تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرسنال
شفیلد یونایتد

شنبه ۶ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال آرسنال و شفیلد یونایتد . امروز شنبه ۶ آبان و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های آرسنال و شفیلد یونایتد بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل شفیلد یونایتد را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال آرسنال و شفیلد یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال شفیلد یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال شفیلد یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی آرسنال شفیلد یونایتد ‌

۲۲ فروردین ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس، تیم های شفیلد یونایتد و آرسنال با هم دیدار کردند. در همان ۳۰ دقیقه ابتدایی بازی بود که ضربه الکساندر لاکازت درون دروازه شفیلد جای گرفت تا آرسنال به برتری ۱-۰ برسد.

در نیمه دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌، لاکازات ضربه دیگری راهی دروازه حریف کرد و آرسنال را با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رساند.

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

شفیلد یونایتدآرسنال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۴۶۲تعداد پاس۵۸۱
۴۰۴پاس صحیح۵۰۵
۹سانتر۹
۲کرنر۴
۹خطا۶
۲آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد

۱۳ مهر ۱۳۹۹

در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، آرسنال موفق شد ۲ بر یک از سد شفیلد یونایتد بگذرد. گل‌های آرسنال در این دیدار بسیار زیبا بودند، یکی در دقیقه ۶۱ روی حرکت تیمی عالی توسط ساکا و دیگری روی خلاقیت فردی پپه در دقیقه ۶۴٫ شفیلد یکی از گل‌های خورده را در دقیقه ۸۴ توسط مک‌گولدریک جبران کرد، اما این گل مانع شکست‌شان نشد. آرسنال با این برد ۹ امتیازی شد و به رده چهارم لیگ برتر رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

 

آرسنال  شفیلد یونایتد
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۲
۰شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۹۹تعداد پاس۳۷۳
۶۲۳پاس صحیح۲۹۵
۱۸سانتر۱۸
۲کرنر۴
۳خطا۹
۰آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی آرسنال شفیلد یونایتد

۸ تیر ۱۳۹۹

آرسنال در چهارچوب مسابقه یک چهارم نهایی FA CUP مهمان شفیلد یونایتد بود که در نهایت این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود توپچی ها و صعود آنها به مرحله بعدی همراه بود. شفیلد کار را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ به گل برتری دست یافت اما بعد از بازبینی مشخص شد که بازیکن تیم میزبان در موقعیت آفساید قرار داشته و به همین خاطر گل مردود اعلام شد .

چند لحظه بعد و در دقیقه ۱۳ پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ باز هم این شفیلد یونایتد بود که می‌توانست گل برتری را به ثمر رساند اما دیوید مک گلدریک این موقعیت را از دست داد تا بازی با نتیجه بدون گل دنبال شود .در دقیقه ۲۳ اما آرسنال روی یک ضربه پنالتی که توسط الکساندر لاکازت برای این تیم گرفته شد و با ضربه نیکولاس په په به گل اول دست یافت تا از حریف خود پیش بیفتد .بعد از به ثمر رساندن گل، شاگردان میکل آرتتا بهتر عمل کردند اما در نهایت بازی در پایان نیمه اول با همان یک گل به سود توپچی ها خاتمه یافت .

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ نیز شفیلد یونایتد کار را بهتر آغاز کرد و توانست به گل دست پیدا کند اما این گل هم به دلیل آفساید مردود اعلام شد؛ تصمیمی که با بررسی VAR درستی آن ثابت شد .در حالی که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می‌شد، آرسنال روی اشتباه محض سعد کولاسیناچ و با ضربه مهاجم حریف یعنی مک گلدریک گل تساوی را دریافت کرد .این اما پایان کار نبود و دنی سبایوس در دقیقه ۹۱ موفق شد گل دوم و پیروزی بخش آرسنال را به ثمر برساند. هافبک اسپانیایی با یک حرکت خوب از جناح راست و با یک ضربه مهار نشدنی گل صعود بخش شاگردان آرتتا را به ثمر رساند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

 

شفیلد یونایتدآرسنال 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۳۲۳تعداد پاس۴۷۶
۲۲۵پاس صحیح۳۷۵
۱۷سانتر۱۷
۶کرنر۴
۱۸خطا۱۳
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

بازی آرسنال مقابل شفیلد یونایتد زنده

۲۸ دی ۱۳۹۸

در دیداری از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، آرسنال در روزی که میزبان شفیلد یونایتد بود با تساوی یک – یک متوقف شد.گابریل مارتینلی در دقیقه ۴۵ برای آرسنال گلزنی کرد و جان فلک در دقیقه ۸۳ پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ بازی را به تساوی کشاند.

این یازدهمین تساوی فصل توپچی‌ها بود و با یک امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به عدد ۲۹ رسید تا آرسنال در رده دهم جدول قرار بگیرد.شفیلد یونایتد نیز با یک امتیاز این بازی ۳۳ امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

 

آرسنال  شفیلد یونایتد
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۵۶۴تعداد پاس۳۵۲
۴۵۵پاس صحیح۲۴۵
۱۷سانتر۲۴
۴کرنر۵
۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌ – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 27, 2023