تی وی تو
فوتبال  آرسنال سویا زنده

فوتبال آرسنال سویا زنده

آرسنال
سویا

سه‌شنبه ۲ آبان ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال آرسنال سویا، امروز سه‌شنبه ۲ آبان و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۰:۱۵ تیم های آرسنال و سویا بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل سویا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آرسنال و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آرسنال سویا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرسنال سویا

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های سویا و آرسنال با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که مارتینلی با تک گل خود در وقت های اضافه ، آرسنال را به برتری ۱-۰ رساند.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال آرسنال سویا نیز دروازه سویا با ضربه گابریل ژسوس باز شد تا اختلاف ۲-۰ شود اما این گل یچند دقیقه بعد با ضربه نمانیا گودلی جبران شد و در نهایت با برتری ۲-۱ بایرن مونیخ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال سویا

سویا آرسنال 
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۵۲۶تعداد پاس۴۲۵
۴۴۱پاس صحیح۳۴۶
۲۳سانتر۸
۴کرنر۵
۷خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرسنال سویا

پخش زنده بازی آرسنال سویا

۸ مرداد ۱۴۰۱

تیم های آرسنال و سویا در فینال جام امارات با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با حملات طوفانی آرسنال همراه بود. ستارگان این تیم یعنی ساکا و ژسوس هر کدام با دبل خود دروازه حریف را در هم کوبیدند تا برتری ۴-۰ را برای آرسنال در نیمه اول رقم زده باشند.

در نیمه دوم ژسوس و انکتیا باز هم برای آرسنال گلزنی کردند و تنها کار سویا دویدن بی هدف به دنبال توپ در این بازی بود و در نهایت نیز پخش زنده فوتبال آرسنال سویا را با نتیجه باورنکردنی ۶-۰ واگذار کرد.

پخش زنده فوتبال آرسنال سویا

آرسنال سویا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۱۲شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۳۷۱تعداد پاس۴۲۰
۳۴۳پاس صحیح۳۶۲
۱۹سانتر۱۷
۸کرنر۵
۷خطا۱۰
۲آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرسنال سویا