تی وی تو
بازی زنده  آث میلان کالیاری

بازی زنده آث میلان کالیاری

پخش زنده فوتبال آث میلان و کالیاری امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های میلان و کالیاری بازی خواهند داشت. میلان مقابل کالیاری را آنلاین تماشا کنید. بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان و کالیاری را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده
آث میلان
کالیاری

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال آث میلان و کالیاری امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های میلان و کالیاری بازی خواهند داشت. میلان مقابل کالیاری را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان و کالیاری را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده آث میلان و کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری

۱۲ دی ۱۴۰۲

میلان و کالیاری در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۴-۱ روسونری به پایان رسید.

میلان در نیمه نخست حسابی خوش درخشید. این تیم در دقیقه ۲۹ و ۴۲ با دبل یوویچ به برتری ۲-۰ رسید و راهی رختکن شد.

میلان نیمه دوم را هم قاطع شروع کرد و پیروزی‌اش را تا حد زیادی قطعی کرد. 

در دقیقه ۵۰ روی یکی از حملات نصفه و نیمه تیم، توپ در شلوغی محوطه جریمه سرگردان بود. در همین حین چاکا ترائوره توپ را ربود و از روی نقطه پنالتی ضربه‌اش را زد. توپ از خط دروازه‌ گذشت و سومین گل میلان به‌دست آمد.

در ادامه نیمه دوم پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری شاهد خلق حمله خاصی نبودیم. هر دو تیم حملات نصفه و نیمه‌ای داشتند اما به اندازه‌ای نبود که دروازه‌بانان مجبور به واکنش خاصی شوند.

سرعت بازی در دقایق باقیمانده کم شد. تیم پیولی خیالش از برد راحت بود و بازی را مدیریت کرد.

در دقیقه ۸۷ کالیاری یکی از گل‌ها را جبران کرد. شوت پائولو ازی از پشت محوطه جریمه با برخورد به بازیکن میلان منحرف و دور از دستان میرانته وارد دروازه شد.

این گل به مذاق میلان خوش نیامد و لیائو دوباره اختلاف را به ۳ گل رساند. در دقیقه ۲+۹۰ کریستین پولیشیچ توپ را به لیائو در سمت چپ رساند. وینگر پرتغالی به محوطه جریمه وارد شد و ضربه‌اش را به سمت دروازه زد و توانست بازی را ۴-۱ کند.

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

میلان کالیاری 
۶۱%مالکیت۳۹%
۷شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۸۰تعداد پاس۳۵۵
۴۹۳پاس صحیح۳۰۲
۱۴سانتر۱۲
۵کرنر۴
۱۰خطا۱۵
۲آفساید۰
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال آث میلان کالیاری

۵ مهر ۱۴۰۲

تیم های میلان و کالیاری در هفته ششم سری آ ایتالیا در مقابل هم صف آرایی کردند. لومبو در دقیقه ۲۹ با باز کردن دروازه میلان، کالیاری را به برتری ۱-۰ رساند اما این گل، واکنش کوبنده ای از بازیکنان تیم مقابل دریافت کرد. ابتدا اوکافور در دقیقه ۴۰ و سپس توموری در دقیقه ۴۵ با باز کردن دروازه کالیاری حساب کار را ۲-۱ کردند.

در نیمه دوم با افزایش حملات میلان، کالیاری عقب کشید اما باز هم موفق نشد که در دقیقه ۶۰ پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری مانع از ورود توپ روبن لوفتوس-چیک به دروازه اش شود و به این ترتیب میلان به برتری ۳-۱ رسید.

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری

کالیاری میلان 
۳۳%مالکیت۶۷%
۶شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۵
۳۱۷تعداد پاس۶۲۲
۲۴۶پاس صحیح۵۹۰
۲۰سانتر۱۹
۳کرنر۵
۱۳خطا۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری

پخش زنده بازی آث میلان کالیاری

۷ شهریور ۱۴۰۰

میلان که در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان کالیاری بود، میهمانش را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد. روسونری به لطف نمایشی حیرت انگیز در نیمه اول که در این سال ها کمتر نظیر آن را از این تیم شاهد بودیم، کالیاری را برخلاف جدال فصل قبل به راحتی از پیش رو برداشت.

گل‌های میلان در پخش زنده بازی آث میلان کالیاری توسط ساندرو تونالی در دقیقه ۱۲، رافائل لیائو در دقیقه ۱۷ و اولیویه ژیرو دو بار در دقایق ۲۴ و ۴۳ (پنالتی) به ثمر رسید. تنها گل حریف را هم آلساندرو دیولا در دقیقه ۱۵ زد.

بدون شک هواداران میلان در بازگشت به سن سیرو، از بازی سراسر هجومی تیم محبوب خود لذت بردند. بدین ترتیب میلان در وضعیت خوبی راهی تعطیلات ملی شد و البته پس از بازگشت، کار چندان راحتی نخواهد داشت چون آن ها باید به ترتیب برابر لاتزیو، لیورپول و یوونتوس صف آرایی کنند.

 

پخش زنده بازی میلان کالیاری

 

میلان کالیاری 
۵۷%مالکیت۴۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۵۱۷تعداد پاس۳۹۲
۴۶۴پاس صحیح۳۳۷
۲۲سانتر۱۴
۸کرنر۳
۱۳خطا۱۱
۱آفساید۰
۱کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی میلان کالیاری

 

پخش زنده فوتبال میلان مقابل کالیاری

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و هفتم از رقابت‌های سری آ ایتالیا تیم فوتبال میلان در زمین خودی برابر کالیاری قرار گرفت اما تن به تساوی ۰-۰ داد.در این دیدار دو طرف برها روی دروازه همدیگر تلاش کردند اما درخشش دروازه‌بان‌ها و مدافعان سبب شد تا آخرین دقایق قفل دروازه‌ها شکسته نشود.میلان در حالی‌که به برتری در این دیدار نیاز داشت چند تعویض مهم نیز انجام داد ولی کارساز نبود زیرا هیچ توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

در پایان پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری و با این نتیجه میلان ۷۶ امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر در رده چهارم باقی ماند و کالیاری نیز ۳۷ امتیازی گردید و جایگاه ۱۶ را حفظ کرد.

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

 

میلان کالیاری 
۶۱%مالکیت۳۹%
۲شوت در چارچوب ۲
۱۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۲
۵۸۲تعداد پاس۳۵۸
۵۰۶پاس صحیح۲۸۳
۳۳سانتر۲۲
۹کرنر۷
۸خطا۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

پخش آنلاین بازی میلان مقابل کالیاری

۲۹ دی ۱۳۹۹

در آخرین بازی از هفته هجدهم سری A ایتالیا،  تیم میلان میزبانش کالیاری را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد که هر دو گل این بازی را ستاره سوئدی این تیم زلاتان ابراهیموویچ زد. زلاتان ابتدا در دقیقه ۷ از روی نقطه پنالتی و سپس در دقیقه ۵۲ گلزنی کرد تا سیزدهمین پیروزی میلان رقم بخورد و این تیم فاصله‌اش را با اینتر رده دومی به سه امتیاز افزایش دهد.

میلان در حالی به شکست ناپذیری‌اش در بازی‌های خارج از خانه فصل جاری سری A ادامه داد که از دقیقه ۷۵ بازی با اخراج الکسیس سائل ماکرز ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد.

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

 

کالیاری آث میلان 
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۴۱۲تعداد پاس۵۴۲
۳۴۵پاس صحیح۴۷۳
۳۰سانتر۱۰
۷کرنر۴
۹خطا۱۳
۰آفساید۴
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

 

پخش زنده بازی میلان مقابل کالیاری

۱۱ مرداد ۱۳۹۹

از هفته سی‌وهشتم سری آ ایتالیا ، میلان و کالیاری در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند. روسونری با اقتدار تمام توانست این دیدار را برنده شود. در همان ۱۰ دقیقه ی ابتدایی بازی ارسال رافائل لیائو مقابل تیر دروازه به پای راگنار کلاوان برخورد کرد تا این مدافع سابق لیورپول، باعث عقب افتادن تیمش شود. نیمه ی نخست با برتری ۱-۰ میلان به پایان رسید.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری حملات میلان بیشتر شد. در دقیقه ی ۵۵ بود که تئو هرناندز توپ را تا محوطه جریمه حریف پیش برد و سپس توپ به دست زلاتان ابراهیموویچ افتاد تا با شوتی زیبا و محکم، دروازه کالیاری را باز کند. سپس دو دقیقه ی بعد بر روی یک ضد حمله، توپ به دست چالهان اوغلو افتاد تا کاستیخو را صاحب توپ کند. کاستیخو با یک چرخش زیبا دروازه را باز کرد تا این دیدار با برتری ۳-۰ میلان به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

 

آث میلانکالیاری 
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۲۱تعداد پاس۳۵۷
۵۵۹پاس صحیح۲۸۰
۲۹سانتر۱۷
۷کرنر۶
۱۶خطا۷
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

تماشای زنده بازی میلان کالیاری

۲۱ دی ۱۳۹۸

تیم فوتبال آث میلان در هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، میهمان تیم فوتبال کالیاری بود و این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان پیولی به پایان رسید.در نیمه نخست دو تیم صاحب موقعیت های نصفه و نیمه ای شدند، اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و در نهایت ۴۵ دقیقه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

شاید مهمترین موقعیت در دقیقه ۱۹ برای میلان ایجاد شد که ضربه زمینی تئو هرناندز توسط اولسن مهار شد. در دقیقه ۳۱ نیز روی ارسال لیائو، این زلاتان بود که با ضربه سر دروازه کالیاری را تهدید کرد که ضربه او نیز توسط سنگربان حریف مهار شد.

میلان نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۶ به گل اول دست یافت. روی پاس پشت مدافعان کاستیخو، رافائل لیائو صاحب موقعیت شد و ضربه چیپ او بعد از برخورد به مدافعان کالیاری برخورد کرد و وارد دروازه این تیم شد.

اما حملات میلان ادامه یافت و در دقیقه ۶۴ پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری میلان به گل دوم هم رسید. روی پاس زمینی تئو هرناندز، زلاتان با یک ضربه محکم و زمینی موفق شد گل دوم میلان را به ثمر رسانده و در دومین مقطع حضور در این تیم نیز موفق به گلزنی شود. در ادامه کالیاری تلاش زیادی برای جبران کرد که نتیجه ای نداشت و در نهایت میلان موفق شد با نتیجه ۰-۲ این تیم را مغلوب کند.

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

 

کالیاری آث میلان
۵۷%مالکیت۴۳%
۲شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۱۴تعداد پاس۳۸۱
۴۳۶پاس صحیح۳۰۸
۳۲سانتر۱۵
۳کرنر۶
۱۴خطا۱۳
۱آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

پخش بازی میلان کالیاری زنده

۲۱ بهمن ۱۳۹۷

تیم های آث میلان و کالیاری در دیداری حساس از سری رقابت های سری آ ایتالیا در هفته بیست‌وسوم به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه نخست این دیدار در دقیقه ۱۳ با گل به خودی سپیتیلی به سود میلان آغاز شد اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۲۲ لوکاس موفق شد اختلاف را به ۲ گل برساند و این نیمه به این ترتیب به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری هم باز این میلان بود که حملات متعددی را بر روی دروازه حریف ترتیب می‌داد تا اینکه در دقیقه ۶۲ پیاتک خرید بااستعداد این تیم توانست کار حریف را یکسره کند و در نهایت نیز بازی با نتیجه ۳ – ۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

 

آث میلانکالیاری 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۹
۵۲۸تعداد پاس۴۵۹
۴۵۴پاس صحیح۳۸۵
۲سانتر۶
۲کرنر۵
۱۱ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۱
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری | تی وی تو

برچسب‌ها: