تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرژانتین
لهستان

جمعه ۲۶ آبان ۱۲:۳۰

پخش زنده جام جهانی زیر 17 سال

پخش زنده فوتبال آرژانتین لهستان امروز جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای جام جهانی زیر ۱۷ سال و از ساعت ۱۲:۳۰ تیم های آرژانتین و لهستان بازی خواهند داشت. آرژانتین مقابل لهستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آرژانتین و لهستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرژانتین لهستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آرژانتین لهستان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آرژانتین لهستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آرژانتین و لهستان را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال آرژانتین لهستان، شما می توانید بازی آرژانتین و لهستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی آرژانتین لهستان

تیم ملی آرژانتین و لهستان  در سال ۹۰ و در جریان یک بازی دوستانه ی ملی در مقابل هم صف آرایی کردند که با عملکرد خوب لهستانی ها در طول این دیدار ،  آن ها موفق شدند تا با برتری ۲-۱ راهی رختکن شوند.

حال این دو تیم در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بار دیگر در مقابل هم قرار گرفته اند .

فرهنگ مردم آرژانتین و فوتبال به هم گره خورده است و بخشی بزرگی از فرهنگ عامه مردم را بازی فوتبال تشکیل داده که باعث شده چهره‌های ماندگاری مثل دیگو مارادونا و لیونل مسی وارد عرصه فوتبال شوند. حضور همیشگی تیم ملی این کشور در میادین ورزشی به خصوص فوتبال ، در کنار ستارگان به نامش ، او را به حریفی بزرگ برای سایر تیم ها بدل کرده.

آرژانتین در بازی اول خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ، مقابل عربستان ، اشتباهات زیادی داشت و به باور خیلی از طرفداران ، مصدومیت شدید مسی نیز مزید بر علت شد تا این تیم دیدار اول خود را با نتیجه  ۲-۱ واگذار کند . آرژانتینی ها برای جبران این شکست، به مصاف مکزیک رفتند و حالا باید در دیدار سومشان با لهستان مقابله کنند.

لهستان در بازی اول خود مقابل مکزیک ، از موقعیت های طلایی خوب استفاده نکرد و در نتیجه با تساوی بدون گل راهی رختکن شد . باید دید این تیم که از روبرت لواندوفسکی، مهاجم زهردار حال حاضر فوتبال جهان در نوک خط حمله خود سود می‌برد چگونه خود را برای مقابله با حریف پر آوازه اش آماده کرده است.

در پخش زنده بازی آرژانتین لهستان با ما همراه باشید تا در کنار هم این رقابت جذاب را به تماشا بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم

پخش زنده بازی آرژانتین لهستان

آخرین بروز رسانی : نوامبر 17, 2023