تی وی تو
فوتبال  آرژانتین اکوادور زنده

فوتبال آرژانتین اکوادور زنده

آرژانتین
اکوادور

دوشنبه ۲۱ خرداد ۰۲:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور امروز دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ در رقابت‌های دوستانه ملی و از ساعت ۰۳:۰۰ تیم‌های آرژانتین و اکوادور بازی خواهند داشت. آرژانتین مقابل اکوادور را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور

۱۷ شهریور ۱۴۰۲

تیم ملی آرژانتین در هفته اول رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی میزبان اکوادور بود که این دیدار با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم به جدال خود در نیمه‌دوم ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور با توجه به ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف ایجاد کردند که با غفلت بازیکنان هر دو تیم این فرصت‌های طلایی از دست رفت تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی مسی تک گل آرژانتین را وارد دروازه حریف کرد.

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور

آرژانتیناکوادور
۷۱٪مالکیت۲۹٪
۴شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۷۱۵تعداد پاس۲۹۶
۶۲۳تعداد پاس صحیح۲۱۱
۱۵سانتر۷
۴کرنر۲
۹خطا۱۳
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور

پخش آنلاین بازی آرژانتین و اکوادور

۱۳ تیر ۱۴۰۰

تیم ملی آرژانتین موفق شد با کسب یک پیروزی دیگر این بار در مرحله یک چهارم‌نهایی کوپا آمریکا، راهی نیمه‌نهایی شده و حریف اکوادور شود. در دقیقه ‘۴۰ دروازه بان اکوادور با خروجی ناموفق، توپ را از مقابل پای لائوتارو مارتینز دور کرد اما توپ به لیونل مسی رسید و او با پاسی دقیق، رودریگو دی پل را مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد تا او به راحتی دروازه اکوادور را باز کند.

در دقیقه ‘۸۴ پخش زنده بازی آرژانتین و اکوادور روی اشتباه مدافع اکوادور و توپ گیری دی ماریا پشت محوطه جریمه، لیونل مسی با یک پاس خوب دیگر لائوتارو مارتینز را در موقعیت تک به تک قرار داد تا او خیال آلبی سلسته را از پیروزی راحت کند.

دقیقه ‘۲+۹۰ خطای خشن مدافع آخر اکوادور که مانع از موقعیت مسلم گلزنی شد، اکوادور را ۱۰ نفره کرد و یک ضربه ایستگاهی چسبیده به خط محوطه جریمه نصیب آرژانتینی ها کرد که لیونل مسی با یک ضربه زیبا و استادانه توپ را به گوشه بالای دروازه فرستاد تا بازی خوب خود را با یک گل دیدنی تکمیل کند.

پخش زنده بازی آرژانتین اکوادور

 

آرژانتین اکوادور 
۴۷%مالکیت۵۳%
۸شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۲۹۶تعداد پاس۳۲۳
۲۳۷پاس صحیح۲۵۹
۱۰سانتر۲۰
۶کرنر۱۰
۱۶خطا۱۴
۱آفساید۴
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی آرژانتین اکوادور

 

پخش زنده بازی آرژانتین و اکوادور

۱۸ مهر ۱۳۹۹

آرژانتین و اکوادور در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱-۰ به سود آرژانتین به پایان رسید. لیونل مسی تک گل آرژانتین را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند ، این گل در دقیقه ی ۱۳ نیمه ی نخست به ثمر رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و تلاش اکوادوری ها برای جبران اختلاف امتیاز بی فایده بود و در نهایت این بازی با برتزی ۱-۰ آرژانتینی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

 

 

آرژانتین اکوادور
۵۸%مالکیت۴۲%
۲شوت در چارچوب ۰
۲شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۱
۵۴۷تعداد پاس۴۰۰
۴۵۱پاس صحیح۳۲۳
۱۲سانتر۸
۶کرنر۱
۱۴خطا۱۹
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

 

 

پخش آنلاین بازی آرژانتین مقابل اکوادور

۲۱ مهر ۱۳۹۸

دو تیم آرژانتین و اکوادور در یک دیدار دوستانه ی بین المللی در اسپانیا به مصاف هم رفتند. در این دیدار که هر چیزی بود غیر از دوستانه ، تیم آرژانتین موفق شد دروازه ی حریف را ۶ بار در هم بکوبد و تنها حمله ی موفقیت آمیز اکوادور در جبران این اختلاف امتیاز تک گل منا در نیمه ی دوم بود تا این بازی با نتیجه ی ۶-۱ پایان یابد. شروع تیم آرژانتین در نیمه ی نخست آنقدر طوفانی بود که می شد گفت اکوادوری ها اصلا مالکیت توپ نداشتند . بازیکنان آرژانتین از هر سو بر دروازه ی این تیم حمله می کردند و مدافعان آرژانتین که گیج شده بودند تمام تلاش خود را برای مهار آن ها به کار میبردند. 

گل اول این نیمه در دقیقه ی ۲۰ توسط آلاریو به ثبت رسید سپس درست ۷ دقیقه بعد ، اشتباه محض اسپینوزا از اوکراین سبب ورود توپ به دروازه ی خودی شد تا اختلاف دو برابر شود. ا

کوادوری ها که به خشونت روی آورده بودند با خطا بر بازیکنان حریف اشتباه دوم خود را مرتکب شده و به آن ها یک ضربه ی پنالتی دادند. پاردس با استفاده از این موقعیت گل سوم آرژانتین در نیمه ی نخست را در دقیقه ی ۳۲ به ثبت رساند.در اواخر نیمه ی اول بازی کاملا از سوی اکوادور سبک فیزیکی گرفته بود. با شروع نیمه ی دوم ، سرمربی آرژانتین در دفاع و خط حمله ی خود تغییراتی انجام داد که نتیجه ی آن گل اول ، گل اول این تیم توسط منا در دقیقه ی ۴۹ بود.

البته آرژانتین از سوی دیگر در صدد یک حمله ی جانانه بود که در نهایت پچلا با جایگیری دقیق خود ، پاس دیبالا را دریافت کرد تا در دقیقه ی ۶۶ پخش بازی آرژانتین اکوادور توپ را وارد دروازه کند و به این صورت نتیجه به ۱-۴ تغییر کرد. اکوادوری ها خیلی سریع آرایش دفاعی به خود گرفتند اما این حرکت برای آن ها کارساز نبود زیرا که دومینگو در دقیقه ی ۸۲ و اوکامپوس در دقیقه ی ۸۶ با گل های خود دروازه ی این تیم را در هم کوبیدند و نتیجه را به ۱-۶ تغییر دادند.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

 

آرژانتیناکوادور
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۵کرنر۳
۱۶خطا۱۷
۴آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

پخش بازی آرژانتین مقابل اکوادور

۱۹ مهر ۱۳۹۶

در چارچوب دیدار های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ دو تیم آرژانتین و اکوادور به مصاف هم رفتند. اکوادور که در بازی قبلی خود با این تیم توانسته بود آرژانتین را حسابی تحت فشار قرار دهد با اعتماد به نفس خاصی به میدان آمده بود ، از آن سو آرژانتینی ها نیز خود را برای پیروزی در این دیدار حسابی آماده کرده بودند. نیمه ی نخست با حملات سنگین هر دو تیم آغاز شد. مسی ، ستاره ی آرژانتینی در محاصره ی اکوادوری ها قرار داشت و به او اجازه ی حرکت داده نمی شد. با این تاکتیک اکوادور موفق شد در همان دقیقه ی اول بازی با گل ایبارا به نتیجه ی ۱-۰ برسد. چیزی که نه برای آرژانتینی ها قابل باور بود و نه خود اکوادوری ها .

سرخوشی بازیکنان اکوادور از این گل سبب غفلت آن ها از مسی شد و این بازیکن با یک دبل جانانه دو گل در دقیقه ی ۱۲ و ۲۰ نیمه ی نخست برای آرژانتین به ثبت رساند تا نتیجه را به ۲-۱ تغییر داده و  کام اکوادور را حسابی تلخ کند. در نیمه ی دوم بازی نیز مسی سعی در حمله داشت اما اکوادوری ها قرار نبود دوباره به او فضای حرکت دهند پس بییا و آکونیا به قیمت دو کارت زرد و با خطا بر آن ها سعی در آزاد کردن مسی داشتند.

سرانجام در دقیقه ی ۶۲ پخش زنده بازی آرژانتین اکوادور لحظه ی طلایی آرژانتین فرا رسید و مسی با دریافت پاس پرز و ضربه ی خود ، توپ را به گوشه ی دروازه ی اکوادور چسباند تا بازی با نتیجه ی ۳-۱ ادامه یابد. در ادامه با وجود موقعیت های گلزنی برای دو تیم ، هیچیک موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند و این دیدار با برتری آرژانتین به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

 

اکوادورآرژانتین
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۳۹۵تعداد پاس۳۲۹
۳۳۷پاس صحیح۲۶۸
۴سانتر۲
۷کرنر۷
۱۶ضربه ایستگاهی۲۰
۲۳خطا۱۷
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور

۱۷ مهر ۱۳۹۴

طی هفته ی اول مسابقات  مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم آرژانتین در خانه ی خود میزبان تیم اکوادور بود.  تیم اکوادور با به نمایش گذاشتن یک بازی عالی و درخشش خود ، شکست سنگینی را به آرژانتین در خانه اش وارد کرد. با وجود حملات گسترده در نیمه ی نخست این دیدار ، هیچ یک از دو تیم موفق به گلزنی نشدند تا این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسد.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی آرژانتین اکوادور اما فشار ها از سوی اکوادور بیشتر شد و در واقع سبک بازی آن ها آرژانتینی ها را مجبور کرد تا آرایش دفاعی به خود گیرند و بازی را محتاطانه دنبال کنند اما غفلت آن ها در اواخر نیمه ی دوم به اکوادوری که منتظر فرصت بود کمک کرد تا در عرض یک دقیقه در دقایق ۸۰  با ضربه ی مارتینز و درست در دقیقه ی ۸۱ با ضربه ی ارازو نتیجه را به ۲-۰ تغییر دهد. این حرکت شوک زیادی بر بازیکنان آرژانتین وارد کرد ، زیرا که جبران این اختلاف امتیاز در دقایق پایانی بازی بسیار سخت بود.  آن ها تمام تلاش خود را برای کاهش این اختلاف به کار گرفتند اما تا پایان بازی موفق نشدند دروازه ی مهمان را باز کنند و در نهایت بازی با نتیجه ی ۲-۰ و پیروزی اکوادور به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

 

آرژانتیناکوادور
۶۹%مالکیت۳۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۶
۲۸ضربه ایستگاهی۱۶
۷کرنر۶
۱۴خطا۲۴
۲آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اکوادور – تی وی تو

برچسب‌ها: