تی وی تو
فوتبال  آرسنال برنلی زنده

فوتبال آرسنال برنلی زنده

آرسنال
برنلی

شنبه ۲۸ بهمن ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی آرسنال و برنلی امروز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های آرسنال و برنلی ‌ بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل برنلی ‌ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال آرسنال برنلی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال برنلی را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال برنلی را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی

۳ بهمن ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، تیم های آرسنال و برنلی با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی

آرسنال برنلی 
۷۶%مالکیت۲۴%
۵شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۶۳۹تعداد پاس۲۰۷
۵۶۷پاس صحیح۱۳۰
۳۴سانتر۶
۱۲کرنر۴
۹خطا۱۳
۰آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی

پخش زنده بازی آرسنال برنلی

۲۷ شهریور ۱۴۰۰

برنلی و آرسنال در رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی آرسنال به پایان رسید. آرسنال می‌توانست در همان دقایق ابتدایی بازی اول خود را به ثمر برساند. ارسال کیه‌ران تیرنی با دفع ناقص دروازه‌بان برنلی همراه شد. توپ برگشتی در مقابل پای نیکلاس پپه قرار گرفت اما این بازیکن با بی‌دقتی نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه ۳۰ حملات آرسنال نتیجه داد و این تیم نهایتاً توانست به گل اول دست پیدا کند. ضربه آزاد فوق العاده زیبای مارتین اودگارد به گل اول توپچی ها منجر شد تا نتیجه ۱-۰ شود.در ادامه نیمه اول آرسنال سعی کرد کار را کنترل کند و اتفاق خواستی روی دروازه‌ها رخ نداد تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی گزارش زنده بازی آرسنال برنلی با تک گل مارتین اودگارد به سود توپچی‌های خاتمه پیدا کند.

در آغاز نیمه دوم اشتباه عجیب مدافعان آرسنال می‌توانست به گل تساوی بخش برنلی منجر شود اما آرون رمزدیل، دروازه بان توپچی‌ها، واکنش فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت تا دروازه این تیم بسته بماند.در دقیقه ۶۸ صحنه مشکوک در محوطه جریمه آرسنال منجر شد که داور برای برنلی ضربه پنالتی اعلام کند. با این حال بعد از بازبینی صحنه مشخص شد که گلر آرسنال مرتکب هیچ خطایی نشده بنابراین داور تصمیم خود را برگرداند.

در ادامه پخش زنده بازی آرسنال برنلی آرسنال شرایط را کنترل کرد تا با همان یک گل به پیروزی دست پیدا کرده باشد. این دومین پیروزی پیاپی شاگردان میکل آرتتا بود تا حالا آن ها بعد از چند هفته سخت کمی آرامش را تجربه کرده باشند.

 

پخش زنده بازی آرسنال برنلی

 

برنلی آرسنال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۳۹۲تعداد پاس۵۲۳
۲۹۱پاس صحیح۴۲۰
۴۱سانتر۹
۸کرنر۳
۹خطا۸
۴آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آرسنال برنلی

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

از هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس دو تیم برنلی و آرسنال مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.توپچی ها توانستند با گل زودهنگام اوبامیانگ در دقیقه ی ۵ ،  از میزبان خود جلو بیفتند . ویلیان با فرار از سمت چپ زمین توپ را به اوبامیانگ رساند تا مهاجم گابنی با شوت پای راست خود توپ را به سمت چپ دروازه برنلی بفرستد. نیک پوپ اگر چه توانست دستش را به توپ برساند اما موفق نشد مانع از ورود توپ به دروازه شود. 

دقیقه ی ۳۷  بود که در اشتباهی عجیب گرانیت ژاکا هنگام دفع توپ آن را به سینه کریس وود کوبید تا توپ با برخورد به بازیکن برنلی وارد دروازه خالی آرسنالی ها شده و بازی به تساوی کشیده شود و دو امتیاز مسلم شاگردان میکل آرتتا از دست برود و در نهایت دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت بدهند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

 

برنلی آرسنال 
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۴
۴۱۹تعداد پاس۵۹۵
۳۰۲پاس صحیح۴۸۸
۱۶سانتر۱۶
۲کرنر۳
۵خطا۱۲
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

پخش آنلاین بازی آرسنال برنلی

۲۳ آذر ۱۳۹۹

از هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلیس آرسنال در ادامه نتایج ضعیف خود در لیگ برتر، با نتیجه یک بر صفر مقابل برنلی شکست خورد.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در دقیقه ی ۵۸ گرانیت ژاکا به دلیل درگیری با دوایت مک نیل و گرفتن گردن او، ابتدا کارت زرد گرفت اما رنگ این کارت با بررسی VAR به قرمز تغییر کرد و ژاکا از بازی اخراج شد. پیر امریک اوبامیانگ در دقیقه ۷۴ دروازه تیم خود را به اشتباه باز کرد تا چهارمین شکست توپچی‌ها در پنج هفته گذشته رقم بخورد. 

آرسنال با این نتیجه با ۱۳ امتیاز، در جایگاه پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر باقی ماند و برنلی با ۹ امتیاز، به رده هفدهم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

 

آرسنال برنلی 
۶۴%مالکیت۳۶%
۶شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۶
۵۵۷تعداد پاس۳۰۷
۴۶۲پاس صحیح۲۲۰
۳۸سانتر۱۷
۱۳کرنر۴
۵خطا۱۱
۳آفساید۳
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

 

پخش بازی آرسنال مقابل برنلی

۱۳ بهمن ۱۳۹۸

دیدار تیم های آرسنال و برنلی در هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. نتیجه ی تلاش های دو تیم در نیمه ی نخست این دیدار تنها یک کارت زرد برای اوزیل به همراه داشت. در ۴۵ دقیقه ی دوم روند کند بازی ادامه داشت و ورود بازیکنان تازه نفس نیز تاثیری بر آن نداشت . بازیکنان دو تیم با از دست دادن تمام موقعیت های طلایی پیش آمده موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند و در نهایت با اتمام زمان این دیدار ، دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

 

برنلیآرسنال
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۱۸تعداد پاس۴۶۲
۲۴۰پاس صحیح۳۷۲
۳۸سانتر۲۱
۵کرنر۷
۸خطا۱۱
۴آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

پخش بازی آرسنال برنلی

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

آرسنال از هفته دوم لیگ برتر در زمین خود میزبانی از برنلی را بر عهده داشت. توپچی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در ده دقیقه ابتدایی یکی دو خطر نصفه و نیمه را روی دروازه برنلی ایجاد کردند. دقیقه ۹ بازی کرنر ارسالی دنی سبایوس در شش قدم یک اشاره می‌خواست تا وارد دروازه شود ولی داوید لوئیز به توپ نرسید.دو دقیقه بعد در شلوغی درون محوطه جریمه، لاکازت با فرار از تله آفساید، ضربه سری به توپ زد که گلر برنلی با نوک انگشتان راهی کرنر کرد. همین کرنر به گل اول توپچی‌ها بدل شد.

کرنر ارسالی روی تیر یک پس از اثرگذاری ناقص سبایوس به لاکازت رسید و او با اینکه تعادل کافی نداشت، با یک چرخش عالی و ضربه ای دقیق، توپ را وارد دروازه کرد.بازی پس از این گل کمی متعادل شد و برنلی تلاش برای جبران گل خورده داشت دقیقه ۳۹ بازی گندوزی روی پاس سبایوس، شوتی روانه دروازه کرد ولی گلر برنلی با پا توپ را برگشت داد.سه دقیقه بعد، میهمان به گل تساوی دست یافت. سانتر عالی مک نیل در سمت چپ محوطه جریمه آرسنال به اشلی بارنز رسید و او در جدال با سوکراتیس و در حالی که با برند لنو تک به تک بود، توانست با یک بغل پای نرم، توپ را وارد دروازه کند.دقیقه ۴۵ آرسنال توسط نلسون به گل دوم رسید ولی کمک داور به درستی پرچم زد و اعلام آفساید کرد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به اتمام برسد.

آرسنال نیمه دوم را کاملا هجومی آغاز کرد و بی تاب رسیدن به گل دوم بود.حملات دامنه‌دار توپچی‌ها دقیقه ۶۴ به ثمر نشست. پاس دنی سبایوس به اوبامیانگ و حرکت سریع او به سمت محوطه جریمه، با یک شوت دقیق همراه شد تا توپ به تور دروازه برنلی بنشیند و آرسنال ۲-۱ پیش بیفتد. در دقایق باقیمانده آرسنال به خوبی توانست بازی را کنترل کند و حتی دقیقه ۹۰ توسط توریرا می‌توانست به گل سوم هم برسد. در نهایت تلاش‌های برنلی برای رسیدن به گل تساوی هم ثمری نداشت تا این بازی با برتری ۲-۱ توپچی ها به اتمام برسد.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

 

آرسنال برنلی
۶۷%مالکیت۳۳%
۹شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۷
۵۲۹تعداد پاس۲۳۴
۴۴۳پاس صحیح۱۵۱
۱۷سانتر۳۰
۱۰کرنر۷
۱۳خطا۱۱
۵آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

مکان تماشای بازی آرسنال مقابل برنلی

۲۲ اردیبهشت ۹۸

در ادامه ی هفته ی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس ، تیم های آرسنال و برنلی با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی اول این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما برنلی توانست تیم غالب ۴۵ دقیقه ی ابتدایی باشد. در نیمه ی دوم اما آرسنال این فرصت را از میزبان گرفت و کاملا بازی را در دست گرفت . این تیم در دقیقه ی ۵۲ با ضربه ی گوند.زی و در دقیقه ی ۶۳ با ضربه ی اوبامیانگ به دو گل رسید. اما دو دقیقه بعد این بارنز بود که اختلاف را برای برنلی کمتر کرد تا بازی با نتیجه ی ۲-۱ ادامه یابد. درست رمانی که همه انتظار داشتند این رقابت با همین نتیجه به پایان برسد ، در دقیقه ی ۳ وقت اضافه ، آن کتایه گل سوم آرسنال را وارد دروازه ی برنلی کرد تا تیمش با اختلاف دو گل و برتری ۳-۱ پیروز این میدان باشد.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

 

برنلیآرسنال
۳۹%مالکیت۶۱%
۵شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۳۴۳تعداد پاس۵۳۳
۲۶۵پاس صحیح۴۶۱
۸سانتر۳
۴کرنر۵
۳ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۳
۴آفساید۰
۵کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنلی – تی وی تو

برچسب‌ها: