تی وی تو
آرسنال
کریستال پالاس

دوشنبه ۲۶ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال آرسنال و کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید گزارش آنلاین بازی آرسنال کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آرسنال کریستال پالاس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

گزارش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس – ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال آرسنال در خانه کریستال پالاس به میدان رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود توپچی‌ها خاتمه یافت.

توپچی‌های لندن با گلی که نیکلاس پپه در دقیقه ۳۵ زد پیش افتادند، اما برتری آنها تنها تا دقیقه ۶۲ دوام داشت چرا که کریستین بنتکه، گل تساوی را برای کریستال پالاس زد. کریستال پالاس اما نتوانست در آخرین بازی خانگی‌اش با هدایت روی هاجسون – کسی که در پایان این فصل بازنشسته می‌شود – آبروداری کند و در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه دوم بار دیگر دروازه‌اش توسط گابریل مارتینلی باز شد. چهار دقیقه بعد سومین گل آرسنال‌ها هم رقم خورد و این پپه بود که دومین گل خود را به ثمر رساند.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس ، آرسنال با این پیروزی ۵۸ امتیازی شد و به رده نهم جدول برگشت. کریستال پالاس اما با ۴۴ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس

 

کریستال پالاسآرسنال 
۳۱%مالکیت۶۹%
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۲۵۸تعداد پاس۶۰۳
۱۸۱پاس صحیح۵۲۲
۲۸سانتر۲۶
۶کرنر۷
۷خطا۷
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس

 

گزارش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس ۲۵ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های آرسنال و کریستال پالاس با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، بازی به آرامی دنبال شد و شاهد اتفاق خاصی بر دروازه ی دو تیم نبودیم. اما در نیمه ی دوم ، سرعت بازی افزایش یافت و بازیکنان دو تیم موقعیت های خوبی خلق کردند که با غفلت هم تیمی هایشان از دست رفت. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

 

آرسنال کریستال پالاس
۶۷%مالکیت۳۳%
۴شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۶۹۲تعداد پاس۳۴۱
۶۰۰پاس صحیح۲۵۹
۲۵سانتر۹
۷کرنر۳
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس- ۲۱ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، کریستال پالاس در خانه از آرسنال پذیرایی کرد و توانست با نتیجه ۱-۱ این تیم را متوقف کند.اوبامیانگ در در دقیقه ۱۲ روی پاس لاکازت توانست گل اول بازی را به ثمر برساند.پس از شروع نیمه دوم، این کریستال پالاس بود که توانست توسط جوردن آیو در دقیقه ۵۴ به گل برسد و بازی را به تساوی بکشاند.شاگردان آرتتا با کسب این تساوی همچنان با ۲۸ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماندند.کریستال پالاس نیز ۲۹ امتیازی شد و در رده نهم جدول حضور دارد.

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

 

کریستال پالاسآرسنال 
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۳۵۷تعداد پاس۴۸۷
۲۵۱پاس صحیح۳۸۱
۱۳سانتر۱۰
۱کرنر۴
۱۴خطا۲۱
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس- ۵ آبان ۹۸

در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن، میزبان کریستال پالاس بود که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.مطابق انتظار میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۷، روی کرنر ارسالی توپ به ژاکا رسید و او سوکراتیس را صاحب توپ کرد و مدافع یونانی با یک ضربه محکم دروازه پالاس را باز کرد تا میزبان خیلی زود پیش بیفتد. تنها دو دقیقه بعد، باز هم روی کرنری که لاکازت ارسال کرده بود داوید لوئیز در تیر دورتر دروازه هنسی را برای دومین بار گشود تا اختلاف دو برابر شود.حملات آرسنال ادامه داشت و در دقیقه ۱۲، توپ در پشت محوطه به لاکازت رسید و ضربه زمینی او با واکنش هنسی راهی کرنر شد. اما در دقیقه ۳۰، خطای چیمبرز روی زاها توسط داور پنالتی اعلام شد و VAR هم تصمیم او را تایید کرد. لوکا میلیوویویچ مدافع پالاس نیز پنالتی را به گل تبدیل کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

بعد از گل پالاس، آرسنال دوباره بازی را در اختیار گرفت و در دقایق رو به پایان پاس اوبامیانگ به نیکلاس په‌په رسید و ضربه زمینی و زیبای او با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت. در دومین دقیقه از اوقات تلف شده، فن آنهولت روی یک ضد حمله راهی دروازه میزبان شد اما ضربه او با دستان لنو راهی به دروازه توپچی‌ها نیافت تا نیمه اول با برتری ۲-۱ شاگردان اونای امری به پایان برسد.چیزی از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که ارسال عالی مک‌آرتور موقعیت را برای جردن آیو مهیا کرد و او با ضربه سر دروازه لنو را باز کرد و بازی به تساوی کشیده شد. آرسنال که پیروزی را از دست رفته می‌دید، فشار را بیشتر کرد و در دقیقه ۶۲، ضربه اول چیمبرز با واکنش هنسی دوباره به خودش رسید و این بار ضربه او با اختلافی اندک از روی تیرک دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۷، په‌په کرنر را به تیر یک ارسال کرد اما ضربه سر لاکازت با واکنش هنسی راهی به دروازه پالاس نیافت. دقایقی بعد پاس عالی گوندوزی به لاکازت رسید اما باز هم هنسی ستاره فرانسوی را ناکام گذاشت.اما در دقیقه ۸۳، باز هم روی یک کرنر، تامکینز توپ را نصفه و نیمه دفع کرد و مدافع یونانی موفق شد گل دوم خودش و برتری آرسنال را به ثمر برساند. اما بعد از بررسی VAR، مشخص شد که روی میلیوویویچ خطا شده و این گل مردود اعلام شد. در دقایق پایانی گوندوزی با حرکتی زیبا کویاته را جا گذاشت و توپ را به لاکازت رساند. او هم پشت به دروازه داوید لوئیز را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر ضرب او با واکنش هنسی به بیرون رفت. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.آرسنال با این پیروزی ۱۶ امتیازی شده و در رده پنجم جدول باقی ماند. پالاس نیز ۱۵ امتیازی شده و بعد از آرسنال در رده ششم قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

 

آرسنال کریستال پالاس
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۴۴۶تعداد پاس۳۴۴
۳۶۵پاس صحیح۲۶۳
۲۸سانتر۲۰
۱۲کرنر۵
۱۸خطا۹
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس- ۱ اردیبهشت ۹۸

آرسنال و کریستال پالاس در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع کریستال پالاس به پایان رسید، این نتیجه اگرچه تاثیری در سرنوشت تیم میهمان ندارد اما برای چلسی، یونایتد و تاتنهام بسیار ارزشمند بود. در دقیقه ی ۱۷ روی یک ضربه آزاد، به شکل عجیبی بازیکنان آرسنال در یارگیری با بنتکه دچار اشتباه شدند و او بدون مزاحم با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر رساند. در نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۴۷ پاس در عمق استادانه لاکازت به اوزیل رسید و او از زاویه ای بسته دروازه تیم میهمان را باز کرد.

سپس در دقیقه ی ۶۱ بازی مستقیم شاگردان هاجسون جواب داد؛ توپ با ضربه ای بلند از دفاع به حمله رسید تا با غفلت موستافی، زاها با لنو تک به تک شود و گل دوم تیمش را به ثمر برساند. ۸ دقیقه ی بعد ، باز هم ضعف مدافعان آرسنال در ضربات شروع مجدد نمایان شد. کرنر ارسال شده درون محوطه جریمه به مک آرتور رسید تا او با ضربه سر، گلزنی کند. در دقیقه ی ۷۷ حرکت انفرادی اوبامیانگ با همکاری او با مدافعان حریف همراه شد تا اوبامیانگ با شوتی دقیق، گل پایانی بازی را به ثمر برساند. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۳ و برتری کریستال به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو

 

آرسنال کریستال پالاس
۷۲%مالکیت۲۸%
۵شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۶۵۸تعداد پاس۲۴۸
۵۸۴پاس صحیح۱۶۶
۲سانتر۴
۸کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۱۴
۱۵خطا۱۲
۱آفساید۲
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس – تی وی تو