تی وی تو
آرسنال
نوریچ

یکشنبه ۵ دی ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی آرسنال نوریچ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال نوریچ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال نوریچ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آرسنال و نوریچ امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آرسنال نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرسنال نوریچ را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی آرسنال نوریچ، شما می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال نوریچ را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی آرسنال نوریچ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال نوریچ را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آرسنال و نوریچ

آرسنال قعرنشین در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر انگلیس میزبان دیگر تیم بدون امتیاز رقابت‌ها یعنی نوریچ بود که در پایان این دیدار با نتیجه ۱-۰ به سود توپچی ها خاتمه یافت.‌ نوریچ شروع بهتری داشت و می‌توانست در همان دقایق ابتدایی مسابقه گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه سر بازیکن این تیم با اختلاف کمی از بالای دروازه آرسنال عبور کرد.

در ادامه آرسنال توپ و میدان را در اختیار گرفت و به یک موقعیت بسیار خوب نیز دست یافت. پاس عالی مارتین اودگارد به پیر امریک اوبامیانگ رسید اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه نوریچ عبور کرد.در ادامه نیمه اول اگرچه آرسنال توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست دروازه حریف را باز کند تا بازی زنده آرسنال و نوریچ در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

مطابق انتظار آرسنال در نیمه دوم شروع بهتری داشت و همین موضوع در دقیقه ۶۶ نتیجه داد. بعد از یک کش و قوس درون محوطه جریمه نوریچ و برخورد توپ به تیر دروازه این تیم، پیر امریک اوبامیانگ گلزنی کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در ادامه فوتبال زنده آرسنال و نوریچ نوریچ سعی کرد کار را به تساوی بکشاند اما در سمت مقابل آرسنال به خوبی بازی را کنترل کرد تا این مسابقه نزدیک نهایتاً با همان تک گل اوبامیانگ به سود توپچی‌های خاتمه پیدا کند؛ موضوعی که باعث شد بالاخره در هفته چهارم اولین برد خود را کسب کرده باشد.

پخش زنده بازی آرسنال نوریچ

 

آرسنال نوریچ 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۱
۱۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۴۳۷تعداد پاس۴۰۸
۳۶۵پاس صحیح۳۲۰
۲۰سانتر۱۸
۸کرنر۴
۹خطا۱۱
۲آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آرسنال نوریچ

 

پخش آنلاین فوتبال آرسنال و نوریچ

دو تیم آرسنال و نوریچ در چارچوب لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۳۳ به ثبت رسید.روی اشتباه تیم کرول، دروازه بان نوریچ، اوبامیانگ توپ را از او گرفت و به راحتی دروازه را گشود. ۴ دقیقه ی بعد ، پاس اوبامیانگ درون محوطه جریمه نوریچ به ژاکا رسید و او با ضربه ای دقیق، گل دوم میزبان را به ثمر رساند در نتیجه نیمه ی نخست با برتری ۲-۰ آرسنال به پایان رسید.

در دقیقه ی ۶۷ نیمه ی دوم ، آرسنالی ها دوباره پیش کشیدند. پاس رو به عقب اشتباه بازیکن نوریچ، توپ را به اوبامیانگ رساند و او در موقعیتی تک به تک، دومین گلش را به ثمر رساند. پس از این گل در دقیقه ی ۸۱ ، کرنر ارسالی آرسنال توسط مدافعان نوریچ برگشت داده شد و سدریک سوارز توپ را پشت محوطه جریمه گرفت و با شوتی زیبا دروازه را باز کرد.در نتیجه با اتمام زمان بازی ، آرسنالی ها به برتری ۴-۰ رسیدند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نوریچ – تی وی تو

 

آرسنال نوریچ 
۵۱%مالکیت۴۹%
۸شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۴۶۴تعداد پاس۴۳۶
۳۹۶پاس صحیح۳۴۵
۱۸سانتر۴
۶کرنر۲
۱۰خطا۱۰
۰آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال نوریچ – تی وی تو