تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرسنال
ولورهمپتون

یکشنبه ۷ خرداد ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده آرسنال ولورهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال ولورهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرسنال و وولورهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال ولورهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال ولورهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون

در جریان دیدار های هفته ی شانزدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های آرسنال و ولورهمپتون به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

اما نیمه ی دوم با تک گل مارتین اودگارد و برتری ۱-۰ آرسنال آغاز شد. چند دقیقه ی بعد غفلت بازیکنان ولور سبب توپ گرفتن دوباره ی همین بازیکن و باز شدن دروازه ی دوباره ی ولور شد . در ادامه ی پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون تلاش بازیکنان ولور برای جبران این گل ها راه به جایی نبرد تا در نهایت این دیدار با پیروزی ۲-۰ آرسنال به پایان برسد.

پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون

 

ولورهمپتون آرسنال 
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۳۴۸تعداد پاس۵۷۹
۲۷۷پاس صحیح۵۱۷
۱۵سانتر۲۳
۶کرنر۴
۵خطا۶
۳آفساید۱
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون

 

پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون

در دیدار معوقه از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال انگلیس فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ تیم آرسنال در خانه و در ورزشگاه امارات پذیرای ولورهمپتون بود.

توپچی ها که چند دیدار معوقه را در برنامه دارند در صورت برتری در این بازی به رده پنجم صعود می کردند و شانس این را داشتند تا در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس خودشان را به صدر جدول نزدیک تر کنند.

بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

با شروع بازی زرد پوشان ولورهمپتون خیلی زود و در  دقیقه ۱۰ توسط هوانگ هی چان به گل رسیدند و تلاش توپچی های لندنی برای جبران نتیجه بی اثر ماند تا بازی در ۴۵ دقیقه اول با شکست یک بر صفر شاگردان میکل آرتتا به پایان برسد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون آرسنال برای جبران نتیجه و ولورهمپتون با هدف حفظ برتری به میدان آمدند، با وجود تلاش دو تیم تا دقیقه ۸۲ همین نتیجه حفظ شد اما در این زمان نیکولاس په په موفق شد برای توپچی ها گلزنی کند تا آرسنال کار را به تساوی بکشاند. در شرایطی که همه منتظر سوت پایان بازی بودند آلکساندر لاکازت در پنجمین دقیقه از وقت های اضافه منجی سرخ پوشان لندنی شد تا شاگردان میکل آرتتا یک پیروزی دراماتیک را به ثبت رساندند. 

با این نتیجه آرسنال ۴۵ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد و ولورهمپتون نیز با ۴۰ امتیاز در رده هفتم باقی ماند.

پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون

 

آرسنال ولورهمپتون 
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۵۰۸تعداد پاس۴۰۷
۴۲۱پاس صحیح۳۰۳
۱۸سانتر۹
۵کرنر۴
۸خطا۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی آرسنال و ولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و ولورهمپتون

در مهمترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، تیم آرسنال مغلوب میزبان خود تیم ولورهمپتون شد.

در این بازی آرسنال با گل دقیقه ۳۲ نیکلاس پپه جلو افتاد اما اخراج مدافع میانی برزیلی این تیم در دقیقه سوم وقت های تلف شده نیمه اول،به خاطر ارتکاب یک خطای پنالتی جریان بازی را به سود تیم ولورهمپتون تغییر داد. روبن نوس در دقیقه پنجم وقت های تلف شده پنالتی که لوئیز به تیم میزبان تقدیم نموده بود را به گل تساوی گرگ ها تبدیل کرد.

۴ دقیقه پس از شروع نیمه دوم دوباره این ولورهمپتون بود که به گل رسید و این بار با گلزنی ژوائو موتینیو از آرسنالی ها پیش افتاد. کوشش های آرسنال برای فرار از شکست فایده ای نداشت و با اخراج برند لنو دروازه بان این تیم در دقیقه ۷۲، بازگشت به بازی برای توپچی ها عملاً غیر ممکن شد. به این ترتیب آرسنال ۹ نفره برای نهمین بار در این فصل لیگ برتر متحمل شکست شد.

در پایان پخش زنده بازی آرسنال ولورهمپتون باید گفت که این نتیجه آرسنال را با ۳۱ امتیاز فعلاً در رده دهم جدول نگه داشته است. ولورهمپتون اما ۲۶ امتیازی شد و به رده سیزدهم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی آرسنال وولورهمپتون واندرز

 

ولورهمپتون آرسنال 
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۵۷۶تعداد پاس۴۸۸
۵۲۴پاس صحیح۴۳۵
۲۷سانتر۱۲
۹کرنر۶
۱۱خطا۸
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۲

 

پخش زنده بازی آرسنال وولورهمپتون واندرز

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و ولورهمپتون

در ادامه هفته دهم لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس، آرسنال که در شرایط بسیار بدی قرار دارد در ورزشگاه امارات از ولورهمپتون پذیرایی کرد و متحمل شکست دو بر یک شد تا برای پنجمین بار در فصل جاری مغلوب شود.در دقیقه ۲۷ نتو گل نخست بازی را برای مهمان به ارمغان آورد اما سه دقیقه پس از آن، گابریل مدافع پیش تاخته آرسنال موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. پودنس در دقیقه ۴۲ برای مهمان گل زد و این نتیجه تا پایان بازی پابرجا ماند. شاگردان آرتتا با این باخت، پنجمین شکست فصل خود را تجربه کردند.در نیمه دوم تلاش شاگردان «آرتتا» برای جبران سودی نداشت تا آرسنال باز هم مغلوب شود.

اکنون این تیم با ۱۳ امتیاز در جایگاه دور از انتظار چهاردهم جدول است. از نکات دیگر بازی، رائول خیمنز مهاجم ولورهمپتون در دقیقه ۱۵ پس از برخورد شدید با داوید لوئیس، به طرز وحشتناکی مصدوم شد. خیمنز برای دقایق طولانی و بدون حرکت نقش بر زمین بود و با تدابیر خاص پزشکی راهی بیمارستان شد.با این نتیجه ولوز با ۱۰ بازی ۱۷ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ساوتهمپتون در رتبه ششم جدول لیگ جزیره جای گرفت، آرسنال هم با ۱۳ امتیاز از همین تعداد بازی در رتبه چهاردهم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال آرسنال ولورهمپتون – تی وی تو

 

آرسنال ولورهمپتون 
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۴۹۴تعداد پاس۴۰۵
۴۲۰پاس صحیح۳۲۵
۳۵سانتر۱۱
۸کرنر۴
۱۳خطا۱۳
۲آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش بازی آرسنال و ولورهمپتون زنده

آرسنال در یکی از جذاب‌ترین دیدارهای این هفته لیگ برتر انگلستان و در ورزشگاه مولینکس، مهمان ولورهمپتون بود و این تیم را با نتیجه ۰-۲ شکست داد.در این دیدار که بازی متعادل دنبال می‌شد، آرسنال در دقایق پایانی نیمه نخست با ساکا به گل رسید و با برتری راهی رختکن شد.

در نیمه دوم اما آرسنال نمایش خوبی نسبت به حریف داشت و بازیکنان این تیم تلاش کردند تا اختلاف را افزایش دهند.تلاش‌های بازیکنان آرسنال نتیجه داد و در دقیقه ۸۶، توپچی‌ها توسط لاکازت به گول دوم دست یافتند و خیال شان بابت پیروزی در این دیدار راحت شد.شاگردان آرتتا با این پیروزی با ۴۹ امتیاز در رده هفتم قرار گرفتند و ولورهمپتون با ۵۲ امتیاز در رده ششم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال آرسنال ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون آرسنال 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱
۵۱۶تعداد پاس۴۷۳
۴۴۱پاس صحیح۳۹۰
۱۶سانتر۱۰
۳کرنر۵
۶خطا۱۱
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده آرسنال و ولورهمپتون

در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال در روزی که میزبان ولورهمپتون بود با تساوی یک بر یک متوقف شد تا روند ناکامی‌های شاگردان امری ادامه داشته باشد.پیر امریک اوبامیانگ ستاره خط حمله آرسنال در دقیقه ۲۱ بازی برای این تیم موفق به گلزنی شد با این حال خیمنز در دقیقه ۷۶ این گل را جبران کرد تا بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

با این تساوی آرسنال برای سومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماند و این در حالی است که شاگردان امری چند روز پیش در جام اتحادیه مقابل لیورپول نیز شکست تلخی را تجربه کرده بودند.با این نتیجه آرسنال ۱۷ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و ولورهمپتون نیز با یک امتیاز این بازی ۱۳ امتیازی شد.

پخش زنده فوتبال آرسنال ولورهمپتون – تی وی تو

 

آرسنال ولورهمپتون 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۳
۵۳۷تعداد پاس۳۹۳
۴۶۴پاس صحیح۳۱۲
۳۲سانتر۲۴
۸کرنر۹
۶خطا۱۵
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ولورهمپتون – تی وی تو