تی وی تو
آرژانتین
اروگوئه

شنبه ۲۲ آبان ۰۲:۳۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

گزارش زنده بازی آرژانتین اروگوئه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرژانتین اروگوئه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرژانتین اروگوئه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرژانتین اروگوئه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرژانتین اروگوئه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرژانتین اروگوئه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه ۱۹ مهر ۱۴۰۰

آرژانتین با یک بازی فوق العاده مقابل اروگوئه، یک پیروزی ارزشمند کسب کرد تا در مسیر راهیابی به جام جهانی برخلاف ادوار گذشته، دردسر خاصی نداشته باشد و خیالش بابت صعود تقریبا راحت باشد.جووانی لوسلسو هافبک آلبی سلسته در این دیدار با دو پاس گل ستاره میدان بود و بازیکنانی چون رودریگو دی پل، لائوتارو مارتینز و لیونل مسی عملکردی بسیار خوب در این بازی داشتند. با پایان گزارش زنده بازی آرژانتین اروگوئه و باخت ۳-۰  به آرژانتین ، به لطف تساوی کلمبیا مقابل برزیل، اروگوئه با این شکست سنگین جایگاه چهارم خود را حفظ کرد.

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه

 

آرژانتین اروگوئه
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۰شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۷
۶۷۹تعداد پاس۴۱۵
۵۹۳پاس صحیح۳۲۷
۱۷سانتر۹
۳کرنر۱
۱۰خطا۵
۲آفساید۰

 

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه

 

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

آرژانتین در دومین بازی از گروه A کوپا آمریکا در برزیل به مصاف اروگوئه رفت نیمه اول این دیدار با برتری آرژانتین به پایان رسید. در دقیقه ی ۴۳ حرکت خوب لیونل مسی از سمت چپ و ارسال عالی این بازیکن روی دروازه با ضربه سر دقیق گیدو رودریگز، بازیکن تیم رئال بتیس همراه شد که توپ پس از برخورد با تیر عمودی وارد دروازه موسلرا شد.  در نهایت با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه ، آرژانتین موفق به کسب نخستین سه امتیاز شد و به طور مشترک با شیلی با ۴ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه

 

آرژانتین اروگوئه 
۴۵%مالکیت۵۵%
۶شوت در چارچوب ۰
۰شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۵
۴۵۶تعداد پاس۵۵۳
۳۸۵پاس صحیح۴۸۱
۱۵سانتر۲۲
۸کرنر۳
۱۱خطا۲۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه

 

پخش زنده بازی آرژانتین اروگوئه ۲۷ آبان ۹۸

تیم ملی آرژانتین و اروگوئه در یک بازی دوستانه ی بین المللی با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، کاوانی در دقیقه ی ۳۴ گلزنی کرد و برتری ۱-۰ را برای تیمش بدست آورد. در نیمه ی دوم بازی سرعت بیشتری به خود گرفت و تعداد حملات افزایش یافت. آگوئرو در دقیقه ی ۶۳ پاس مسی را گل کرد اما سوارز در دقیقه ی ۶۹ دروازه ی آرژانتین را برای بار وم باز کرد .

پخش زنده آرژانتین و اروگوئه با نتیجه ی ۲-۱ ادامه یابد. مسی که قصد کوتاه آمدن نداشت در دقایق پایانی بازی موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را وارد دروازه ی حریف کند تا این دیدار با تساوی ۲-۲ این دو تیم پایان یابد.

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اروگوئه

 

آرژانتین اروگوئه 
۶۴%مالکیت۳۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۵
۱۰کرنر۱
۱۷خطا۱۸
۰آفساید۴
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال آرژانتین اروگوئه