تی وی تو
آرسنال
استون ویلا

شنبه ۲۸ اسفند ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده آرسنال استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آرسنال استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای گزارش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده آرسنال و استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی آرسنال استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال آرسنال استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آرسنال استون ویلا

تیم های استون ویلا و آرسنال در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند.توپچی‌ها در این دیدار خیلی زود دروازه شان باز شد.واتکینس در دقیقه ۲ گلی برای ویلا زد که تا پایان بازی هم آرسنال نتوانست آن را جبران کند.

با پایان پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا آرسنال با این باخت ۳۱ امتیازی باقی ماند و در رده دهم جای گرفت. استون ویلا هم با ۳۵ امتیاز تیم هشتم جدول است.

 

پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا

 

استون ویلاآرسنال 
۳۳%مالکیت۶۷%
۸شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۷
۳۱۶تعداد پاس۵۹۷
۲۳۲پاس صحیح۵۲۲
۸سانتر۴۰
۳کرنر۷
۱۲خطا۱۲
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا

 

پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا

در ادامه ی بازی های هفته ی هشتم لیگ برتر انگلیس تیم های استون ویلا و آرسنال به مصاف هم رفتند. استون ویلا بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که روی حرکت خوب جک گریلیش، جان مک‌گین دروازه میزبان را باز کند اما واکنش به موقع برند لنو، مانع از به ثمر رسیدن گل شد.دو دقیقه بعد راس بارکلی توانست دروازه آرسنال را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. در ادامه باز هم این بازیکنان استون ویلا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه میزبان ایجاد کنند.در مقابل در دقیقه ۱۳، ویلیان فرصت داشت که با یک ضربه والی، دروازه حریف را باز کند اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه پیدا نکرد.

بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۵ پخش زنده بازی آرسنال و استون ویلا ، این استون ویلا بود که به گل رسید. روی یک حرکت تیمی بود که ارسال زمینی گریلیش، روی تیر دو می توانست به ترزگه برسد اما پیش از آن بوکایو ساکا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.بعد از این گل آرسنالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما دفاع فشرده بازیکنان ویلا مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. در دقیقه ۴۱، روی یک ارسال بود که الکساندر لاکازت می توانست با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این آرسنالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند راهی به دروازه ویلا پیدا کنند و این نیمه با همان نتیجه ۱-۰ به پایان رسید.نیمه دوم را هم ویلا بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۸ محمود ترزگه با یک ضربه سر دروازه آرسنال را باز کند اما باز هم لنو با یک واکنش به موقع، دروازه تیمش را نجات داد.

برتری ویلا ادامه داشت و در دقیقه ۵۶ گزارش زنده بازی آرسنال و استون ویلا ، نوبت گریلیش بود که صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه پیدا نکرد؛ ضمن اینکه داور هم این موقعیت را لحظاتی بعد آفساید اعلام کرد.در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند اما نتوانستند به گل برسند. میکل آرتتا با فرستادن نیکلاس پپه و ادی انکتیا به زمین، توان هجومی تیمش را افزایش داد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۰ به گل برسند اما ضربه پپه نتوانست امیلیانو مارتینز را مغلوب کند.

در مقابل این ویلا بود که در دقیقه ۷۰ از پخش زنده فوتبال آرسنال و استون ویلا به گل دوم برسد. روی یک ارسال بلند به درون محوطه جریمه آرسنال، بارکلی با یک ضربه والی، توپ را به دهانه دروازه فرستاد و الی واتکینز با ضربه سر کار را تمام کرد.آرسنالی ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه ۷۵ گل سوم را هم دریافت کردند. این بار گریلیش بود که از سمت چپ فرار کرد و پاس او به درون محوطه جریمه را واتکینز با یک شوت محکم تبدیل به گل کرد.در دقایق پایانی باز هم این بازیکنان استون ویلا بودند که نمایش بهتری داشتند و حتی می توانستند به گل های بعدی برسند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۳-۰ به سود ویلا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی آرسنال و استون ویلا

 

آرسنال استون ویلا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۲شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۰
۳مهار دروازه بان۲
۵۳۸تعداد پاس۳۷۸
۴۵۸پاس صحیح۲۹۳
۲۵سانتر۱۵
۳کرنر۸
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و استون ویلا

 

پخش بازی زنده آرسنال استون ویلا

شاگردان میکل آرتتا که در دو دیدار قبلی شان مقابل لیورپول در لیگ برتر و برابر منچسترسیتی در جام حذفی به پیروزی رسیده بودند، در دیدار خود برابر استون ویلا در گلزنی توفیقی نداشتند و در فاصله یک هفته تا پایان رقابت های این فصل لیگ برتر، پشت سر شفیلد یونایتد و برنلی در رتبه دهم لیگ برتر قرار گرفتند. اما استون ویلا که به سه امتیاز این دیدار نیاز داشت، با پیروزی در این دیدار، ۳۴ امتیازی شد و تنها به دلیل تفاضل گل بهتر، بالاتر از واتفورد، در رتبه هفدهم قرار گرفت. تک گل استون ویلا را محمود ترزگه، ستاره مصری این تیم در دقیقه ۲۷ به ثمر رساند.

در ادامه پخش زنده فوتبال آرسنال استون ویلا روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه آرسنال بود که توپ با ضربه سر تایرون مینگز به ترزگه رسید و او هم با یک ضربه والی تماشایی، دروازه توپچی ها را باز کرد.آرسنالی ها در ادامه حملات زیادی روی دروازه استون ویلا داشتند اما نتوانستند به گل تساوی برسند و در نهایت این دیدار را واگذار کردند.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال استون ویلا

 

 

استون ویلاآرسنال
۳۱%مالکیت۶۹%
۳شوت در چارچوب ۰
۴شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۲
۲۶۴تعداد پاس۶۰۶
۲۰۰پاس صحیح۵۳۶
۲۴سانتر۳۳
۸کرنر۹
۱۳خطا۱۹
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی آرسنال و استون ویلا

 

پخش آنلاین بازی آرسنال استون ویلا

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، آرسنال در ورزشگاه امارات، میزبان استون‌ ویلا بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۲-۳  توپچی‌های لندن به پایان رسید. توپچی‌ها بازی را خوب آغاز کردند و توپ و میدان را در اختیار داشتند اما برخلاف جریان بازی در دقیقه ۲۰، روی پاس عالی انور القاضی، جان مک‌گین در حالی که هیچ‌کس مراقبش نبود دروازه آرسنال را باز کرد تا میهمان پیش بیفتد. فشارهای توپچی‌ها بیشتر شد و آنها چند موقعیت را توسط ساکا و په‌په از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۴۱ پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا مایتلند نایلز مدافع آرسنال، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار شاگردان امری دشوار تر شود. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری ۱-۰ استون ویلا به پایان رسید.

در نیمه دوم استون ویلا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ چیزی نمانده بود که آنها به گل دوم برسند اما ضربه مینگس از کنار تیرک دروازه لنو به بیرون رفت. اما لحظاتی بعد روی حرکت زیبای گندوزی و خطای انگلز، بعد از بررسی VAR، یک پنالتی برای آرسنال اعلام شد که نیکلاس په‌په آن را بدل به گل تساوی توپچی‌ها کرد. چیزی از گل تساوی نگذشته بود که این بار روی پاس دقیق و هوشمندانه جک گریلیش، وسلی در تیر دورتر حاضر بود و گل دوم استون ویلا را به ثمر رساند. در دقیقه ۸۱ حملات آرسنال نتیجه داد.

توپ ارسالی گندوزی به شکل ناقص توسط مدافعین ویلا دفع شد اما در برگشت کالوم چیمبرز با یک ضربه دقیق بازی را به تساوی کشاند.تنها دو دقیقه بعد، پیر امریک اوبامیانگ روی یک ضربه آزاد تماشایی، گل سوم میزبان را به ثمر رساند تا بازگشت شاگردان اونای امری در این بازی در شرف تکمیل شدن باشد. در ادامه پخش زنده فوتبال آرسنال و استون ویلا آرسنال بازی را مدیریت کرد تا به سه امتیاز شیرین این بازی دست یافته و به رده چهارم جدول صعود کند.

پخش زنده فوتبال آرسنال و استون ویلا

 

آرسنال استون ویلا
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۴
۴۶۷تعداد پاس۳۲۳
۳۹۸پاس صحیح۲۶۲
۲۰سانتر۲۵
۹کرنر۴
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۰
۷کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آرسنال استون ویلا

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و استون ویلا امشب

 خلال بازی های سی و هشتم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۵-۲۰۱۶ ، تیم های آرسنال و استون ویلا با هم دیدار کردند. در این دیدار پرگل که با درخشش ستارگان آرسنال همراه بود این تیم موفق شد ۴-۰ استون ویلا را شکست دهد و پیروز قاطع این رقابت باشد. در نیمه ی نخست ، ژیرو با یک حمله ی موفق در دقیقه ی ۵ دروازه ی حریف را باز کرد و تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد. در ۴۵ دقیقه ی بعدی استونی ها سعی کردند این تفاوت امتیاز را جبران کنند اما فشار زیاد و حملات مداوم آرسنال به دروازه ی این تیم ، همچین فرصتی را برای آنها فراهم نکرد.هتریک ژیرو در این دیدار سبب شد دروازه ی حریف ۲ بار دیگر باز شود. این ستاره ی آرسنالی ،  در دقیقه ی ۷۸ و ۸۰ از موقعیت پیش آمده استفاده کرد تا حساب کار ۳-۰ شود.

در ادامه ی پخش زنده بازی آرسنال و استون ویلا استونی ها که حسابی گیج شده بودند اشتباهات زیادی مرتکب شدند. در دقیقه ی ۲+۹۰ با اشتباه محض مارک بان ، دروازه ی خودی باز شد و یک گل دیگر به سود آرسنال به ثبت رسید. استون هیچ زمانی برای جبران این تعداد گل نداشت و با پایان مهلت بازی ، به باخت ۴-۰ مقابل آرسنال رضایت داد.

 

گزارش زنده بازی آرسنال و استون ویلا

 

آرسنالاستون ویلا
۵۹%مالکیت۴۱%
۷شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۴
۶۰۹تعداد پاس۴۱۴
۵۳۹پاس صحیح۳۳۸
۶سانتر۳
۵کرنر۴
۵ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۶
۰کارت زرد۱

 

گزارش زنده بازی آرسنال و استون ویلا