تی وی تو
آرسنال
اورتون

دوشنبه ۱۵ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی آرسنال اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرسنال و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال اورتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال اورتون ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلستان، دو تیم آرسنال و اورتون در ورزشگاه امارات به مصاف هم رفتند. توپچی‌ها در این دیدار پیر امریک اوبامیانگ، الکساندر لاکازت و داوید لوئیز را در اختیار نداشتند.  در نیمه اول، شاهد بازی پایاپایی از سوی هر دو تیم بودیم. هر دو تیم موقعیت‌های پراکنده‌ای روی دروازه‌ها خلق می‌کردند، اما با بی دقتی مهاجمان، فرصت‌ها از دست رفت و نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. 

در نیمه دوم، شاگردان آرتتا با اختلاف تیم برتر میدان از نظر مالکیت و موقعیت‌های خطرناک بودند. توپچی‌ها که بدون دو مهاجم اصلی خود پا به میدان گذاشته بودند، چند موقعیت خوب گلزنی داشتند، اما هیچ کدام وارد دروازه اورتون نشد.

در دقیقه ۷۸، خلاف جریان بازی این اورتون بود که به گل اول رسید. ریچارلیسون مهاجم برزیلی اورتون پس از رد کردن گرانیت ژاکا وارد محوطه آرسنال شد و پاس عرضی او به دهانه دروازه با اشتباه آماتور و عجیب لنو وارد دروازه خودی شد. فشار توپچی‌ها برای جبران گل خورده چند برابر شد، اما هیچ کدام نتیجه نداد تا این دیدار با نتیجه ۰-۱ به سود اورتون به پایان برسد. 

در پایان گزارش زنده بازی آرسنال اورتون آرسنال با این شکست ۴۶ امتیازی و در رده نهم باقی ماند. اورتون نیز با ۵۲ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون

 

آرسنال اورتون 
۵۹%مالکیت۴۱%
۳شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۶۲۷تعداد پاس۴۳۸
۵۷۴پاس صحیح۳۵۸
۲۷سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون – ۲۹ آذر ۹۹

دو تیم اورتون و آرسنال در چهارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر، در ورزشگاه گودیسون پارک به مصاف هم رفتند و تافی‌ها موفق شدند توپچی‌های بحران زده را با نتیجه ۱-۲ شکست دهند.در این دیدار اورتون بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۲۲ با گُل بخودی راب هولدینگ از حریف پیش افتاد.در دقیقه ۳۵ توپچی‌ها صاحب پنالتی شدند و نیکلاس په‌په موفق شد بازی را مساوی کند.

در دقیقه ۴۵ پخش زنده بازی آرسنال اورتون یری مینا ، مدافع کلمبیایی اورتون گُل برتری تافی‌ها را به ثمر رساند تا تیمش با برتری راهی رختکن شود.در نیمه دوم دو تیم تلاش زیادی برای گُلزنی انجام دادند اما موفق نبودند و این دیدار با برتری ۱-۲ شاگردان کارلو آنچلوتی به پایان رسید.با این تساوی آرسنال با ۱۴ امتیاز به قعر جدول نزدیک‌تر شد و در رده چهاردهم قرار گرفت. اورتون اما ۲۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

اورتون آرسنال 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۳۹۹تعداد پاس۵۴۸
۳۲۲پاس صحیح۴۸۴
۱۹سانتر۱۸
۴کرنر۳
۹خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون – ۴ اسفند ۹۸

تیم های آرسنال و اورتون در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. همزمان با آغاز بازی ، ارسال سیگوردسون از ضربه آزاد اورتون، با ضربه سر ناقص لوئیز همراه شد و توپ مقابل کالورت لوین قرار گرفت و او با ضربه ای آکروباتیک، در همان دقیقه اول دروازه میزبان را گشود. در دقیقه ی ۲۷ پخش زنده آرسنال و اورتون اما کار به تساوی ۱-۱ کشید.ارسال زیبا و دقیق ساکا که تازه به بازی آمده بود، درست مقابل پای انکتیا قرار گرفت و او یک ضرب توپ را وارد دروازه پیکفورد کرد.

این دهمین پاس گل ساکا در تمام رقابت های این فصل برای آرسنال بود. البته این تساوی خیلی زود به برتری آرسنال ختم شد. در دقیقه ی ۳۳ پخش بازی زنده آرسنال اورتون پاس عمقی داوید لوئیز، اوبامیانگ را با پیکفورد تک به تک کرد و مهاجم توپچی ها با ضربه ای به گوشه دروازه، تیمش را جلو انداخت. در دقایق پایانی نیمه ی نخست اورتونی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند دروازه ی آرسنال را برای بار دوم باز کردند.روی کرنر اورتون، سیگوردسون ضربه ای ناقص به توپ زد که باعث شد توپ مقابل مینا قرار بگیرد و او نیز ضربه سر زد که نزدیک دروازه، ریچارلیسون به توپ رسید و روی غفلت دفاع و اشتباه دروازه بان میزبان، گل تساوی بازی را به ثمر رساند تا این نیمه با تساوی ۲-۲ به پایان برسد. 

اوایل نیمه ی دوم پخش بازی زنده آرسنال و اورتون باز هم بازی حالت هجومی داشت . در دقیقه ی ۴۶ ارسال دقیق نیکولاس پپه از سمت راست زمین، روی سر اوبامیانگ فرود آمد و ضربه سر او بعد از برخورد به زمین، به گل سوم آرسنال تبدیل شد. اما در ادامه بازی روند کندی گرفت و در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با برتری ۳-۲ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

آرسنالاورتون
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۴۸۷تعداد پاس۴۵۶
۴۲۰پاس صحیح۳۸۷
۱۵سانتر۲۳
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۲
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

پخش بازی زنده آرسنال اورتون – ۳۰ آذر ۹۸

هفته ی هجدهم لیگ برتر انگلیس با رقابت دو تیم اورتون و آرسنال همراه بود. این دو تیم در نیمه ی نخست تمام تلاش خود را برای گذشتن از دفاع تیم مقابل به کار گرفتند و چندین موقعیت ناموفق نیز برا یهر دو تیم بوجود آمد که با غفلت بازیکنان هر دو تیم از دست رفت. در حالی که نیمه ی نخست با تساوی ۰-۰ به پایان رسید در ۴۵ دقیقه ی بعدی پخش بازی زنده آرسنال اورتون شاهد افزایش تعداد حملات بودیم اما در این نیمه نیز هر دو تیم به علت ترس از ضد حمله ، زیاد پیش نمی کشیدند . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

اورتون آرسنال
۴۳%مالکیت۵۷%
۰شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۳۵۰تعداد پاس۴۷۹
۲۷۸پاس صحیح۳۹۸
۲۳سانتر۱۶
۵کرنر۴
۱۰خطا۱۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

پخش بازی آرسنال اورتون زنده – ۱۸ فروردین ۹۸

از هفتۀ سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس ، دو تیم اورتون و آرسنال به مصاف یکدیگر رفتند.با آغاز نیمۀ اول، تافی‌ها کار را هجومی پیش بردند تا جایی که موفق شدند در همان دقیقۀ دهم بازی توسط جاگیلکا به گل اول برسند تا در ادامه راحت‌تر به کار خود ادامه دهند.در ادامه این شاگردان امری بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند و حملات پی در پی را روی دروازۀ حریف ترتیب دادند اما از بخت بد آنها هر چه زدند به در بسته خورد. در مقابل اورتون هم به خوبی توانست جلوی ضد حملات توپچی‌ها را بگیرد تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد.

با شروع نیمۀ دوم پخش بازی آرسنال و اورتون زنده ، این بار آرسنال بود که برخلاف نیمۀ نخست سر و پا حمله شد و ضد حملات خطرناکی را روی دروازۀ تافی‌ها ترتیب داد. تا جایی که روی یک ضربه مخیتاریان که پیش‌بینی می‌شد وارد دروازه شود این‌طور نشد تا همچنان دو تیم به تلاش خود ادامه دهند. در ای دیدار دو تیم هرچه تلاش کردند دیگر موفق به گل‌زنی نشدند تا با همین تک گل بازی به سود تیم میزبان به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

اورتون آرسنال
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۳۸۳تعداد پاس۵۱۳
۳۰۰پاس صحیح۴۱۱
۸سانتر۴
۹کرنر۶
۹ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۹
۳آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو