تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرسنال
موناکو

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۲۰:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

بازی زنده آرسنال و موناکو را امشب بصورت زنده و آنلاین دنبال کنید. شما می توانید به صورت زنده پخش بازی آرسنال و موناکو را از تی وی تو مشاهده کنید. امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ امارات و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های آرسنال و موناکو بازی خواهند داشت و شما می توانید به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال و موناکو را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرسنال و موناکو

اگر برای دیدن فوتبال زنده آرسنال و موناکو و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرسنال موناکو را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ امارات و بازی زنده تیم های آرسنال و موناکو را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید .

چطور پخش زنده بازی آرسنال موناکو را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آرسنال موناکو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آرسنال و موناکو را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال آرسنال موناکو، شما می توانید بازی آرسنال و موناکو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی آرسنال موناکو

در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم آرسنال و موناکو در ورزشگاه لوئیس به مصاف هم رفتند که آرسنال در پایان با نتیجه ۲-۰ پیروز شد اما نتوانست جواز حضور در مرحله بعد را پیدا کند.

این نیمه را موناکو بهتر آغاز کرد اما این آرسنال بود که رفته رفته بازی را در دست گرفت و موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کرد که اکثرا توسط ژیرو و دیگر بازیکنان به هدر می رفت. در دقیقه ۳۶، آرسنال سرانجام توسط ژیرو به گل رسید. پس از آن حمله های آرسنال بیشتر و بیشتر شد و موقعیت های این تیم جدی تر گشت.

از موقعیت های خوب آرسنال بعد از گل، شوت دنی ولبک روی یک ریباند بود که با برخورد با عبدالنور، با اختلافی اندک به بیرون رفت. همچنین یکی دو موقعیت جدی نیز توسط اولیویه ژیرو و دنی ولبک ایجاد شد که با واکنش سوباشیچ همراه بود.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی آرسنال موناکو آرسنال کاملا حمله می کرد و تمام بازی را در اختیار داشت و موقعیت های زیادی بدست آورد. از موقعیت های مهم آرسنال، توپ تئو ولکات بود که به تیرک برخورد کرد و همینطور می توان به ضربه سر الکسیس سانچز نیز اشاره کرد که سوباشیچ آن را از روی خط دروازه بازگرداند. در نهایت آرسنال یک گل در این نیمه به ثمر رساند تا نتیجه مجموع ۳-۳ شود و توپچی ها با قانون  گل زده در خانه حریف نتوانند به دور بعد رقابت ها صعود کنند.

پخش زنده بازی آرسنال موناکو

 

موناکو آرسنال 
۴۰%مالکیت۶۰%
۲شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۰کرنر۵
۱۳ضربه ایستگاهی۱۸
۱۴خطا۱۲
۴آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی آرسنال موناکو