تی وی تو
فوتبال  آرسنال لانس زنده

فوتبال آرسنال لانس زنده

آرسنال
لانس

چهارشنبه ۸ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال آرسنال لانس، امروز چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های آرسنال و لانس بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل لانس را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آرسنال و لانس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرسنال لانس را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش بازی آرسنال مقابل لانس را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آرسنال لانس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آرسنال و لانس را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال آرسنال لانس، شما می توانید بازی آرسنال و لانس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی آرسنال لانس

۱۱ مهر ۱۴۰۲

تیم های آرسنال و لنس پس از سال ها و در هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که آرسنال در ۶ و لنس در ۲ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. با توجه به سایر آمار این بازی‌ها که در زیر مشاهده می‌کنید، آرسنال شرایط بهتری نسبت به حریف خود، لنس دارد ولی باید دید که بازیکنان این تیم چگونه خود را برای این دیدار آماده کرده‌اند.

آخرین بازی این دو تیم، با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده بود.

در پخش زنده فوتبال آرسنال لانس با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال آرسنال لانس