تی وی تو
آذربایجان
صربستان

سه‌شنبه ۲۰ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی آذربایجان صربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آذربایجان صربستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آذربایجان صربستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آذربایجان و صربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آذربایجان صربستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آذربایجان صربستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آذربایجان صربستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آذربایجان و صربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آذربایجان و صربستان ۱۰ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی آذربایجان و صربستان پس از سال ها در هفته ی سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی مقابل هم قرار گرفتند. میترویچ در همان ۱۵ دقیقه ی ابتدایی صرب ها را پیش انداخت تا ادامه ی کار را برای آذربایجان سخت کند. جدال دو تیم در نیمه ی نخست نتیجه ی دیگری نداشت .

در نیمه ی دوم ، محمودو خیلی زود حساب کار را ۱-۱ کرد اما پس از ای گل بازی بیشتر در میانه ی میدان جریان پیدا کرد تا این که درست وقتی همه منتظر پایان این بازی بودند میترویچ با دبلش دروازه ی آذربایجان را برای بار دوم در هم کوبید. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی آذربایجان و صربستان ، آذربایجان زمان کافی برای جبران این گل نداشت و نتیجتا به برتری ۲-۱ حریفش رضایت داد.

 

پخش زنده بازی آذربایجان صربستان

 

آذربایجان صربستان 
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۱
۳۱۸تعداد پاس۶۴۷
۲۲۹پاس صحیح۵۶۸
۵سانتر۲۲
۲کرنر۹
۱۹خطا۱۴
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آذربایجان صربستان