آردا گولر باعث اخراج پزشک رئال شد!

نوامبر 12, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید امروز تصمیم به قطع همکاری با دکتر نیکو میهیچ گرفت. پزشک کروات فردی نزدیک به بازیکنان و کادر فنی بود و در سال ۲۰۱۷ جانشین دکتر اُلمو شده بود.

میهیج ارتباط بسیار خوبی هم با فلورنتینو پرز داشت ولی مجموعه‌ای از عوامل به‌خصوص قضیه آردا گولر باعث برکناری او شدند.

مارکا نوشته که شروع کار میهیچ در رئال با تردیدهایی در میان بازیکنان همراه بود ولی حضور پینتوس به عنوان بدنساز معمولا پوششی بود بر خطاهای کادر پزشکی و او توانسته همواره از رئال تیمی با قدرت بدنی بالا بسازد.

طبق این گزارش، تردیدها به میهیچ و تمایل به برکناری او زمانی بیشتر شد که او تابستان امسال در تست‎‌‌های پزشکی از آردا گولر متوجه مصدومیت مزمن او از ناحیه مینیسک نشد. ستاره ترکیه‌ای با مصدومیتی کهنه به رئال پیوست و در تمرینات پیش فصل مشخص شد که شرایط بازی ندارد. میهیچ اصرار داشت که گولر نیاز به جراحی ندارد ولی سپس تسلیم نظر دکتر له‌یس شد. پس از آن گولر چندین بار دیگر نیز با مشکل مواجه شده و هنوز نتوانسته یک بازی هم برای رئال انجام دهد.

در فصل گذشته نیز بازیکنانی مثل کریم بنزما، داوید آلابا و دنی سبایوس بارها از یک ناحیه دچار مصدومیت شدند، بدون اینکه میهیچ و کادر او بتوانند به راه حل درستی برسند. مصدومیت‌هایی که به رئال ضربه زیادی زدند.