تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
آرسنال

شنبه ۲۹ مهر ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی چلسی آرسنال را از تی وی تو مشاهده کنید.تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن پخش فوتبال آرسنال و چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی آرسنال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال چلسی آرسنال را آنلاین ببینند.

گزارش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، تیم های آرسنال و چلسی با هم دیدار کردند. آرسنال در نیمه نخست این دیدار، طوفانی حاضر شد. این تیم با دبلی از اودگارد و ژسوس به برتری ۳-۰ رسید و پیروزمندانه راهی رختکن شد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال مادوکه موفق شد تنها یکی از این گل ها را برای چلسی جبران کند و در نهایت این تیم بازی را ۳-۱ به آرسنال واگذار کرد.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

آرسنال چلسی 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۶
۵۳۴تعداد پاس۴۵۲
۴۷۴پاس صحیح۳۸۲
۱۸سانتر۱۱
۷کرنر۲
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

آرسنال با یک برد بزرگ و ارزشمند در خانه یکی از تیم‌های قوی لیگ برتر توانست صدر جدول را از منچسترسیتی پس بگیرد.

تیم فوتبال آرسنال بازی را بهتر شروع کرد و با در اختیار گرفتن توپ و میدان سعی در خلق موقعیت گلزنی داشت ولی چلسی بود که در دقیقه ۹ اولین خطر را ایجاد کرد. کای هاورتز توپی را روی دروازه ارسال کرد که نزدیک بود راهی دروازه شود ولی با واکنش خوب رمزدیل، گلر آرسنال، راهی به دروازه پیدا نکرد.

یک دقیقه بعد آرسنال پاسخ حمله چلسی را داد. در کنار نقطه کرنر مارتینلی توپ را در اختیار گرفت و سپس توپ را به ژسوس رساند. پاس ستاره برزیلی به بن وایت و ضربه او به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

بهترین موقعیت گلزنی نیمه اول را ژسوس در دقیقه ۲۹ از دست داد. مارتینلی توپ را از آسپلیکوئتا گرفت و سانتر خوبی روی دروازه چلسی ارسال کرد. ضربه سر شیرجه ای ژسوس ولی با اختلاف کم به بیرون رفت تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود.

در ادامه پخش زنده بازی چلسی آرسنال هر دو تیم شانس هایی داشتند ولی هیچکدام جدی نبودند و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

آرسنال نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و در یک ربع ابتدایی برتری محسوسی بر میزبان داشت. در دقیقه ۶۳ بازی نفوذ ژسوس به درون محوطه جریمه و شوت او را کپا راهی کرنر کرد. همین کرنر تبدیل به گل نخست بازی شد.

بوکایو ساکا ضربه کرنر را زد و توپ را به شکلی خطرناک روی دروازه ارسال کرد. توپ به شکلی عجیب از همه عبور کرد و در دهانه دروازه خالی، گابریل ماگالائش با یک ضربه نوک پا کار را تمام کرد. این دومین گل فصل گابریل ماگالائش و دهمین گل او با پیراهن آرسنال بود.

آرسنال بازهم حمله میکرد و چند دقیقه بعد می توانست گل دوم را هم بزند ولی پاس اودگارد در محوطه جریمه به ژسوس نرسید تا فرصت خوبی از دست برود.

چلسی که بازی را از دست رفته می دید برای جبران گل خورده تلاشش را بیشتر کرد ولی دفاع منسجم و خوب آرسنال اجازه خلق موقعیت جدّی گلزنی را به آبی ها نمی داد.

در دقیقه ۹۲ پخش زنده بازی چلسی آرسنال شاهد درگیری بین ژاکا و شالوبا بودیم که باعث شد برای ثانیه هایی بازی پرتنش شود ولی با دخالت داور بازی از سر گرفته شد. در نهایت بازی با برتری ۰-۱ آرسنال تمام شد و این تیم با ۳۴ امتیاز به صدر جدول برگشت.

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

چلسی آرسنال 
۴۴%مالکیت۵۶%
۱شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۹
۱مهار دروازه بان۱
۳۶۰تعداد پاس۴۵۲
۲۶۴پاس صحیح۳۷۱
۱۵سانتر۲۲
۴کرنر۶
۱۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۵کارت زرد۲

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

تیم‌های چلسی و آرسنال در چارچوب دیداری دوستانه در استادیوم کمپینگ‌ورلد اورلاندوی آمریکا مقابل هم قرار گرفتند که شاگردان میکل آرتتا با نتیجه درخشان چهار بر صفر به برتری رسیدند.

اولکساندر زینچنکو، خرید جدید آرسنال برای اولین بار در این مسابقه به میدان رفت و گابریل ژسوس، دیگر خرید جدید آرسنال پایش به گلزنی در این مسابقه باز شد. غیر از گابریل ژسوس که در دقیقه ۱۵ دروازه آبی‌های لندن را گشود، مارتین اودگارد، بوکایو ساکا و آلبرت لوکونگا در دقایق ۳۶، ۶۶ و ۲+۹۰ پخش زنده بازی چلسی آرسنال موفق به گلزنی شدند تا چلسی یک شکست سخت در دیداری دوستانه را تجربه کند.

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

آرسنال چلسی 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۶
۲کرنر۱
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

پخش زنده بازی چلسی آرسنال از اینترنت

در چارچوب دیدار معوقه هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه خانگی خود به مصاف آرسنال رفت و در یک بازی تماشایی با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد. آرسنال در ابتدا با گل ادی انکتیا ۱۳ پیش افتاد ولی ۴ دقیقه بعد تیمو ورنر دروازه توپچی ها را باز کرد.

در دقیقه ۲۷ آرسنال با ضربه «امیل اسمیت رو» به گل دوم رسید ولی این برتری ۵ دقیقه بیشتر دوام نیاورد و «سزار آزپیلیکوئتا» گل دوم چلسی را به ثمر رساند.

در نیمه دوم پخش زنده بازی چلسی آرسنال ، «ادی انکتیا» در دقیقه ۵۷ و بوکایو ساکا در دقیقه ۹۲ (پنالتی) گل های سوم و چهارم آرسنال را به ثمر رساند تا شاگردان آرتتا در یک بازی جذاب مقابل توخل به برتری ۴ بر ۲ دست یابند.

آرسنال با این برد ۵۷ امتیازی شد تا با تاتنهام هم امتیاز شود. تاتنهام با تفاضل گل بیشتر در رده چهارم قرار دارد و باید دید کدام تیم می تواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورد.

چلسی با این باخت ۶۲ امتیازی باقی ماند تا همچنان در رده سوم قرار گیرد.

 

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

چلسی آرسنال 
۶۸%مالکیت۳۲%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۷
۷۰۴تعداد پاس۳۳۲
۶۰۵پاس صحیح۲۵۱
۲۰سانتر۸
۶کرنر۱
۷خطا۶
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

پخش زنده فوتبال چلسی و آرسنال

در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس، چلسی و آرسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی چلسی موفق شد با نتیجه دو بر صفر به پیروزی برسد و آرسنال را شکست دهد.

در این بازی ، روملو لوکاکو درخشش ویژه ای داشت و توانست اولین گل خود را در چلسی به ثمر برساند. او در دقیقه ۱۵ این بازی روی پاس ریس جیمز موفق شد دروازه برند لنو را باز کند. ریس جیمز که در این بازی پاس گل اول را به لوکاکو داده بود در ادامه خودش توانست گلزنی کند و در دقیقه ۳۵ روی پاس میسون ماونت موفق شد دروازه آرسنال را باز کند تا در همان نیمه اول، چلسی کار آرسنال را یکسره کند.

در نیمه دوم این بازی گلی رد و بدل نشد البته چلسی باز هم این فرصت را داشت که فاصله را بیشتر کند و یک صحنه مشکوک پنالتی هم برای آرسنالی ها وجود داشت.

در نهایت پخش زنده بازی چلسی آرسنال با پیروزی شاگردان توماس توخل مقابل شاگردان میکل آرتتا خاتمه یافت و اکنون چلسی در دو بازی اول خود با پیروزی هایی مقتدرانه نشان داده است که از مدعی های اصلی قهرمانی در این فصل به حساب می آید.

 

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

آرسنال چلسی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۳۳۵تعداد پاس۶۴۶
۲۶۶پاس صحیح۵۷۴
۲۱سانتر۱۷
۹کرنر۸
۱۰خطا۴
۵آفساید۰
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

 

پخش آنلاین بازی چلسی آرسنال

آرسنال و چلسی در یکی از مهم ترین بازی های دوستانه ای که در این تابستان برگزار شد، به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت به سود چلسی خاتمه یافت؛در این دیدار چلسی در دقیقه ۲۶ با کای هاورتز به گُل نخست رسید و نیمه نخست را برنده شد. در نیمه دوم و در دقیقه ۶۹ گرانیت ژاکا موفق شد گُل تساوی را به ثمر برساند و توپچی‌ها را به پیروزی امیدوار کند.

​چلسی اما خیلی زود به گُل برتری رسید و تامی آبراهام موفق شد در دقیقه ۷۳ گُل برتری آبی‌ها را به ثمر برساند.در ادامه این دیدار توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

پخش زنده بازی چلسی آرسنال

چلسی و آرسنال در چارچوب هفته سی و ششم رقابت های فصل ۲۰۲۰/۲۱ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۰ شاگردان میکل آرتتا در خانه حریف به پایان رسید. امیل اسمیت رو زننده تک گل پیروزی بخش آرسنال در این دیدار بود او این گل را در دقیقه ی ۱۶ نیمه ی نخست پخش زنده بازی چلسی و آرسنال برای تیمش به ثبت رساند. پس از این گل ، چلسی تمام تلاشش را برای جبران اختلاف امتیاز به کار گرفت اما گذشتن از سد دفاعی آرسنال چندان آسان نبود.در نهایت با پایان زمان بازی ، آن ها مجبور شدند بازی را به حریف خود واگذار کنند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

چلسی آرسنال 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۷۶۵تعداد پاس۳۶۹
۶۸۶پاس صحیح۲۹۳
۳۲سانتر۹
۹کرنر۱
۷خطا۶
۴آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

 

پخش زنده بازی چلسی آرسنال از اینترنت

مهم‌ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس امشب در ورزشگاه امارات برگزار شد، نبردی بین آرسنال و چلسی که توپچی‌های بحران‌زده آن را ۳ بر یک بردند و به هواداران‌شان کادوی ماندگاری در باکسینگ‌دی دادند. آرسنال بازی را بهتر شروع کرد و مزد تلاشش را با گلی که لاکازت دقیقه ۳۴ از روی نقطه پنالتی زد، گرفت. دقیقه ۴۴ و در بهترین زمان ممکن ضربه ایستگاهی ژاکا با پای چپ به قعر دروازه مندی رفت. نیمه دوم در حالی که چلسی باید به بازی برمی‌گشت، ارسال ساکا دقیقه ۵۵ مستقیم به گوشه دروازه مهمان رفت.

چلسی که بعد از گل سوم تیم صاحب توپ و میدان بود، در دقیقه ۸۵ پخش زنده فوتبال چلسی و آرسنال موفق شد توسط آبراهام یکی از گل‌های خورده را جبران کند. در دقیقه ۱+۹۰ هم جورجینیو یک ضربه پنالتی را برای چلسی هدر داد.چلسی در نهایت با این شکست ۲۵ امتیازی باقی ماند تا به رده ششم سقوط کند. آرسنال هم که پس از ۷ بازی پیروز شد، با ۱۷ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفت.

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

آرسنال چلسی 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱۱
۲مهار دروازه بان۴
۳۲۸تعداد پاس۵۰۶
۲۲۹پاس صحیح۴۲۸
۱۶سانتر۳۴
۷کرنر۹
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی چلسی آرسنال

تیم های آرسنال و چلسی در چارچوب فینال جام حذفی انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و از همان دقایق آغازین توپ و میدان را در اختیار داشت و موفق شد در دقیقه ۵ به گول برتری برسد.کریستین پولیسیچ ستاره آمریکایی چلسی موفق شد روی همکاری عالی با ژیرو دروازه آرسنال را باز کند و تیمش را پیش بیندازد. پس از این گول آرسنال به خود آمد و برای جبران نتیجه پیش کشید و در دقیقه ۲۸ موفق به زدن گول مساوی شد.

پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گلزن آرسنال موفق شد با گلزنی بازی را تساوی و تیمش را برای پیروزی امیدوار کند.دو تیم در نیمه نخست به نتیجه تساوی رضایت دادند تا برنده و قهرمان جام حذفی در نیمه دوم مشخص شود.در نیمه دوم آرسنال بازی خوبی به نمایش گذاشت و موفق شد در دقیقه ۶۷ پخش زنده بازی چلسی و آرسنال صاحب پنالتی شده و این پنالتی را اوبامیانگ به گل تبدیل کرد.با این گول مهاجم گابنی آرسنال موفق به زدن گل دوم خودش شد و تیمش را برای قهرمانی بیشتر امیدوار ساخت.

پس از این گول بازی نسبتاً خشن دنبال شد و در دقیقه ۷۳ کواچیچ از چلسی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار شاگردان لمپارد برای جبران نتیجه دشوار شود.در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا ضمن قهرمانی آرسنال در این رقابت‌ها، این تیم به لیگ اروپا نیز راه‌یابد.در این دیدار سه بازیکن چلسی، آزپیلیکوئتا، پولیسیچ و پدرو هم مصدوم شدند و با مصدومیت زمین بازی را ترک کردند که این موضوع نیز در شکست آبی‌های لندن سهم زیادی داشت.با این قهرمانی آرسنال به ۱۴ جام همچنان پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها ماند و دست نیافتنی‌تر شد.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالچلسی
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳۵۷تعداد پاس۵۴۶
۲۸۰پاس صحیح۴۶۴
۱۹سانتر۱۳
۶کرنر۴
۲خطا۱۴
۳آفساید۰
۱کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

پخش زنده بازی آرسنال و چلسی

تیم های فوتبال چلسی و آرسنال در چارچوب رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ فوتبال جزیره به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت به تساوی ۲ -۲ رضایت دادند تا این بازی که به دربی لندن هم مشهور است در نهایت با تقسیم امتیاز ها به انتها برسد.

بازی ۲ تیم از همان ابتدا خشن و نزدیک دنبال شد و در دقیقه ۲۶ مسابقه داوید لوئیز برای آرسنال از زمین مسابقه اخراج شد، در ادامه جورجینیو پیروز شد در دقیقه ۲۸ برای چلسی گلزنی کند تا شاگردان لمپارد از حریفشان پیشی بگیرند. در ادامه نیمه نخست هم گل دیگری زده نشد.

آرسنال در نیمه دوم پخش زنده بازی چلسی و آرسنال بهتر بود و در دقیقه ۶۴ توسط مارتینلی به گل تساوی رسید، پس از آن ۲ تیم حملات خوبی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند، اما این چلسی بود که در دقیقه ۸۵ توسط آزپیلیکوئتا به گل رسید، در ادامه، اما بیرین در دقیقه ۸۸ گل تساوی را برای آرسنال شد تا این بازی مساوی به انتها برسد.با این نتیجه چلسی ۴۰ امتیازی شد و در رتبه پنجم جدول رده بندی باقی ماند و آرسنال هم با ۳۰ امتیاز در صندلی دهم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

چلسی آرسنال
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۶
۵۴۷تعداد پاس۳۸۰
۴۷۹پاس صحیح۲۹۶
۳۵سانتر۱۸
۱۷کرنر۵
۱۱ضربه ایستگاهی۶
۲خطا۱
۲آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

پخش زنده فوتبال چلسی و آرسنال

در دیداری از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر انگلیس، آرسنال و چلسی در استادیوم امارات لندن به مصاف هم رفتند و این آبی‌های لندن بودند که توانستند با نتیجه ۲ بر یک میزبان را مغلوب کنند و به یک برد باشکوه دست یابند. در دقیقه ۱۲ آرسنال توسط اوبامیانگ به گل اول رسید. ارسال کرنر آرسنالی‌ها از سمت چپ روی تاثیر چمبرز به اوبامیانگ رسید و او با یک ضربه سر تماشایی توانست دروازه کپا را باز کند.در دقیقه ۸۳، چلسی توسط جورجینیو به گل تساوی رسید. یک ضربه شروع مجدد و خروج اشتباه دروازه‌بان آرسنال سبب شد تا مهاجم چلسی در دهانه دروازه صاحب توپ شود و دروازه خالی آرسنالی‌ها را باز کند.

داور که به آفساید بودن این گل شک داشت، دستور داد تا توسط وار این گل بررسی شود، اما پس از بازبینی نظر او تغییر نکرد. درست سه دقیقه پس از گل تساوی، روی یک ضد حمله سریع و پاس عرضی بی نظیر ویلیام، توپ به آبراهام رسید و او توانست با یک بغل پای مطمئن و از بین پاهای لنو، تیمش را به گل دوم برساند.آرسنال با قبول این شکست، همچنان با ۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند.چلسی نیز با این پیروزی ۳۵ امتیازی شد و جایگاه خود در رده چهارم را مستحکم‌تر کرد.

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالچلسی
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۴۲۴تعداد پاس۵۷۳
۳۳۵پاس صحیح۴۷۷
۹سانتر۲۳
۲کرنر۳
۱۳خطا۱۹
۲آفساید۱
۵کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال چلسی ‌آرسنال – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 18, 2023