تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال میلان پارما ‌

آث میلان
پارما

شنبه ۲۱ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی آث میلان پارما امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان پارما را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان پارما امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آث میلان – پارما به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان پارما را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آث میلان پارما را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان پارما را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان پارما را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان پارما – ۲۳ آذر ۹۹

تیم میلان در آخرین دیدار از هفته یازدهم مسابقات فوتبال سری A ایتالیا، میزبان پارما بود که در این بازی خانگی با نتیجه ۲ – ۲ متوقف شد.

هرنانی آزودو جونیور در دقیقه ۱۳ گل اول بازی را برای پارما به ثمر رساند. ۱۱ دقیقه بعد میلان توسط ساموئل کاستیخو به گل رسید که پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدیویی، این گل به دلیل آفساید رد شد. در نیمه دوم هم جاسمین کورتیچ در دقیقه ۵۶ برای دومین بار دروازه شاگردان پیولی را گشود، اما تئو هرناندز در دقیقه ۵۸ یکی از این گل‌ها را جبران کرد و در دقیقه ۱+۹۰ نیز گل تساوی روسونری را به ثمر رساند.

میلان که از نخستین شکست فصل خود در سری A فرار کرد، با ۲۷ امتیاز در صدر جدول باقی ماند. پارما هم با ۱۱ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول ایستاد.

 

 

آث میلان  پارما 
۶۵% مالکیت ۳۵%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۱۱ شوت خارج از چارچوب ۲
۰ مهار دروازه بان ۴
۵۹۴ تعداد پاس ۳۲۷
۵۲۳ پاس صحیح ۲۳۸
۴۰ سانتر ۶
۱۳ کرنر ۱
۱۲ خطا ۱۴
۲ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی آث میلان پارما – ۲۵ تیر ۹۹

تیم های آث میلان و پارما در چارچوب هفته سی و سوم رقابت های سری آ ایتالیا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ میلان خاتمه یافت.زمانی که انتظار می رفت نیمه ی نخست این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد. دروازه ی میلان در دقیقه ی ۴۴ باز شد.گراسی از گوشه زمین میلان توپ را به پیش برد و سپس پاس رو به عقب داد که کورتیچ شوتی زمینی زد تا حساب کار ۱-۰ شود. در نیمه ی دوم اما ، این میلان بود که کاملا بازی را در دست داشت. در دقیقه ی ۵۵ شوت عجیب و سهمگین از راه دور فرانک کسیه در میان بهت و حیرت تمامی بازیکنان داخل زمین وارد دروازه شد سپس خیلی زود در دقیقه ی ۵۹ کاپیتان میلان باز هم به نجات تیمش رفت. بر روی ارسال هاکان چالهان اوغلو، رومانیولی از تمام مدافعین بالاتر سر زد و با ضربه ای دقیق، توپ را وارد دروازه کرد تا حساب کار ۱-۲ شود. میلانی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند در دقیقه ی ۷۷ گل سوم خود را وارد دروازه ی حریف کردند.بوناونتورا توپ را به چالهان اوغلو سپرد تا این هافبک ترک پس از کنترل و دورخیز، شوتی محکم راهی دروازه کند. سپه راهی جز تسلیم شدن نداشت.

 

آث میلان پارما
۵۶% مالکیت ۴۴%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۴
۵۲۸ تعداد پاس ۴۱۱
۴۵۹ پاس صحیح ۳۴۰
۱۹ سانتر ۱۱
۷ کرنر ۶
۹ خطا ۱۰
۶ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی آث میلان پارما – ۱۰ آذر ۹۸

در دیداری از هفته چهاردهم رقابت های سری آ ایتالیا، پارما از آث میلان پذیرایی کرد. این دیدار ساعت ۱۷:۳۰ و در استادیوم انیو تاردینی به میزبانی پارما آغاز شد و با برتری یک بر صفر آث میلان میهمان به پایان رسید.بازیکنان روسونری در این دیدار موقعیت‌های فراوانی را از دست دادند و ضربان آخر آن‌ها یا با بی دقتی بازیکنان همراه بود و یا توسط دروازه بان پارما مهار می شد.سرانجام تئو هرناندز در دقیقه ۸۹ برای میلان گلزنی کرد و گره دروازه حریف را باز کرد. شاگردان پیولی در سه بازی اخیر خود، یک تساوی و دو باخت کسب کرده بودند.میلان با کسب این پیروزی، ۱۷ امتیازی شد و با صعود به رده یازدهم جدول، اندکی وضعیت خود را بهبود بخشید.پارما نیز ۱۸ امتیازی باقی ماند و همچنان در رده هشتم جدول حضور دارد.

 

پارما آث میلان
۳۳% مالکیت ۶۷%
۰ شوت در چارچوب  ۸
۵ شوت خارج از چارچوب ۱۲
۷ مهار دروازه بان ۰
۳۱۳ تعداد پاس ۶۰۱
۲۴۰ پاس صحیح ۵۴۳
۷ سانتر ۲۸
۱ کرنر ۷
۱۱ خطا ۱۶
۳ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۳

 


پخش زنده بازی آث میلان پارما – ۳۱ فروردین ۹۸

در ادامه ی هفته ی سی و سوم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های آث میلان و پارما با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرام و بدور از حاشیه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی بازیکنان دو تیم بر شدت حملات خود افزودند . این افزایش فشار سبب شد در دقیقه ی ۶۹ دروازه ی پارما با ضربه ی کاستیخو باز شود تا بازی با نتیجه ی ۱-۰ ادامه یابد. پس از این گل ، پارما ای ها چندین بار حملات سنگینی بر دروازه ی میلان داشتند که سرانجام یکی از این حملات در دقیقه ی ۸۸ با ضربه ی آلوز درون دروازه ی میلان جای گرفت تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پارما آث میلان
۴۱% مالکیت ۵۹%
۱ شوت در چارچوب  ۳
۹ شوت خارج از چارچوب ۵
۲ مهار دروازه بان ۰
۳۲۷ تعداد پاس ۴۸۴
۲۵۷ پاس صحیح ۴۳۱
۴ سانتر ۵
۸ کرنر ۴
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۳ خطا ۱۳
۵ آفساید ۴
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین