقه ۷۴ به گل رسید.

در این بازی پر برخورد که منجر به ۱۰ نفره شدن ونزوئلا از دقیقه ۳۲ به دلیل خطای لوییز مارتینز روی لیونل مسی شد، فوق ستاره پاری سن ژرمن نتوانست با رکورد گلزنی پله در فوتبال آمریکای جنوبی برابری کند و بدین ترتیب این مهم، حداقل تا بازی ۲ روز آینده مقابل برزیل به تعویق افتاد.

در پایان پخش زنده بازی آرژانتین و ونزوئلا آلبی‌سلسته هم که حالا عنوان قهرمان کوپا آمریکا را یدک می‌کشد، با ۱۵ امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته.

 

پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا

 

ونزوئلا آرژانتین 
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۵
۷مهار دروازه بان۲
۲۱۹تعداد پاس۵۹۵
۱۶۲پاس صحیح۵۵۰
۱۰سانتر۱۶
۴کرنر۵
۱۱خطا۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی آرژانتین ونزوئلا

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین ونزوئلا

تیم‌های ونزوئلا و آرژانتین رو به روی هم قرار گرفتند تا برنده این دیدار حریف برزیل در مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ شود. آرژانتین بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه ۲ به گل برسد اما واکنش خوب فارینس، مانع از گلزنی آگوئرو شد.

برتری بازیکنان آرژانتین ادامه پیدا کرد و این تیم سرانجام در دقیقه ۱۰ به گل رسید. روی ضربه کرنر لیونل مسی بود که توپ با دفع مدافع ونزوئلا، پشت محوطه جریمه به آگوئرو رسید و شوت او را لائوتارو مارتینز با یک ضربه پشت پای دیدنی قطع کرد و  حساب کار ۱-۰ شد

در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان ونزوئلا هم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه آرژانتین داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. بازی با همین روند ادامه داشت و کمتر موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شد تا اینکه در آخرین ثانیه های این نیمه، مارتینز می توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما حضور به موقع روسالس، دروازه ونزوئلا را نجات داد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید. 

نیمه دوم را هم آرژانتین بهتر آغاز کرد و در مقابل بازیکنان ونزوئلا تلاش می کردند با دفاع فشرده، مانع از رسیدن آنها به گل دوم شوند. هرچه از بازی سپری می شد، بازیکنان ونزوئلا که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۰ به گل برسند اما واکنش عالی فرانکو آرمانی روی ضربه هرناندز، دروازه آرژانتین را بسته نگه داشت.

در مقابل این آرژانتین بود که در دقیقه ۷۴ به گل دوم رسید. دفع ناقص دروازه بان ونزوئلا روی ضربه آگوئرو، این فرصت را در اختیار جیووانی لو سلسو قرار داد تا دروازه خالی را به راحتی باز کند.

در دقایق باقی مانده، بازیکنان ونزوئلا با شدت بیشتری روی دروازه آرژانتین حمله ور شدند اما صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما در نهایت نتوانستند به گل برسند و در نهایت بازی با همان دو گل به سود آرژانتین به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین ونزوئلا – تی وی تو

 

ونزوئلا آرژانتین 
۵۹%مالکیت۴۱%
۱شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۱
۴۳۷تعداد پاس۳۰۳
۳۵۳پاس صحیح۲۳۳
۲۱سانتر۱۵
۸کرنر۷
۱۶خطا۱۵
۱آفساید۱
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آرژانتین ونزوئلا – تی وی تو