تی وی تو
آرسنال
نیوکاسل

دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال نیوکاسل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال آرسنال و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال نیوکاسل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال نیوکاسل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

در شروع هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس امروز تیم آرسنال در استادیوم امارات لندن به مصاف نیوکاسل رفت و مهمانش را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

گل های این بازی در دقیقه ۵۶ به وسیله باکاری ساکا و در دقیقه ۶۶ پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل به وسیله گابریل مارتینلی به ثمر رسید تا توپچی ها با کسب هفتمین پیروزی شان در فصل جاری ۲۳ امتیازی شوند و جایگاه خود را در رده پنجم جدول تثبیت نمایند. شاگردان میکل آرتتا اکنون با وستهام رده چهارمی هم امتیاز و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر در رده پنجم قرار دارند.

نیوکاسل هم با قبول هفتمین شکستش همچنان در انتظار کسب اولین پیروزی و با ۶ امتیاز در قعر جدول رده بندی باقی ماند.

 

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

 

آرسنال نیوکاسل 
۶۶%مالکیت۳۴%
۶شوت در چارچوب ۵
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۶۴۶تعداد پاس۳۲۸
۵۶۳پاس صحیح۲۶۲
۱۸سانتر۱۴
۴کرنر۴
۶خطا۱۲
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

 

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

از هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، آرسنال میزبان نیوکاسل بود و با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد. در این بازی الننی در دقیقه ۵ و اوبامیانگ در دقیقه ۶۶ برای آرسنال گل زدند. و نیوکاسلی ها که در پایان پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل به خشونت روی آورده بود با اخراج شار مجبور شد ۱۰ نفره به این دیدار پایان دهد.

توپچی‌ها با این پیروزی ۴۹ امتیازی شدند و تا رده نهم صعود کردند. نیوکاسل هم با ۳۶ امتیاز در رده هفدهم است.

 

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

 

نیوکاسل آرسنال 
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۶تعداد پاس۶۳۳
۳۳۶پاس صحیح۵۷۳
۲۰سانتر۱۷
۳کرنر۷
۱۰خطا۹
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

 

پخش زنده بازی آرسنال نیوکاسل

در دور چهارم از سری مسابقات جام حذفی انگلیس موسوم به FA Cup منچستر و لیورپول این دو رقیب دیرینه به مصاف هم رفتند . شاگردان کسشر ( سلشر ) با نمایش یک بازی حساب شده و زیبا توانستد حریف خود را مغلوب کنند . این بازی که در ورزشگاه اولترافورد برگزار شد در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع منچستری ها به پایان رسید . میسون گرینوود ، مارکوس رشفورد و برونوفرناندز برای شیاطین سرخ و محمد صلاح دو بار برای لیورپولی ها گلزنی کردند . 

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

 

منچستر یونایتدلیورپول
۴۱مالکیت۵۹
۶شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۴۰۳تعداد پاس۵۷۷
۳۲۴پاس صحیح۴۹۵
۱۳سانتر۱۴
۴کرنر۵
۸خطا۹
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی آرسنال و نیوکاسل

از دور سوم رقابت های جام حذفی انگلیس، اف ای کاپ، آرسنال میزبان نیوکاسل بود. بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در وقت های تلف شده، آرسنال توانست دو گل به ثمر برساند. توپچی ها در طول ۹۰ دقیقه هم موقعیت های خوبی داشتند اما آنها را از دست دادند.در دقیقه ی ۱۰۹ ، با دریافت پاس ضربه سر از لاکازت، اسمیت رو توپ را به خوبی در محوطه جریمه با سینه کنترل کرد و با یک ضربه دقیق پای راست دروازه را باز کرد. سپس در دقیقه ی ۱۱۷ ،با پاس خوب ژاکا، تیرنی از سمت چپ به محوطه جریمه نیوکاسل نفوذ کرد و توپی زمینی را به دهانه دروازه فرستاد. اوبامیانگ از فاصله ای نزدیک دروازه را باز کرد. 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

 

آرسنال نیوکاسل 
۶۱%مالکیت۳۹%
۹شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۷۳۴تعداد پاس۴۶۰
۶۴۸پاس صحیح۳۵۸
۳۵سانتر۲۴
۸کرنر۳
۱۷خطا۱۵
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

پخش بازی آرسنال نیوکاسل از اینترنت

تیم های آرسنال و نیوکاسل در چارچوب لیگ برتر انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. اما آرسنال در نیمه ی دوم شروعی بسیار عالی داشت آن ها توانستند با تمرکز بر بازی از موقعیت ها استفاده کنند. در دقیقه ی ۵۴ روی ارسال دقیق پپه، اوبامیانگ بلند شد و با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر رساند. سپس سه دقیقه ی بعد حرکت بسیار زیبای ساکا که از دو بازیکن عبور کرد با پاس به محوطه جریمه نیوکاسل همراه شد و پپه نیز با ضربه ای تمام کننده، گل دوم میزبان را وارد دروازه نیوکاسل کرد.

در دقیقه ی ۹۰ بود که روی پاسکاری بازیکنان آرسنال، اوزیل توپ را به پپه رساند و او نیز به لاکازت پاس داد. پاس لاکازت به اوزیل رسید و ضربه اوزیل با اشتباه دوبروکا، دروازه بان نیوکاسل به گل سوم توپچی ها تبدیل شد. این پایان کار ستارگان آرسنال نبود. در دقیقه ی ۵ وقت اضافه پاس نیکولاس پپه به لاکازت رسید و با اینکه ضربه او خوب روی پایش قرار نگرفت، اما برای به ثمر رساندن گل چهارم آرسنال کافی بود. در نهایت این دیدار با برتری ۴-۰ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

 

آرسنال نیوکاسل 
۶۸%مالکیت۳۲%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۶۴۷تعداد پاس۲۹۴
۵۸۷پاس صحیح۲۳۹
۲۳سانتر۱۳
۵کرنر۶
۱۵خطا۹
۱آفساید۴
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

پخش فوتبال آرسنال و نیوکاسل

آرسنال در هفته اول لیگ برتر، میهمان نیوکاسل بود.آرسنال که در این بازی انبوهی از غایبین را داشت و هیچ کدام از خریدهای پیش فصل خود را در ترکیب اصلیش نداشت، بازی را کمی ضعیف تر از حریف در نیمه اول آغاز کرد اما به طور کلی بازی بسیار سرد و کسل کننده بود و تیم ها موقعیت چندانی روی دروازه حریف نداشتند. آرسنالی ها شاهد درخشش جو ویلوک، بازیکن جوانشان در نیمه اول بودند اما موقعیت های نصفه نیمه دو تیم به گل تبدیل نشد تا نیمه اول با نتیجه بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم، بازی همچنان آرام و بدون هیجان بود. این نیمه در ترکیب آرسنال، سبایوس و پپه به میدان آمدند اما این دو بازیکن نیز تغییرات خاصی ایجاد نکردند. آرسنال در این نیمه به گلی روی اشتباه حریف رسید که توانست همان گل را تا انتهای بازی حفظ کند و به پیروزی یک بر صفر برسد تا اولین سه امتیاز خود را در این فصل به دست آورد.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

نیوکاسل آرسنال 
۳۸%مالکیت۶۲%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۷۹تعداد پاس۶۱۶
۲۸۸پاس صحیح۵۲۴
۱۵سانتر۱۰
۵کرنر۳
۱۲خطا۷
۱آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال آرسنال و نیوکاسل

آٰرسنال در حالی میزبان نیوکاسل رده چهاردهمی بود که می‌دانست با پیروزی در این مسابقه می‌تواند بالاتر از منچستریونایتد و تاتنهام خودش را به رده سوم برساند. نیوکاسل فرم خارج از خانه خوبی نداشت و در طول فصل جاری تنها موفق شده بود هادرزفیلد و برنلی را به دور از سنت جیمز پارک شکست دهد. امری نسبت به پیروزی ۳ هفته قبل مقابل منچستریونایتد، سه تغییر در ترکیب تیمش اعمال کرده بود: ایووبی، گوندوزی و موستافی به جای اوبامیانگ، ژاکا و کوشیلنی در ترکیب اصلی توپچی‌ها قرار گرفته بودند. در ترکیب نیوکاسل هم جمال لاسلز با ریکاوری از مصدومیت، جایگزین فدریکو فرناندز شده بود.

در دقیقه ی ۳۰ نیمه ی نخست فشار حملات توپچی‌ها نتیجه داد و با وجود این که لاکازت درون محوطه جریمه توپ را از دست داد، توپ با برخورد به یار حریف منحرف شد و به رمزی رسید تا شوت سر ضرب او پس از اصابت توپ به پایه تیر دورتر، به گل اولین بازی تبدیل شود. در دقیقه ی ۸۳ نیمه ی دوم نیز ضربه سر اوبامیانگ از پشت محوطه جریمه به پاس پشت دفاعی برای لاکازت تبدیل شد و خروج دوبروکا تنها این فضا را به مهاجم فرانسوی آرسنال داد تا به صورت تک ضرب و با یک چیپ زیبا، دروازه نیوکاسل را باز کند. این دو گل به آرسنال کمک کرد تا با برتری ۲-۰ نیوکاسل را شکست دهد.

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو

 

آرسنال نیوکاسل 
۷۰%مالکیت۳۰%
۴شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۷۰۰تعداد پاس۲۸۶
۶۰۰پاس صحیح۱۸۵
۵سانتر۲
۶کرنر۲
۱۰ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۰
۲آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نیوکاسل – تی وی تو