تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرسنال
برنتفورد

شنبه ۴ آذر ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد، امروز شنبه ۴ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۱:۰۰ تیم های آرسنال و برنتفورد بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل برنتفورد را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای بازی آرسنال برنتفورد، شما می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال برنتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش بازی آرسنال برنتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال برنتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد

۵ مهر ۱۴۰۲

در جریان بازی های دور سوم جام اتحادیه انگلیس، تیم های برنتفورد و آرسنال با هم دیدار کردند. ریس نلسون در همان ۸ دقیقه ابتدایی نیمه نخست برای آرسنال گلزنی کرد و این تیم را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد با برتری آرسنال به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد – تی وی تو

برنتفورد آرسنال 
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۴۱۳تعداد پاس۵۹۹
۳۰۳پاس صحیح۵۲۶
۱۱سانتر۶
۱کرنر۳
۷خطا۱۰
۵آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد – تی وی تو

پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

برنتفورد و آرسنال در چارچوب بازی های هفته هشتم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت آرسنال با نتیجه ۳-۰ پیروز شد و به صدر جدول لیگ برتر انگلیس بازگشت.

آرسنال بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۱۷ به گل اول دست یافت. ارسال کرنر از سوی بوکایو ساکا از سمت راست با ضربه سر ویلیام سالیبا همراه شد و علی رغم اعتراض بازیکنان برنتفورد، تصاویر نشان می داد توپ به طور کامل از خط رد شده است.

حملات توپچی ها روی دروازه حریف ادامه یافت و ۱۰ دقیقه بعد آن ها به گل دوم نیز دست یافتند. این بار ارسال گرانیت ژاکا از سمت چپ در مرکز محوطه به گابریل ژسوس رسید و ستاره برزیلی آرسنال با ضربه سر دقیق خود موفق شد برتری تیمش را دو برابر کند.

دقایقی بعد گرانیت ژاکا از پشت محوطه جریمه برای باز کردن دروازه حریف اقدام کرد، ولی ضربه او راهی به دروازه برنتفورد پیدا نکرد.

در لحظات پایانی نیمه اول  پخش زنده بازی آرسنال برنتفوردامبور مو می توانست با ضربه سر در مقابل دروازه آرسنال اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او نیز داخل چارچوب نبود. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و تیم فوتبال آرسنال با برتری ۰-۲ راهی رختکن شد.

توپچی ها در نیمه دوم نیز نمایشی هجومی داشته و خیلی زود به گل سوم دست یافتند. روی پاس کوتاه و عرضی بوکایو ساکا، فابیو ویرا پشت محوطه صاحب توپ شده و با یک ضربه فوق العاده و تماشایی، زننده گل سوم تیمش لقب گرفت.

در دقیقه ۵۷ گابریل ژسوس از سمت چپ محوطه جریمه حرکت کرده و از زاویه ای دشوار می توانست برای بار دوم در این دیدار گلزنی کند، اما رایا با عکس العملی خوب دروازه برنتفورد را نجات داد. ۱۰ دقیقه بعد این بار بوکایو ساکا از درون محوطه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما رایا باز هم به خوبی واکنش نشان داد.

در ادامه پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد و روی پاس باپتیسته بود که دامسگارد در محوطه جریمه آرسنال صاحب توپ شده و برای ضربه زدن اقدام کرد، اما آرون رامسدل این شوت را مهار کرده و اجازه نداد دروازه باز شود. در دقیقه ۸۵ این بار ضربه گابریل ژسوس روی حرکتی انفرادی با هم با مهار رایا همراه شد و در نهایت آرسنال با نتیجه ۰-۳ توانست حریف خود را مغلوب کند.

پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد

 

برنتفورد آرسنال 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۳۲۱تعداد پاس۵۹۲
۲۳۸پاس صحیح۵۰۹
۱۸سانتر۹
۳کرنر۳
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

تیم های آرسنال و برنتفورد در هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند و میزبان با نتیجه ۲-۱ به برتری دست یافت.آرسنال در حالی پا به این دیدار گذاشت که با توجه به نتایج ضعیف رقبای خود در راه کسب سهمیه، با پیروزی در این بازی، شانس خوبی را برای حضور در بین ۴ تیم اول جدول لیگ برتر انگلیس به خود اختصاص داده بود و همینطور در دیدار رفت با برنتفورد نیز با نتیجه ۲ بر ۰ برابر این تیم شکست خورده بود؛ در نیمه اول پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد ، آرسنال حملات زیادی را بر روی دروازه حریف شکل داد و حتی یک بار نیز توسط لاکازت به گل رسید که این گل، توسط داور به دلیل آفساید، مردود اعلام شد. در نیمه نخست، ینسن، بازیکن برنتفورد، مصدوم شده و یانلت، جایگزین وی در ترکیب برنتفورد شد.

در نیمه دوم، آرسنال فشار حملات خود را بیشتر کرده و خیلی زود به گل برتری رسید؛ با این حال آرسنال پس از گل نیز پا پس نکشید تا بتواند به گل دوم نیز دست یابد. برنتفورد نیز یکی از گل های خورده را جبران کرد تا آرسنال در نهایت با نتیجه دو بر صفر پیروز شده تا شرایط خود را در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان، بهتر از قبل کند.دلیل بازی ندادن به قدوس هنوز معلوم نیست او بازی مقابل من سیتی هم بسیار عالی کرده بود و طرفداران خواستار فیکس بازی کردن وی شده بودند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و برنتفورد

 

آرسنال برنتفورد 
۶۶%مالکیت۳۴%
۸شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۵۶۲تعداد پاس۲۹۴
۴۸۲پاس صحیح۲۱۳
۴۳سانتر۸
۱۴کرنر۰
۱۰خطا۵
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرسنال و برنتفورد

 

پخش آنلاین فوتبال آرسنال و برنتفورد

۲۲ مرداد ۱۴۰۰

برنتفورد و آرسنال در نخستین بازی فصل ۲۰۲۱/۲۲ رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ برنتفورد میزبان خاتمه یافت. آرسنالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در دقیقه ۱۱ بود که برنتفورد صاحب اول موقعیت بازی شد اما ضربه سر اونیه‌کا از بالای دروازه به بیرون رفت.یک دقیقه بعد بار دیگر برنتفورد صاحب موقعیت شد اما ضربه امبوئمو از زاویه ای نه چندان مساعد به کنار تیر دروازه آرسنال برخورد کرد. در ادامه پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۲، این برنتفورد بود که به گل اول بازی رسید. روی یک حرکت از سمت چپ بود که روی پاس پیناک، سرخی کانوس در گوشه محوطه جریمه آرسنال صاحب توپ شد و با یک ضربه تماشایی دروازه را باز کرد.

بعد از این گل باز هم این بازیکنان برنتفورد بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۳۰، امبوئمو می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.در دقایق پایانی نیمه اول این آرسنالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت چندانی ایجاد کنند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود برنتفورد به پایان رسید.  

در نیمه دوم  هم آرسنال شروع بهتری داشت و در دقیقه ۵۱، روی پاس تی‌یرنی، این اسمیت-رو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را رایا با یک واکنش خوب دفع کرد.در ادامه پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد بازی متعادل شد و هر چند آرسنالی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نمی توانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۷۳، برنتفورد روی یک پرتاب اوت به گل دوم رسید. پرتاب بلند سورنسن از سمت راست محوطه جریمه آرسنال با عبور از همه مقابل دروازه به نورگارد رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.آرسنالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه ۸۷، چیزی نمانده بود که نیکلاس په‌په یکی از گل های خورده را جبران کند اما این بار هم رایا با واکنشی خوب دروازه برنتفورد را بسته نگه داشت و در نهایت بازی با همان دو گل به سود میزبان به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد

 

برنتفورد آرسنال
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۴
۴مهار دروازه بان۱
۳۰۹تعداد پاس۵۶۸
۲۰۱پاس صحیح۴۸۸
۹سانتر۲۲
۲کرنر۵
۱۲خطا۸
۱آفساید۱

پخش زنده بازی آرسنال برنتفورد

 

پخش بازی آرسنال مقابل برنتفورد

۴ مهر ۱۳۹۷

در ادامه مسابقات جام اتحادیه انگلیس دو تیم آرسنال و برنتفورد ، برای اولین بار و در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر رفتند. 

با آغاز نیمه اول توپچی‌ها کار را فوق‌العاده هجومی آغاز کردند و موفق شدند در دقیقه ۵ توسط دنی ولیک به گل اول برسند. بازی به گونه‌ای دنبال می‌شد که توپچی‌ها یک بازی تمرینی را پشت سر می‌گذاشتند. در طرف مقابل برنتفورد اصلا حمله خطرناکی را روی دروازه حریف ترتیب نمی‌دانند. طبق انتظار این آرسنالی‌ها بودند که باز هم موفق شدند با دبل ولبک در دقیقه ۳۷ به گل دوم برسند.

بازی با همین نتیجه تا پایان ادامه داشت تا نیمه اول را آرسنال با نتیجه ۲-۰ به رختکن برود تا دو تیم آماده شروع نیمه دوم شوند.

با سوت نیمه دوم از سوی داور مسابقه باز هم توپچی‌ها دست از حملات خود برنداشتند و با تشویق هواداران پرشور خود روحیه آنها دو چندان می‌شد. اما توپ‌های آنان به مانند نیمه اول به گل نمی‌رفت. در دقیقه ۵۶ مسابقه بازیکنان آرسنال روی بازیکن حریف در پشت محوطه جریمه خطایی مرتکب شدند و برنتفورد موفق شد توسط جاج در دقیقه ۵۸ به گل اول برسند. اما این پایان کار نبود و شاگردان امری توسط لاکازت در دقیقه ۹۳ به گل سوم برسد. این دیدار نهایتا با همین نتیجه ۳-۱ به نفع توپچی‌ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد – تی وی تو

 

آرسنال برنتفورد 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۹کرنر۶
۸ضربه ایستگاهی۱۳
۱۰خطا۶
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال برنتفورد – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 25, 2023