آخرین وضعیت مصدومان رئال: کریم آماده‌تر از مودریچ

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید، که یکی از غایبان تیمش در بازی قبل مقابل رئال سوسیداد بود، به گفته رسانه‌های کشورش شانس زیادی برای حضور در دیدار پایانی جام حذفی مقابل اوساسونا دارد که روز شنبه برگزار می‌شود.

او در فاصله ۳ روز مانده تا بازی با اوساسونا در تمرین رئال مادرید حضور پیدا کرد و اگر چه تمرین سبکی انجام داد، اما به نظر می‌رسد که بتواند تیم کارلو آنچلوتی را در بازی مقابل اوساسونا همراهی کند.

به گزارش مارکا، این احتمال هم وجود دارد که سرمربی رئال مادرید در مورد مودریچ ریسک نکند و او را تا بازی حساس مقابل منچسترسیتی به میدان نفرستد، چرا که رقابتی به مراتب دشوارتر در انتظار تیمش است که حضور ستاره کروات در آن اهمیت بیشتری دارد.

یک خبر خوب برای رئالی‌ها این بود که کریم بنزما و داوید آلابا با پشت سر گذاشتن کامل مصدوم خود در تمرینات گروهی حاضر شدند. به نظر می‌رسد که کارلتو در فینال کوپا دل ری هیچ مشکلی برای بازی دادن به مهاجم فرانسوی تیمش نداشته باشد. مندی دیگر مصدوم رئال است که هیچ شانسی برای حضور در فینال جام حذفی و نیمه نهایی چمپیونزلیگ ندارد.