تی وی تو
آرسنال
واتفورد

یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده آرسنال و واتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی آرسنال و واتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال و واتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرسنال و واتفورد امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال آرسنال و واتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرسنال واتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آرسنال واتفورد را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال آرسنال واتفورد، شما می توانید بازی آرسنال و واتفورد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی آرسنال واتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال آرسنال و واتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال و واتفورد

در هفته یازدهم از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ، تیم آرسنال در ورزشگاه اماراتس از واتفورد میزبانی کرد و سرانجام این بازی را با حساب یک بر صفر به برتری رسید. در این بازی نیمه اول بدون گل سپری شد اما در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه ۵۶؛ اسمیت رو توانست با گل‌اش پیروزی ارزشمند را به دست آورد در حالی‌که چندین موقعیت دیگر را از دست داد و گل اوبامیانگ هم به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

​این در حالی‌ست که در دقیقه ۸۹  پخش زنده فوتبال آرسنال واتفورد ، کوکا از تیم واتفورد اخراج شد.پ

با این برتری توپچی‌ها ۲۰ امتیازی شدند و به رده پنجم جدول بالاتر از یونایتد قرار گرفتند و واتفورد نیز در رده ۱۷ جا خوش کرد. البته این چهارمین برتری آرسنال در لیگ برتر بود که طی آن سومین کلین شیت این تیم در سه بازی اخیر ثبت شد.

 

پخش زنده بازی آرسنال واتفورد

 

آرسنال واتفورد 
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۸تعداد پاس۳۱۶
۴۰۹پاس صحیح۲۲۸
۲۵سانتر۱۵
۴کرنر۲
۶خطا۱۹
۳آفساید۳
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی آرسنال واتفورد