تی وی تو
بازی زنده  آرژانتین شیلی

بازی زنده آرژانتین شیلی

پخش زنده بازی آرژانتین و شیلی امروز چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳ . در رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۲۴ و از ساعت ۰۴:۳۰ تیم‌های آرژانتین و شیلی بازی خواهند داشت. آرژانتین مقابل شیلی را آنلاین تماشا کنید
آرژانتین
شیلی

چهارشنبه ۶ تیر ۰۴:۳۰

پخش زنده کوپا آمریکا
✔ کوپا آمریکا 2024
✔ هفته : 2
اخرین نتایج بازی‌های رودررو
برد شیلی
0
مساوی
3
برد آرژانتین
2
آخرین بازی های رو در رو
مقدماتی جام جهانی (آمریکای جنوبی) 2022
1400/11/08
کوپا آمریکا 2021
1400/03/25
مقدماتی جام جهانی (آمریکای جنوبی) 2022
1400/03/14
دوستانه
1398/06/15
کوپا آمریکا 2019
1398/04/15
آخرین بازی های شیلی
کوپا آمریکا
1403/04/02
دوستانه
1403/03/23
دوستانه
1403/01/07
دوستانه
1403/01/03
مقدماتی جام جهانی (آمریکای جنوبی)
1402/09/01
آخرین بازی های آرژانتین
کوپا آمریکا
1403/04/01
دوستانه
1403/03/26
گوآتمالا
1-4
دوستانه
1403/03/21
دوستانه
1403/01/08
دوستانه
1403/01/04

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرژانتین شیلی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرژانتین شیلی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آرژانتین و شیلی

۸ بهمن ۱۴۰۰

تیم ملی آرژانتین و شیلی در هفته پانزدهم رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ به هم دیدار کردند که این دیدار با برتری ۲-۱ آرژانتینی ها به پایان رسید.

دی ماریا در همان ۹ دقیقه ابتدایی آرژانتین را به برتری ۱-۰ رساند اما این گل در دقیقه ۲۰ توسط بریتن جبران شد. آرژانتینی‌ها که دست روی دست نگذاشته بودند در دقیقه ۳۴ توپ را به مارتینز رساندند و او نیز با شلیکی زیبا آن را به دومین گل تیمش بدل کرد.

در نیمه دوم بازی زنده آرژانتین و شیلی بازیکنان کمی عقب کشیدند و دیگر از هیجان نیمه قبلی خبری نبود. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف ایجاد کردند که با غفلت بازیکنان هر دو تیم این فرصت‌های طلایی از دست رفت تا این‌که با به صدا درآمدن سوت پایان بازی، با برتری ۲-۱ آرژانتین به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی

شیلیآرژانتین
۶۰٪مالکیت۴۰٪
۴شوت در چارچوب۵
۶شوت خارج چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۵۳۳تعداد پاس۳۷۳
۴۳۹تعداد پاس صحیح۳۰۸
۱۸سانتر۳
۵کرنر۱
۲۰خطا۱۶
۲آفساید۳
۵کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی

پخش زنده بازی آرژانتین و شیلی

در ادامه‌ی بازی‌های هفته‌ی اول کوپا آمریکا ، تیم‌های آرژانتین و شیلی در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه‌ی نخست این دیدار با خشونت زیادی همراه بود و تنها مسی در دقیقه ی ۳۳ موفق شد تک گل آرژانتینی‌ها را به ثبت برساند.

در نیمه‌ی دوم شیلی پیش کشید و موفق شد دروازه‌ی حریف را در دقیقه ی ۵۷ و با ضربه‌ی وارگاس باز کند‌. در ادامه فوتبال زنده آرژانتین و شیلی شاهد باز شدن دروازه‌ها نبودیم تا دیدار این دو تیم با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده بازی آرژانتین شیلی

 

آرژانتین شیلی 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۴
۳۵۱تعداد پاس۳۸۰
۲۸۲پاس صحیح۳۰۴
۱۹سانتر۶
۷کرنر۱
۱۴خطا۱۹
۲آفساید۷
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آرژانتین شیلی

 

پخش آنلاین بازی آرژانتین و شیلی

در شبی که ضربات ایستگاهی لیونل مسی راهی به دروازه پیدا نکرد، آرژانتین در بازی پنجم مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ مقابل شیلی به تساوی ۱-۱ رضایت داد تا با ۱۱ امتیاز (یک بازی بیشتر از برزیل ۱۲ امتیازی) در رده دوم قرار بگیرد.

شیلی هم با کسب ۵ امتیاز در رده ششم قرار دارد. تک گل آرژانتین در دقیقه‌ی ۲۴ به ثبت رسید. در دقیقه ’۲۴ خطای پنالتی روی لائوتارو مارتینز پس از بازبینی VAR یک ضربه پنالتی به نفع آرژانتین به همراه داشت تا لیونل مسی به راحتی توپ را وارد دروازه کند .

سپس در دقیقه ’۳۶ الکسیس سانچز بازی را به تساوی کشاند؛ ضربه ایستگاهی ارسالی به داخل محوطه آلبی سلسته، در تیر دوم با اثرگذاری عالی گری مدل همراه شد تا توپ مقابل دروازه خالی به سانچز برسد و او حساب کار را به راحتی ۱-۱ کرد.

در دقیقه ‘۳+۴۵ ضربه ایستگاهی استادانه لیونل مسی از داخل قوس محوطه جریمه با واکنش عالی کلودیو براوو از گوشه دروازه بیرون کشیده شد و یک بار دیگر هم در دقیقه ’۸۰ بازی زنده فوتبال آرژانتین و شیلی ضربه ایستگاهی او با بدشانسی به تیر افقی برخورد کرد و به بیرون رفت.

در نهایت این بازی هم با تساوی به پایان رسید تا نتیجه برای هیچ کدام از دو تیم چندان خوشایند نباشد.

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی | تی وی تو

 

آرژانتین شیلی 
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۶
۵۵۰تعداد پاس۴۶۷
۴۸۰پاس صحیح۳۹۴
۱۰سانتر۷
۳کرنر۴
۱۷خطا۱۵
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی | تی وی تو

 

تماشای زنده بازی آرژانتین و شیلی

تیم ملی آرژانتین و شیلی در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند . آرژانتین بازی را خیلی خوب شروع کرد در حالی‌که لیونل مسی، غایب بزرگ این تیم بود. دیبالا و لائوتارو مارتینز موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتند که از آنها بهره نبردند و لوکاس مارتینز نیز یک ضربه به تیر دروازه شیلی زد.

سزار پینارس نیز در جواب آنها، موقعیتی خوب برای شیلی داشت که آن را از دست داد. آرژانتین در اواسط نیمه اول موقعیتی دیگر توسط دیبالا ایجاد کرد که کلودیو براوو مانع گلزنی آرژانتین شد. بازی بیشتر با خشونت همراه بود.

در نیمه اول بازی زنده آرژانتین و شیلی چند بار بازیکنان هر دو تیم با کارت زرد جریمه شدند. حتی آرانگوئیز خوش شانس بود که از زمین مسابقه اخراج نشد. با وجود غیبت بازیکنانی مانند دی ماریا، آگوئرو و مسی، آرژانتین در این بازی به خصوص در نیمه اول عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و نشان داد می‌تواند بدون ستاره ها نیز بازی خوبی به نمایش بگذارد.

لائوتارو مارتینز، مهاجم جوان نیز بسیار در این مسابقه خوب کار کرد. در واقع وی و دیبالا بیشترین موقعیت ها را برای آرژانتین خلق کردند.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی | تی وی تو

آرژانتین شیلی 
۴۹%مالکیت۵۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۷کرنر۱
۱۶خطا۲۴
۶کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی | تی وی تو

 

پخش زنده دیدار آرژانتین و شیلی

در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کوپا آمریکای ۲۰۱۹، آرژانتین و شیلی به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی ۲ بر ۱ آرژانتین به پایان رسید. . آرژانتین در نیمه اول بازی بسیار خوب و برتری را نسبت به حریف خود ارائه داد و دو بار در دقایق ۱۲ و ۲۲ توسط آگوئرو و دیبالا به گل رسید.

پس از این دو گل، تنش در بازی مخصوصا از سوی بازیکنان شیلی بیشتر شد و در دقیقه ۳۷ پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی ، روی یک برخورد بین گری مدل و لیونل مسی، داور تصمیم گرفت هر دو بازیکن را اخراج کند. در دقیقه ۵۹ نیمه دوم، داور با استفاده از VAR برای شیلی اعلام پنالتی کرد و ویدال یکی از گل‌ها را جبران کرد.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی | تی وی تو

 

آرژانتین شیلی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۳۳۳تعداد پاس۵۲۲
۲۶۲پاس صحیح۴۴۸
۸سانتر۱۲
۴کرنر۱
۲۱خطا۱۸
۱آفساید۲
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین شیلی | تی وی تو

برچسب‌ها: