تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آرسنال
اورتون

یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون ، امروز یکشنبه ۲۶ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم های آرسنال و اورتون بازی خواهند داشت. آرسنال مقابل اورتون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرسنال و اورتون

۱۰ اسفند ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، تیم های آرسنال و اورتون با هم دیدار کردند. ساکا در دقیقه ۴۰ تک گل نیمه نخست را برای آرسنال به ثبت رساند تا این تیم با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون طوفان حملات آرسنال تازه آغاز شد. مارتینلی(دبل) و اورگارد در این نیمه موفق شدند حملات موفقی به دروازه حریف داشته باشند تا در پایان بازی، برتری ۴-۰ را به آرسنال هدیه داده باشند.

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

آرسنال اورتون 
۷۳%مالکیت۲۷%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۱
۷۵۶تعداد پاس۲۶۶
۶۶۳پاس صحیح۱۷۸
۱۵سانتر۶
۵کرنر۱
۵خطا۱۲
۴آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

۱۵ بهمن ۱۴۰۱

از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، تیم انتهای جدولی اورتون با یک گل مقابل آرسنالِ صدرنشین به برتری رسید.

اورتون که بازی را هجومی شروع کرده بود در دقیقه ۱۰ می توانست به گل اول برسد ولی ارسال مک نیل قبل از اینکه در دهانه دروازه به کالورت لوین برسد، توسط رمزدیل مهار شد.

۱۲ دقیقه بعد روی سه کرنر پیاپی اورتون بسیار خطرناک ظاهر شد و در یکی از آنها ضربه اونانا با اختلافی اندک به بیرون رفت. در دقیقه ۳۰ اولین موقعیت جدّی آرسنال توسط انکتیا خلق شد، اما ضربه این بازیکن در موقعیتی بسیار عالی به آسمان زده شد.

کمی بعد پاس اونانا برای کالورت لوین، بهترین موقعیت را برای گلزنی اورتون ایجاد کرد، اما توپ با فاصله ای اندک به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۹ پخش زنده بازی آرسنال و اورتون ضربه ساکا می رفت در گوشه دروازه اورتون آرام بگیرد، اما کودی در شرایطی که توپ از پیکفورد هم عبور کرده بود، روی خط، توپ را بیرون کشید. در ثانیه های پایانی هم ضربه سر کالورت لوین با اختلافی کم به بیرون رفت تا نیمه نخست بدون گل تمام شود.

اورتون که ریتم هجومی خود در نیمه دوم را نیز ادامه داده بود، در دقیقه ۶۰ مزد برتری اش را گرفت و به گل رسید. روی کرنری که ایووبی گرفته بود و ارسال مک نیل، تارکوفسکی با ضربه سر موفق شد قفل دروازه صدرنشین را باز کند و اورتون ۱-۰ پیش بیفتد.

آرسنال پس از دریافت گل یکپارچه حمله شد و بازی را در اختیار گرفت. میکل آرتتا، تروسارد و جورجینیو را به زمین فرستاد تا روند بازی را تغییر دهند. مارتین اودگارد در دقیقه ۶۷ وارد محوطه جریمه شد و در حالی که به نظر می رسید گل تساوی را خواهد زد، کودی قبل از اینکه ستاره نروژی کاری انجام دهد، او را متوقف کرد.

در دقیقه ۷۹ پخش زنده بازی آرسنال و اورتون شوت تروسارد قدرت لازم را نداشت و توپ در اختیار پیکفورد قرار گرفت. در دقیقه ۹۱ بازی شوت زینچنکو با اختلافی کم راهی اوت شد تا نتیجه بازی همان ۱-۰ بماند. در نهایت این بازی ۱- ۰ به سود اورتون تمام شد و تافی ها با ۱۸ امتیاز موقتاً به رتبه هفدهم صعود کردند.

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

اورتون آرسنال 
۳۰%مالکیت۷۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۲۵۲تعداد پاس۶۳۹
۱۸۰پاس صحیح۵۵۳
۲۴سانتر۱۶
۷کرنر۵
۱۳خطا۸
۳آفساید۰
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

 

پخش آنلاین بازی آرسنال و اورتون

۲۶ تیر ۱۴۰۱

تیم های آرسنال و اورتون در دیداری دوستانه به منظور آماده سازی برای فصل پیش رو، در شهر بالتیمور آمریکا مقابل هم صف آرایی کردند. سرنوشت این بازی در همان نیمه اول مشخص شد، جایی که ابتدا گابریل ژسوس و سپس بوکایو ساکا برای توپچی ها گلزنی کردند تا بازی در نهایت با نتیجه ۲-۰ به سود آرسنال تمام شود.

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

پخش بازی آرسنال مقابل اورتون

۱ خرداد ۱۴۰۱

آرسنال و اورتون در چارچوب هفته پایانی فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ جزیره به مصاف هم رفتند که شاگردان میکل آرتتا با ارائه نمایشی برتر، اورتون را با ۵ گل در هم شکستند. مارتینلی و ان کتایه گلزنان آرسنال در نیمه ی نخست بودند و دبیک نیز با تک گل

 خود نتیجه ی ۲-۱ را برای نیمه ی نخست رقم زد. در نیمه ی دوم بازی کاملا در مالکیت آرسنالی ها بود و این تیم با ضربات سوارز ، گابریل و اودگارد به برتری ۱-۵ رسید.

در پایان پخش زنده بازی آرسنال اورتون و با برد تاتنهام در برابر نوریچ، حتی این پیروزی برای آرسنال نیز نتوانست باعث صعود آنها به لیگ قهرمانان شود .

پخش زنده فوتبال آرسنال و اورتون

 

آرسنال اورتون 
۷۴%مالکیت۲۶%
۹شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۶۴۷تعداد پاس۲۳۴
۵۸۲پاس صحیح۱۵۲
۲۵سانتر۶
۱۲کرنر۲
۸خطا۹
۲آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و اورتون

 

تماشای زنده فوتبال آرسنال و اورتون

۱۵ آذر ۱۴۰۰

آرسنال در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس مهمان اورتون بود؛ آرسنال در این بازی در هر دو نیمه عملکرد بهتری نسبت به حریف داشت اما موقعیت های بزرگی را خلق نمی کرد و در طرف دیگر نیز تیم میزبان با استفاده از موقعیت های اندک خود برای آرسنال مشکل ساز می شد.

اورتون حتی در این دیدار که با حواشی زیادی مثل خروج اعتراضی هواداران و لگد شدن صورت تومیاسو توسط گادفری، همراه بود، دوبار توسط ریچارلیسون به گل رسید که هر دو گل با کمک سیستم کمک داور ویدیویی، آفساید تشخیص داده شد. پخش زنده بازی آرسنال اورتون در دقایق پایانی نیمه نخست در مقابل گل دقیقه ۸۰ ریچارلیسون و گل ثانیه های پایانی دمارای گری، با نتیجه ۲ بر ۱ به سود اورتون به پایان رسید.

پخش زنده بازی آرسنال اورتون

 

اورتون آرسنال 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۳
۳۲۹تعداد پاس۵۸۸
۲۲۸پاس صحیح۴۸۶
۱۳سانتر۱۵
۳کرنر۳
۸خطا۱۲
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون

 

پخش زنده بازی آرسنال و اورتون

۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلستان، دو تیم آرسنال و اورتون در ورزشگاه امارات به مصاف هم رفتند. توپچی‌ها در این دیدار پیر امریک اوبامیانگ، الکساندر لاکازت و داوید لوئیز را در اختیار نداشتند.  در نیمه اول، شاهد بازی پایاپایی از سوی هر دو تیم بودیم. هر دو تیم موقعیت‌های پراکنده‌ای روی دروازه‌ها خلق می‌کردند، اما با بی دقتی مهاجمان، فرصت‌ها از دست رفت و نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. 

در نیمه دوم، شاگردان آرتتا با اختلاف تیم برتر میدان از نظر مالکیت و موقعیت‌های خطرناک بودند. توپچی‌ها که بدون دو مهاجم اصلی خود پا به میدان گذاشته بودند، چند موقعیت خوب گلزنی داشتند، اما هیچ کدام وارد دروازه اورتون نشد.

در دقیقه ۷۸، خلاف جریان بازی این اورتون بود که به گل اول رسید. ریچارلیسون مهاجم برزیلی اورتون پس از رد کردن گرانیت ژاکا وارد محوطه آرسنال شد و پاس عرضی او به دهانه دروازه با اشتباه آماتور و عجیب لنو وارد دروازه خودی شد. فشار توپچی‌ها برای جبران گل خورده چند برابر شد، اما هیچ کدام نتیجه نداد تا این دیدار با نتیجه ۰-۱ به سود اورتون به پایان برسد. 

در پایان پخش زنده بازی آرسنال اورتون آرسنال با این شکست ۴۶ امتیازی و در رده نهم باقی ماند. اورتون نیز با ۵۲ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون

 

آرسنال اورتون 
۵۹%مالکیت۴۱%
۳شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۶۲۷تعداد پاس۴۳۸
۵۷۴پاس صحیح۳۵۸
۲۷سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آرسنال اورتون

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و اورتون

۳۰ آذر ۱۳۹۸

دو تیم اورتون و آرسنال در چهارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر، در ورزشگاه گودیسون پارک به مصاف هم رفتند و تافی‌ها موفق شدند توپچی‌های بحران زده را با نتیجه ۱-۲ شکست دهند.در این دیدار اورتون بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۲۲ با گُل بخودی راب هولدینگ از حریف پیش افتاد.در دقیقه ۳۵ توپچی‌ها صاحب پنالتی شدند و نیکلاس په‌په موفق شد بازی را مساوی کند.

در دقیقه ۴۵ پخش زنده بازی آرسنال اورتون یری مینا ، مدافع کلمبیایی اورتون گُل برتری تافی‌ها را به ثمر رساند تا تیمش با برتری راهی رختکن شود.در نیمه دوم دو تیم تلاش زیادی برای گُلزنی انجام دادند اما موفق نبودند و این دیدار با برتری ۱-۲ شاگردان کارلو آنچلوتی به پایان رسید.با این تساوی آرسنال با ۱۴ امتیاز به قعر جدول نزدیک‌تر شد و در رده چهاردهم قرار گرفت. اورتون اما ۲۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

اورتون آرسنال 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۳۹۹تعداد پاس۵۴۸
۳۲۲پاس صحیح۴۸۴
۱۹سانتر۱۸
۴کرنر۳
۹خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

پخش بازی زنده آرسنال اورتون

۴ اسفند ۱۳۹۸

تیم های آرسنال و اورتون در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. همزمان با آغاز بازی ، ارسال سیگوردسون از ضربه آزاد اورتون، با ضربه سر ناقص لوئیز همراه شد و توپ مقابل کالورت لوین قرار گرفت و او با ضربه ای آکروباتیک، در همان دقیقه اول دروازه میزبان را گشود. در دقیقه ی ۲۷ پخش زنده آرسنال و اورتون اما کار به تساوی ۱-۱ کشید.ارسال زیبا و دقیق ساکا که تازه به بازی آمده بود، درست مقابل پای انکتیا قرار گرفت و او یک ضرب توپ را وارد دروازه پیکفورد کرد.

این دهمین پاس گل ساکا در تمام رقابت های این فصل برای آرسنال بود. البته این تساوی خیلی زود به برتری آرسنال ختم شد. در دقیقه ی ۳۳ پخش بازی زنده آرسنال اورتون پاس عمقی داوید لوئیز، اوبامیانگ را با پیکفورد تک به تک کرد و مهاجم توپچی ها با ضربه ای به گوشه دروازه، تیمش را جلو انداخت. در دقایق پایانی نیمه ی نخست اورتونی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند دروازه ی آرسنال را برای بار دوم باز کردند.روی کرنر اورتون، سیگوردسون ضربه ای ناقص به توپ زد که باعث شد توپ مقابل مینا قرار بگیرد و او نیز ضربه سر زد که نزدیک دروازه، ریچارلیسون به توپ رسید و روی غفلت دفاع و اشتباه دروازه بان میزبان، گل تساوی بازی را به ثمر رساند تا این نیمه با تساوی ۲-۲ به پایان برسد. 

اوایل نیمه ی دوم پخش بازی زنده آرسنال و اورتون باز هم بازی حالت هجومی داشت . در دقیقه ی ۴۶ ارسال دقیق نیکولاس پپه از سمت راست زمین، روی سر اوبامیانگ فرود آمد و ضربه سر او بعد از برخورد به زمین، به گل سوم آرسنال تبدیل شد. اما در ادامه بازی روند کندی گرفت و در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با برتری ۳-۲ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

آرسنالاورتون
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۴۸۷تعداد پاس۴۵۶
۴۲۰پاس صحیح۳۸۷
۱۵سانتر۲۳
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۲
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

پخش آنلاین بازی آرسنال اورتون

۳۰ آذر ۱۳۹۸

هفته ی هجدهم لیگ برتر انگلیس با رقابت دو تیم اورتون و آرسنال همراه بود. این دو تیم در نیمه ی نخست تمام تلاش خود را برای گذشتن از دفاع تیم مقابل به کار گرفتند و چندین موقعیت ناموفق نیز برا یهر دو تیم بوجود آمد که با غفلت بازیکنان هر دو تیم از دست رفت. در حالی که نیمه ی نخست با تساوی ۰-۰ به پایان رسید در ۴۵ دقیقه ی بعدی پخش بازی زنده آرسنال اورتون شاهد افزایش تعداد حملات بودیم اما در این نیمه نیز هر دو تیم به علت ترس از ضد حمله ، زیاد پیش نمی کشیدند . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

اورتون آرسنال
۴۳%مالکیت۵۷%
۰شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۳۵۰تعداد پاس۴۷۹
۲۷۸پاس صحیح۳۹۸
۲۳سانتر۱۶
۵کرنر۴
۱۰خطا۱۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

پخش بازی آرسنال اورتون زنده

۱۸ فروردین ۱۳۹۸

از هفتۀ سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس ، دو تیم اورتون و آرسنال به مصاف یکدیگر رفتند.با آغاز نیمۀ اول، تافی‌ها کار را هجومی پیش بردند تا جایی که موفق شدند در همان دقیقۀ دهم بازی توسط جاگیلکا به گل اول برسند تا در ادامه راحت‌تر به کار خود ادامه دهند.در ادامه این شاگردان امری بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند و حملات پی در پی را روی دروازۀ حریف ترتیب دادند اما از بخت بد آنها هر چه زدند به در بسته خورد. در مقابل اورتون هم به خوبی توانست جلوی ضد حملات توپچی‌ها را بگیرد تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد.

با شروع نیمۀ دوم پخش فوتبال آرسنال و اورتون زنده ، این بار آرسنال بود که برخلاف نیمۀ نخست سر و پا حمله شد و ضد حملات خطرناکی را روی دروازۀ تافی‌ها ترتیب داد. تا جایی که روی یک ضربه مخیتاریان که پیش‌بینی می‌شد وارد دروازه شود این‌طور نشد تا همچنان دو تیم به تلاش خود ادامه دهند. در ای دیدار دو تیم هرچه تلاش کردند دیگر موفق به گل‌زنی نشدند تا با همین تک گل بازی به سود تیم میزبان به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو

 

اورتون آرسنال
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۳۸۳تعداد پاس۵۱۳
۳۰۰پاس صحیح۴۱۱
۸سانتر۴
۹کرنر۶
۹ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۹
۳آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آرسنال اورتون – تی وی تو