تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون ‌

آرسنال
اورتون

جمعه ۳ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی آرسنال اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آرسنال – اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آرسنال اورتون را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال اورتون را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال اورتون – ۲۹ آذر ۹۹

دو تیم اورتون و آرسنال در چهارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر، در ورزشگاه گودیسون پارک به مصاف هم رفتند و تافی‌ها موفق شدند توپچی‌های بحران زده را با نتیجه ۱-۲ شکست دهند.در این دیدار اورتون بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۲۲ با گُل بخودی راب هولدینگ از حریف پیش افتاد.در دقیقه ۳۵ توپچی‌ها صاحب پنالتی شدند و نیکلاس په‌په موفق شد بازی را مساوی کند.در دقیقه ۴۵ یری مینا ، مدافع کلمبیایی اورتون گُل برتری تافی‌ها را به ثمر رساند تا تیمش با برتری راهی رختکن شود.در نیمه دوم دو تیم تلاش زیادی برای گُلزنی انجام دادند اما موفق نبودند و این دیدار با برتری ۱-۲ شاگردان کارلو آنچلوتی به پایان رسید.با این تساوی آرسنال با ۱۴ امتیاز به قعر جدول نزدیک‌تر شد و در رده چهاردهم قرار گرفت. اورتون اما ۲۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول رسید.

 

اورتون  آرسنال 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۲ شوت در چارچوب  ۲
۴ شوت خارج از چارچوب ۷
۱ مهار دروازه بان ۱
۳۹۹ تعداد پاس ۵۴۸
۳۲۲ پاس صحیح ۴۸۴
۱۹ سانتر ۱۸
۴ کرنر ۳
۹ خطا ۹
۱ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳

 

 

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون – ۴ اسفند ۹۸

تیم های آرسنال و اورتون در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. همزمان با آغاز بازی ، ارسال سیگوردسون از ضربه آزاد اورتون، با ضربه سر ناقص لوئیز همراه شد و توپ مقابل کالورت لوین قرار گرفت و او با ضربه ای آکروباتیک، در همان دقیقه اول دروازه میزبان را گشود. در دقیقه ی ۲۷ اما کار به تساوی ۱-۱ کشید.ارسال زیبا و دقیق ساکا که تازه به بازی آمده بود، درست مقابل پای انکتیا قرار گرفت و او یک ضرب توپ را وارد دروازه پیکفورد کرد. این دهمین پاس گل ساکا در تمام رقابت های این فصل برای آرسنال بود. البته این تساوی خیلی زود به برتری آرسنال ختم شد. در دقیقه ی ۳۳ پاس عمقی داوید لوئیز، اوبامیانگ را با پیکفورد تک به تک کرد و مهاجم توپچی ها با ضربه ای به گوشه دروازه، تیمش را جلو انداخت. در دقایق پایانی نیمه ی نخست اورتونی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند دروازه ی آرسنال را برای بار دوم باز کردند.روی کرنر اورتون، سیگوردسون ضربه ای ناقص به توپ زد که باعث شد توپ مقابل مینا قرار بگیرد و او نیز ضربه سر زد که نزدیک دروازه، ریچارلیسون به توپ رسید و روی غفلت دفاع و اشتباه دروازه بان میزبان، گل تساوی بازی را به ثمر رساند تا این نیمه با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.  اوایل نیمه ی دوم باز هم بازی حالت هجومی داشت . در دقیقه ی ۴۶ ارسال دقیق نیکولاس پپه از سمت راست زمین، روی سر اوبامیانگ فرود آمد و ضربه سر او بعد از برخورد به زمین، به گل سوم آرسنال تبدیل شد. اما در ادامه بازی روند کندی گرفت و در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با برتری ۳-۲ آرسنال به پایان رسید.

 

آرسنال اورتون
۵۱% مالکیت ۴۹%
۴ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۸
۳ مهار دروازه بان ۱
۴۸۷ تعداد پاس ۴۵۶
۴۲۰ پاس صحیح ۳۸۷
۱۵ سانتر ۲۳
۶ کرنر ۳
۱۲ خطا ۱۲
۲ آفساید ۲
۰ کارت زرد ۴

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون – ۳۰ آذر ۹۸

هفته ی هجدهم لیگ برتر انگلیس با رقابت دو تیم اورتون و آرسنال همراه بود. این دو تیم در نیمه ی نخست تمام تلاش خود را برای گذشتن از دفاع تیم مقابل به کار گرفتند و چندین موقعیت ناموفق نیز برا یهر دو تیم بوجود آمد که با غفلت بازیکنان هر دو تیم از دست رفت. در حالی که نیمه ی نخست با تساوی ۰-۰ به پایان رسید در ۴۵ دقیقه ی بعدی شاهد افزایش تعداد حملات بودیم اما در این نیمه نیز هر دو تیم به علت ترس از ضد حمله ، زیاد پیش نمی کشیدند . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

 

اورتون آرسنال
۴۳% مالکیت ۵۷%
۰ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۰
۳۵۰ تعداد پاس ۴۷۹
۲۷۸ پاس صحیح ۳۹۸
۲۳ سانتر ۱۶
۵ کرنر ۴
۱۰ خطا ۱۱
۰ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون – ۱۸ فروردین ۹۸

از هفتۀ سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس ، دو تیم اورتون و آرسنال به مصاف یکدیگر رفتند.با آغاز نیمۀ اول، تافی‌ها کار را هجومی پیش بردند تا جایی که موفق شدند در همان دقیقۀ دهم بازی توسط جاگیلکا به گل اول برسند تا در ادامه راحت‌تر به کار خود ادامه دهند.در ادامه این شاگردان امری بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند و حملات پی در پی را روی دروازۀ حریف ترتیب دادند اما از بخت بد آنها هر چه زدند به در بسته خورد. در مقابل اورتون هم به خوبی توانست جلوی ضد حملات توپچی‌ها را بگیرد تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد.با شروع نیمۀ دوم، این بار آرسنال بود که برخلاف نیمۀ نخست سر و پا حمله شد و ضد حملات خطرناکی را روی دروازۀ تافی‌ها ترتیب داد. تا جایی که روی یک ضربه مخیتاریان که پیش‌بینی می‌شد وارد دروازه شود این‌طور نشد تا همچنان دو تیم به تلاش خود ادامه دهند. در ای دیدار دو تیم هرچه تلاش کردند دیگر موفق به گل‌زنی نشدند تا با همین تک گل بازی به سود تیم میزبان به پایان برسد.

 

اورتون آرسنال
۴۳% مالکیت ۵۷%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۵
۳۸۳ تعداد پاس ۵۱۳
۳۰۰ پاس صحیح ۴۱۱
۸ سانتر ۴
۹ کرنر ۶
۹ ضربه ایستگاهی ۸
۸ خطا ۹
۳ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۴

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت