تی وی تو

پخش زنده فوتبال آرسنال کریستال پالاس ‌

آرسنال کریستال پالاس

پنجشنبه ۲۵ دی ۲۳:۳۰

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرسنال – کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آرسنال کریستال پالاس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس- ۲۱ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، کریستال پالاس در خانه از آرسنال پذیرایی کرد و توانست با نتیجه ۱-۱ این تیم را متوقف کند.اوبامیانگ در در دقیقه ۱۲ روی پاس لاکازت توانست گل اول بازی را به ثمر برساند.پس از شروع نیمه دوم، این کریستال پالاس بود که توانست توسط جوردن آیو در دقیقه ۵۴ به گل برسد و بازی را به تساوی بکشاند.شاگردان آرتتا با کسب این تساوی همچنان با ۲۸ امتیاز در رده دهم جدول باقی ماندند.کریستال پالاس نیز ۲۹ امتیازی شد و در رده نهم جدول حضور دارد.

 

کریستال پالاس آرسنال 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۳ شوت در چارچوب  ۴
۲ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۵۷ تعداد پاس ۴۸۷
۲۵۱ پاس صحیح ۳۸۱
۱۳ سانتر ۱۰
۱ کرنر ۴
۱۴ خطا ۲۱
۳ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس- ۵ آبان ۹۸

در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن، میزبان کریستال پالاس بود که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.مطابق انتظار میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۷، روی کرنر ارسالی توپ به ژاکا رسید و او سوکراتیس را صاحب توپ کرد و مدافع یونانی با یک ضربه محکم دروازه پالاس را باز کرد تا میزبان خیلی زود پیش بیفتد. تنها دو دقیقه بعد، باز هم روی کرنری که لاکازت ارسال کرده بود داوید لوئیز در تیر دورتر دروازه هنسی را برای دومین بار گشود تا اختلاف دو برابر شود.حملات آرسنال ادامه داشت و در دقیقه ۱۲، توپ در پشت محوطه به لاکازت رسید و ضربه زمینی او با واکنش هنسی راهی کرنر شد. اما در دقیقه ۳۰، خطای چیمبرز روی زاها توسط داور پنالتی اعلام شد و VAR هم تصمیم او را تایید کرد. لوکا میلیوویویچ مدافع پالاس نیز پنالتی را به گل تبدیل کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

بعد از گل پالاس، آرسنال دوباره بازی را در اختیار گرفت و در دقایق رو به پایان پاس اوبامیانگ به نیکلاس په‌په رسید و ضربه زمینی و زیبای او با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت. در دومین دقیقه از اوقات تلف شده، فن آنهولت روی یک ضد حمله راهی دروازه میزبان شد اما ضربه او با دستان لنو راهی به دروازه توپچی‌ها نیافت تا نیمه اول با برتری ۲-۱ شاگردان اونای امری به پایان برسد.چیزی از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که ارسال عالی مک‌آرتور موقعیت را برای جردن آیو مهیا کرد و او با ضربه سر دروازه لنو را باز کرد و بازی به تساوی کشیده شد. آرسنال که پیروزی را از دست رفته می‌دید، فشار را بیشتر کرد و در دقیقه ۶۲، ضربه اول چیمبرز با واکنش هنسی دوباره به خودش رسید و این بار ضربه او با اختلافی اندک از روی تیرک دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۷، په‌په کرنر را به تیر یک ارسال کرد اما ضربه سر لاکازت با واکنش هنسی راهی به دروازه پالاس نیافت. دقایقی بعد پاس عالی گوندوزی به لاکازت رسید اما باز هم هنسی ستاره فرانسوی را ناکام گذاشت.اما در دقیقه ۸۳، باز هم روی یک کرنر، تامکینز توپ را نصفه و نیمه دفع کرد و مدافع یونانی موفق شد گل دوم خودش و برتری آرسنال را به ثمر برساند. اما بعد از بررسی VAR، مشخص شد که روی میلیوویویچ خطا شده و این گل مردود اعلام شد. در دقایق پایانی گوندوزی با حرکتی زیبا کویاته را جا گذاشت و توپ را به لاکازت رساند. او هم پشت به دروازه داوید لوئیز را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر ضرب او با واکنش هنسی به بیرون رفت. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.آرسنال با این پیروزی ۱۶ امتیازی شده و در رده پنجم جدول باقی ماند. پالاس نیز ۱۵ امتیازی شده و بعد از آرسنال در رده ششم قرار دارد.

 

 

آرسنال  کریستال پالاس
۵۶% مالکیت ۴۴%
۶ شوت در چارچوب  ۴
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۴
۴۴۶ تعداد پاس ۳۴۴
۳۶۵ پاس صحیح ۲۶۳
۲۸ سانتر ۲۰
۱۲ کرنر ۵
۱۸ خطا ۹
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۰

 

 

پخش زنده بازی آرسنال کریستال پالاس- ۱ اردیبهشت ۹۸

آرسنال و کریستال پالاس در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع کریستال پالاس به پایان رسید، این نتیجه اگرچه تاثیری در سرنوشت تیم میهمان ندارد اما برای چلسی، یونایتد و تاتنهام بسیار ارزشمند بود. در دقیقه ی ۱۷ روی یک ضربه آزاد، به شکل عجیبی بازیکنان آرسنال در یارگیری با بنتکه دچار اشتباه شدند و او بدون مزاحم با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر رساند. در نیمه ی دوم و در دقیقه ی ۴۷ پاس در عمق استادانه لاکازت به اوزیل رسید و او از زاویه ای بسته دروازه تیم میهمان را باز کرد.

سپس در دقیقه ی ۶۱ بازی مستقیم شاگردان هاجسون جواب داد؛ توپ با ضربه ای بلند از دفاع به حمله رسید تا با غفلت موستافی، زاها با لنو تک به تک شود و گل دوم تیمش را به ثمر برساند. ۸ دقیقه ی بعد ، باز هم ضعف مدافعان آرسنال در ضربات شروع مجدد نمایان شد. کرنر ارسال شده درون محوطه جریمه به مک آرتور رسید تا او با ضربه سر، گلزنی کند. در دقیقه ی ۷۷ حرکت انفرادی اوبامیانگ با همکاری او با مدافعان حریف همراه شد تا اوبامیانگ با شوتی دقیق، گل پایانی بازی را به ثمر برساند. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۳ و برتری کریستال به پایان رسید.

 

 

آرسنال  کریستال پالاس
۷۲% مالکیت ۲۸%
۵ شوت در چارچوب  ۷
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۴ مهار دروازه بان ۳
۶۵۸ تعداد پاس ۲۴۸
۵۸۴ پاس صحیح ۱۶۶
۲ سانتر ۴
۸ کرنر ۳
۱۲ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۵ خطا ۱۲
۱ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن