تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرسنال
وستهام

چهارشنبه ۱۰ آبان ۲۳:۰۰

پخش زنده جام اتحادیه انگلیس

فوتبال زنده آرسنال و وستهام . امروز چهارشنبه ۱۰ آبان و در چارچوب رقابتهای جام اتحادیه انگلیس و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های آرسنال و وستهام بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال وستهام امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرسنال و وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال وستهام را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی آرسنال و وستهام

۵ دی ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی هفدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های آرسنال و وستهام با هم دیدار کردند.

آرسنالی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۵ بود که روی همکاری ادی انکتیا و بوکایو ساکا بود که این ملی پوش انگلیسی توانست دروازه حریف را باز کند اما داور این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

بازی با برتری تیم آرسنال ادامه داشت و در مقابل بازیکنان میهمان هم تلاش می کردند تا روی ضدحملات، صاحب موقعیت شوند. در دقیقه ۲۴ پخش زنده بازی آرسنال و وستهام بود که بار دیگر آرسنالی‌ها صاحب موقعیت شدند اما این بار ضربه مارتین اودگارد روی پاس ساکا، به کنار دروازه لوکاش فابیانسکی برخورد کرد.

دو دقیقه بعد این وستهم بود که روی اولین حمله خطرناکش صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی پاس میکل آنتونیو بود که جارود بوون راهی دروازه آرسنال شد اما ویلیام سالیبا با یک تکل بلند او را درون محوطه جریمه سرنگون کرد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد.

سعید بن‌رحمه، ستاره الجزایری وستهام، پشت ضربه قرار گرفت و در حالی که آرون رمزدیل به سمت چپ شیرجه زد، توپ را به وسط دروازه کوبید و وستهام را ۱-۰ پیش انداخت.

بعد از این گل بار دیگر آرسنالی‌ها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما دفاع فشرده و تیمی بازیکنان وستهم، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می‌شد. بازی با همین روند ادامه پیدا کرد تا اینکه در آخرین ثانیه های وقت‌های تلف شده نیمه اول، داور یک ضربه پنالتی هم به سود آرسنال اعلام کرد.

روی ضربه والی مارتینلی بود که توپ به آرون کرسول برخورد کرد و داور تصور کرد که توپ به دست مدافع وستهام برخورد کرده است اما بعد از استفاده از VAR، مشخص شد که توپ به سر کرسول برخورد کرده است و پنالتی را پس گرفت تا نیمه اول با همان یک گل به سود میهمان به پایان برسد.

نیمه دوم پخش زنده بازی آرسنال و وستهام را هم آرسنالی‌ها بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۵۳ بود که ساکا سرانجام گل تساوی را به ثمر رساند. روی حرکت اودگارد و ضربه او از پشت محوطه جریمه بود که توپ به ساکا رسید و او هم در موقعیت تک به تک با فابیانسکی، با یک ضربه بغل پای حساب شده، کار را تمام کرد.

فشار آرسنال بعد از این گل ادامه پیدا کرد و تنها پنج دقیقه بعد، مارتینلی گل برتری توپچی‌ها را به ثمر رساند. این بار روی یک حرکت از سمت چپ بود که مارتینلی با پاس گرانیت ژاکا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق از زاویه بسته، توپچی‌ها را پیش انداخت.

این گل هم تغییر چندانی در روند بازی ایجاد نکرد و باز هم این بازیکنان آرسنال بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و حملات بیشتری روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه در دقیقه ۶۹، روی یک حرکت تیمی تماشایی، به گل سوم دست پیدا کردند. اودگارد که با پاس بن وایت صاحب توپ شده بود، با یک پاس عالی به درون محوطه جریمه، انکتیا را صاحب موقعیت کرد و او هم بعد از یک چرخش تماشایی، با یک ضربه محکم اختلاف را به دو گل افزایش داد.

برتری آرسنالی‌ها بر توپ و میدان در دقایق پایانی پخش زنده بازی آرسنال و وستهام هم ادامه داشت و هرچند نمی‌توانستند موقعیت بیشتری ایجاد کنند اما فرصتی هم به حریف نمی‌دادند. در ثانیه های پایانی بازیکنان وستهم از لاک دفاعی خارج شدند و تلاش کردند تا گل‌های خورده را جبران کنند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با برتری ۳-۱ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده بازی آرسنال و وستهام

آرسنال وستهام 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۶۵۷تعداد پاس۳۳۱
۵۸۸پاس صحیح۲۵۰
۲۵سانتر۱۲
۷کرنر۵
۱۳خطا۱۷
۳آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی آرسنال و وستهام

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و وستهام

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

وستهام در هفته سی و پنجم در ورزشگاه المپیک لندن میزبان آرسنال بود و در پایان این دربی با پیروزی دو بر یک توپچی‌ها به پایان رسید.  

راب هولدینگ مدافع آرسنال در ابتدا در دقیقه ۳۸ موفق به گلزنی شد و در ادامه جارود بوون در دقیقه ۴۵ توانست گل تساوی چکش‌ها را به ثمر برساند.  

شاگردان میکل آرتتا که دو هفته قبل را نیز با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، در این دیدار نیز به دنبال برد بودند و در دقیقه ۵۴ موفق شدند توسط گابریل ماگالاش دیگر مدافع وسط خود به گل برتری برسند.  

در نهایت پخش زنده بازی آرسنال و وستهام با شکست شاگردان دیوید مویس به پایان رسید تا توپچی‌های لندن با ۶۳ امتیاز در رده چهارم و منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرند. 

وستهم نیز با این شکست ۵۲ امتیازی ماند و در رده هفتم قرار گرفت.

پخش زنده بازی آرسنال و وستهام

وستهام آرسنال 
۵۷%مالکیت۴۳%
۳شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۲
۵۸۶تعداد پاس۴۵۴
۵۰۳پاس صحیح۳۷۷
۲۲سانتر۱۳
۳کرنر۷
۸خطا۹
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی آرسنال و وستهام

 

پخش آنلاین بازی آرسنال و وستهام

۲۴ آذر ۱۴۰۰

دو تیم آرسنال و وستهام در ورزشگاه امارات لندن به مصاف هم رفتند. در نیمه اول این دیدار، دو تیم موقعیت هایی را روی دروازه یک دیگر خلق کردند اما سنگینی موقعیت ها برای آرسنال بود؛ این تیم در این نیمه یک بار توسط تیرنی توپ را به تیرک دروازه فابیانسکی زد و چندین موقعیت خوب دیگر نیز داشت که با درخشش فابیانسکی و بی دقتی مهاجمان این تیم، از دست رفت.

در نیمه دوم، شاگردان آرسنال هجوم خود به سمت دروازه حریف را با شدت بیشتری دنبال کرده و سریعا به گل رسیدند؛ با این حال پس از این گل آرسنال عقب ننشست و توانست موقعیت های دیگری را نیز روی دروازه حریف ایجاد کند که مهم ترین آن ها در دقیقه ۶۷ پخش بازی زنده آرسنال وستهام اتفاق افتاد؛ جایی که خطای ولادیمیر کوفال در محوطه جریمه بر روی لاکازت، باعث خطای پنالتی و اخراج مدافع وست هم شد اما ضربه پنالتی مهاجم فرانسوی توپچی ها را لوکاس فابیانسکی به خوبی مهار کرد.

 

پخش بازی زنده آرسنال وستهام

 

آرسنال 
۵۶%مالکیت۴۴%
۸شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۰۱تعداد پاس۳۸۷
۴۲۰پاس صحیح۳۱۴
۱۶سانتر۱۷
۵کرنر۲
۹خطا۹
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش بازی زنده آرسنال وستهام

 

پخش بازی آرسنال مقابل وستهام

۱ فروردین ۱۴۰۰

در هفته بیست و نهم از لیگ برتر انگلیس دو تیم آرسنال و وستهام در یک بازی جذاب و پر گل به تساوی سه بر سه دست یافتند . جسی لینگارد ، جارود بوین و توماس سوچک به ترتیب در دقایق ۱۵ ، ۱۷ و ۳۲ سه گل وستهام را در نیمه اول به ثمر رساندند . در دقیقه ۳۸ نیز توماس سوچک به اشتباه دروازه خودی را گشود و اختلاف به دو گل رسید . نیمه اول نیز با نتیجه سه بر یک به اتمام رسید .

در نیمه دوم با دیگر یاران وستهام به اشتباه دروازه خودی را باز کردند و اینبار کریگ داوسون در دقیقه ۶۱ این اشتباه را انجام داد . در دقایق پایانی پخش بازی زنده آرسنال وستهام نیز الکساندر لاکازت موفق شد گل سوم و تساوی را برای آرسنال به ثمر رساند . در نهایت این دیدار پر گل با تساوی سه بر سه به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند .

پخش زنده بازی آرسنال وستهام

 

وستهامآرسنال
۳۶مالکیت۶۴
۵شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۲
۳۳۸تعداد پاس۵۹۸
۲۵۰پاس صحیح۵۱۷
۱۹سانتر۲۷
۳کرنر۵
۱۸خطا۸
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی آرسنال وستهام

 

پخش زنده بازی آرسنال و وستهام از اینترنت

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های وستهام و آرسنال با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، با تک گل لاکازت در دقیقه ی ۲۵ و آنتونیو در دقیقه ی ۴۵ به پایان رسید و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن باز گشتند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این آرسنالی ها بودند که در دقیقه ی ۸۵ موفق شدند با ضربه ی کتایه به گل دوم برسد . در نهایت با اتکام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۱ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال وستهام – تی وی تو

 

آرسنال وستهام 
۶۲%مالکیت۳۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۶۶۹تعداد پاس۳۸۳
۵۷۷پاس صحیح۳۱۴
۱۷سانتر۲۷
۷کرنر۵
۱۱خطا۱۳
۵آفساید۲
۰کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال وستهام – تی وی تو

پخش آنلاین بازی آرسنال و وستهام

آرسنال  در چارچوب رقابتهای هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس میزبان وستهام بود و در نهایت موفق شد به سختی و با یک گل حریف خود را شکست دهد تا به روند خوب خود با میکل آرتتا ادامه داده باشد.تیم مهمان یعنی وستهام در این بازی کار را طوفانی آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه محکم بازیکنان این تیم بعد از برخورد به تیر دروازه راهی کرنر شد تا بازی با همان نتیجه بدون گل دنبال شود.

چند دقیقه بعد وستهام دوباره و روی یک ضد حمله فوق العاده روی دروازه آرسنال خطر ایجاد کرد. با این وجود پاس بی دقت مایکل آنتونیو باعث شد که این موقعیت نیز برای تیم مهمان از دست برود.چند دقیقه بعد آرسنال اولین حمله جدی و مهم خود را روی دروازه وستهام ترتیب داد که شوت مسوت اوزیل به شکلی فوق العاده توسط فابیانسکی مهار شد.حملات آرسنال ادامه داشت و این تیم در دقیقه ۲۲ توسط مدافع یونانی خود یعنی سوکراتیس یک موقعیت خوب دست یافت اما ضربه سر او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.در ادامه نیمه اول نیز آرسنال توپ و میدان را در اختیار داشت اما موفق به باز کردن دروازه وستهام نشد تا دو تیم با همان نتیجه بدون گل به رختکن بروند.

نیمه دوم نیز با برتری نسبی آرسنال نسبت به وستهام آغاز شد و این تیم چند دقیقه بعد از آغاز بازی روی حرکت انکیتا به موقعیت خوبی دست یافت اما باز هم فابیانسکی ناجی دروازه وستهام شد. چند دقیقه بعد وستهام و روی یک حرکت فوق العاده و با ضربه سر مایکل آنتونیو در آستانه به ثمر رساندن گل قرار داشت اما واکنش استثنایی برند لنو مانع از این اتفاق شد.

مهمترین اتفاق بازی اما در دقیقه ۸۰ بازی رخ داد؛ جایی که شوت پیر امریک اوبامیانگ بعد از برخورد به مدافع وستهام مقابل جلوی پای مسوت اوزیل قرار گرفت و این ستاره آلمانی نیز الکساندر لاکازت را مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز گل اول آرسنال را به ثمر رساند. با این حال کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد اما بعد از مراجعه به VAR مشخص شد که گل در شرایط سالم به سر رسیده به این ترتیب بازی ۱-۰ شد.بعد از گلزنی آرسنال، این وستهام بود که کنترل بازی را در اختیار گرفت و فشار زیادی روی دروازه توپچی ها وارد کرد اما حملات آنها بی نتیجه ماند تا بازی با همان نتیجه ۱-۰ خاتمه پیدا کند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال وستهام – تی وی تو

 

آرسنال وستهام 
۶۹%مالکیت۳۱%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۱
۶۲۱تعداد پاس۲۵۹
۵۳۱پاس صحیح۱۷۶
۲۰سانتر۲۵
۶کرنر۷
۱۱خطا۹
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرسنال وستهام – تی وی تو

پخش بازی آرسنال و وستهام امشب

در آخرین بازی از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، وستهام در ورزشگاه لندن، میزبان آرسنال بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۳ توپچی‌ها به پایان رسید. آرسنال برای پشت سر گذاشتن بحران پای به این میدان گذاشته بود و در ۱۰ دقیقه اول ۸۵٪ توپ و میدان را در اختیار داشت. تلاش‌های آرسنال برای رسیدن به گل ناکام بود و در دقیقه ۲۶، این وستهام بود که می‌توانست توسط فورنالز به گل برسد اما برند لنو ناجی دروازه تیمش شد.

در دقیقه ۳۲، ارسال عالی په‌په می‌توانست با ضربه سر اوزیل تبدیل به گل شود اما ضربه ستاره آلمانی در چارچوب نبود. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۳۸، ارسال فورنالز از سمت راست با ضربه سر آنجلو اوگبونا تبدیل به گل اول میزبان شد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول با برتری ۱-۰ شاگردان پیگرینی به پایان برسد.توپچی‌ها در نیمه دوم برای جبران وارد زمین شدند و از همان ابتدا روی دروازه حریف فشار آوردند و در دقیقه ۶۰، روی پاس عالی کولاسیناچ، گابریل مارتینلی از فاصله‌ای نزدیک گل تساوی آرسنال را به ثمر رساند. دقایقی بعد این بار اوبامیانگ توپ را به نیکلاس په‌په رساند و او هم با یک ضربه کات‌دار زیبا گل دوم شاگردان لیونبرگ را به ثمر رساند.

حملات آرسنال ادامه داشت و در دقیقه ۶۹، روی همکاری اوبامیانگ و په‌په، ستاره گابنی با یک ضربه والی تماشایی سومین گل توپچی‌ها را هم به ثمر رساند تا اختلاف دو برابر شود. در ادامه توپچی‌ها توانستند بازی را اداره کرده و در نهایت به سه امتیاز شیرین دست یابند.آرسنال با این پیروزی ۲۲ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. وستهام هم با همان ۱۶ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال وستهام – تی وی تو

 

وستهام آرسنال 
۳۵%مالکیت۶۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۳۵۹تعداد پاس۶۶۹
۲۸۴پاس صحیح۵۷۷
۱۹سانتر۹
۴کرنر۳
۱۲خطا۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال وستهام – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 1, 2023