تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد ‌

آرسنال
شفیلد یونایتد

یکشنبه ۲۲ فروردین ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی آرسنال شفیلد یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال شفیلد یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال شفیلد یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرسنال – شفیلد یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال شفیلد یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آرسنال شفیلد یونایتد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال شفیلد یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال شفیلد یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال شفیلد یونایتد – ۱۳ مهر ۹۹

در دیداری از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، آرسنال موفق شد ۲ بر یک از سد شفیلد یونایتد بگذرد. گل‌های آرسنال در این دیدار بسیار زیبا بودند، یکی در دقیقه ۶۱ روی حرکت تیمی عالی توسط ساکا و دیگری روی خلاقیت فردی پپه در دقیقه ۶۴٫ شفیلد یکی از گل‌های خورده را در دقیقه ۸۴ توسط مک‌گولدریک جبران کرد، اما این گل مانع شکست‌شان نشد. آرسنال با این برد ۹ امتیازی شد و به رده چهارم لیگ برتر رسید.

 

آرسنال  شفیلد یونایتد
۶۴% مالکیت ۳۶%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۰ شوت خارج از چارچوب ۲
۱ مهار دروازه بان ۳
۶۹۹ تعداد پاس ۳۷۳
۶۲۳ پاس صحیح ۲۹۵
۱۸ سانتر ۱۸
۲ کرنر ۴
۳ خطا ۹
۰ آفساید ۳
۰ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی آرسنال شفیلد یونایتد – ۸ تیر ۹۹

آرسنال در چهارچوب مسابقه یک چهارم نهایی FA CUP مهمان شفیلد یونایتد بود که در نهایت این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود توپچی ها و صعود آنها به مرحله بعدی همراه بود. شفیلد کار را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ به گل برتری دست یافت اما بعد از بازبینی مشخص شد که بازیکن تیم میزبان در موقعیت آفساید قرار داشته و به همین خاطر گل مردود اعلام شد .

چند لحظه بعد و در دقیقه ۱۳ باز هم این شفیلد یونایتد بود که می‌توانست گل برتری را به ثمر رساند اما دیوید مک گلدریک این موقعیت را از دست داد تا بازی با نتیجه بدون گل دنبال شود .در دقیقه ۲۳ اما آرسنال روی یک ضربه پنالتی که توسط الکساندر لاکازت برای این تیم گرفته شد و با ضربه نیکولاس په په به گل اول دست یافت تا از حریف خود پیش بیفتد .بعد از به ثمر رساندن گل، شاگردان میکل آرتتا بهتر عمل کردند اما در نهایت بازی در پایان نیمه اول با همان یک گل به سود توپچی ها خاتمه یافت .

در نیمه دوم نیز شفیلد یونایتد کار را بهتر آغاز کرد و توانست به گل دست پیدا کند اما این گل هم به دلیل آفساید مردود اعلام شد؛ تصمیمی که با بررسی VAR درستی آن ثابت شد .در حالی که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می‌شد، آرسنال روی اشتباه محض سعد کولاسیناچ و با ضربه مهاجم حریف یعنی مک گلدریک گل تساوی را دریافت کرد .این اما پایان کار نبود و دنی سبایوس در دقیقه ۹۱ موفق شد گل دوم و پیروزی بخش آرسنال را به ثمر برساند. هافبک اسپانیایی با یک حرکت خوب از جناح راست و با یک ضربه مهار نشدنی گل صعود بخش شاگردان آرتتا را به ثمر رساند.

 

 

شفیلد یونایتد آرسنال 
۴۰% مالکیت ۶۰%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۳
۳۲۳ تعداد پاس ۴۷۶
۲۲۵ پاس صحیح ۳۷۵
۱۷ سانتر ۱۷
۶ کرنر ۴
۱۸ خطا ۱۳
۲ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی آرسنال شفیلد یونایتد – ۲۸ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، آرسنال در روزی که میزبان شفیلد یونایتد بود با تساوی یک – یک متوقف شد.گابریل مارتینلی در دقیقه ۴۵ برای آرسنال گلزنی کرد و جان فلک در دقیقه ۸۳ بازی را به تساوی کشاند.این یازدهمین تساوی فصل توپچی‌ها بود و با یک امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به عدد ۲۹ رسید تا آرسنال در رده دهم جدول قرار بگیرد.شفیلد یونایتد نیز با یک امتیاز این بازی ۳۳ امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت.

 

 

آرسنال  شفیلد یونایتد
۶۰% مالکیت ۴۰%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۳
۵۶۴ تعداد پاس ۳۵۲
۴۵۵ پاس صحیح ۲۴۵
۱۷ سانتر ۲۴
۴ کرنر ۵
۹ خطا ۱۳
۳ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۲

 

بازیهای یکشنبه ۲۹ فروردین

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت