تی وی تو
آث میلان
ورونا

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال آث میلان و ورونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم گزارش بازی میلان ورونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال آث میلان و ورونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان ورونا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان ورونا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان ورونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان و ورونا

در آخرین بازی از روز نخست از هفته هشتم سری A ایتالیا، تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان به مصاف هلاس ورونا رفت و در حالی که این بازی را در نیمه اول با دو گل باخته بود، در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری دست پیدا کرد.

در این بازی جان‌لوکا کاپراری در دقیقه هفتم و آنتونیو باراک در دقیقه ۲۴ از روی نقطه پنالتی برای هلاس ورونا گلزنی کردند تا این تیم نیمه اول را با پیروزی به پایان برساند.

در نیمه دوم میلان ورق را به سود خود برگرداند و با گل‌هایی که اولیویه ژیرو در دقیقه ۵۹، فرانک کسیه در دقیقه ۷۶ (پنالتی) و کورای گونتر در دقیقه ۷۸ (گل به خودی) به ثمر رساندند بازی باخته را برد و به روند شکست ناپذیری‌اش در این فصل سری A ادامه داد.

در پایان پخش زنده بازی آث میلان ورونا میلانی‌ها با این نتیجه ۲۲ امتیازی شدند و فعلاً با یک بازی بیشتر نسبت به ناپولی در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند. هلاس ورونا هم با هشت بازی در رده دوازدهم است.

 

پخش زنده بازی آث میلان ورونا

 

میلان هلاس ورونا
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۴۱۳تعداد پاس۳۴۶
۳۲۳پاس صحیح۲۴۳
۲۲سانتر۱۰
۵کرنر۴
۱۱خطا۲۰
۰آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی آث میلان ورونا

 

پخش زنده فوتبال میلان و ورونا

در ادامه هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا، تیم‌های هلاس ورونا و آث میلان در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی به مصاف هم رفتند. در نیمه اول شاهد بازی نسبتا سرد و کسل کننده‌ای از هر دو تیم بودیم . ورونا در ابتدا کمی بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت، اما بعد از دقیقه ۲۰ میلان کمی جلو کشید تا راده کرونیچ در دقیقه ۲۷ بتواند روسونری‌ها را پیش بیاندازد. ورونا پس از این گل تمایل آنچنانی به جبران از خود نشان نداد تا میلانی‌ها پیروز به رختکن بروند. 

در نیمه دوم میلان خیلی سریع توانست در دقیقه ۵۰ توسط دیگو دالوت به گل دوم برسد. شاگردان پیولی پس از این گل سعی در کنترل بازی در میانه میدان داشتند و در این امر موفق نیز شدند. در نهایت این دیدار با حساب ۲-۰ به سود آث میلان به پایان رسید. 

با پایان پخش زنده بازی میلان ورونا میلان با این پیروزی ۵۶ امتیازی شد وبا یک بازی بیشتر تنها ۳ امتیاز با اینترمیلان صدرنشین فاصله دارد. یوونتوس نیز ۵۲ امتیاز دارد و در رده سوم قرار دارد.

پخش زنده بازی آث میلان ورونا

 

هلاس ورونا  آث میلان
۵۳%مالکیت۴۷%
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۰
۴۶۶تعداد پاس۴۰۸
۳۵۰پاس صحیح۳۰۱
۲۳سانتر۹
۸کرنر۱
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی آث میلان ورونا

 

پخش آنلاین بازی آث میلان و ورونا

میلان و هلاس ورونا در آخرین دیدار هفته هفتم سری A ایتالیا، یکشنبه شب مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی با تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید. تیم مهمان ابتدا در دقیقه ۶ توسط آنتونین باراک و سپس با گل به خودی داویده کالابریا در دقیقه ۱۹ با دو گل از میلان پیش افتاد. شاگردان پیولی در ادامه با گل به خودی جیان جیاکومو ماگنانی در دقیقه ۲۷ اختلاف را به حداقل رساندند.

روسونری فرصت به تساوی کشاندن این مسابقه را در دقیقه ۶۳ پخش زنده فوتبال میلان و ورونا و با کسب یک ضربه پنالتی داشت، اما زلاتان ابراهیموویچ این پنالتی را از دست داد. در حالی که انتظار می‌رفت میلان نخستین شکست فصل خود را در سری A تجربه کند، ابراهیموویچ در دقیقه ۳+۹۰ برای این تیم گلزنی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

آث میلان هلاس ورونا
۶۶%مالکیت۳۴%
۸شوت در چارچوب ۲
۱۸شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۷
۵۲۲تعداد پاس۲۸۲
۴۱۹پاس صحیح۱۸۲
۳۸سانتر۶
۱۴کرنر۱
۱۶خطا۲۰
۳آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

پخش بازی زنده آث میلان و ورونا

میلان نتوانست برای چهارمین بازی پیاپی در سری آ پیروز شود. آنها مقابل هلاس ورونا ۱۰ نفره به تساوی خانگی یک بر یک رضایت دادند. زلاتان ابراهیموویچ به دلیل بیماری غایب بود و کریشتوف پیانتک هم که به هرتابرلین فروخته شده است. میلان به این ترتیب در حمله بازیکنان لازم را نداشت و با حضور آنته ربیچ و رافائل لیائو، نتوانست فرصت‌های آشکار گل‌زنی ایجاد کند. حتی دانیل مالدینی، پسر ۱۸ ساله پائولو هم نتوانست در اولین دیدارش برای تیم اصلی، کاری انجام دهد. آنها به این ترتیب فرصت رسیدن به رده ششم جدول را از دست دادند.

ورونا بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه ۱۳ به گل رسید. مارکو داویده فارائونی سانتر ماتیا زاکانی را روی غفلت خط دفاعی میلان گل کرد. میلان ۱۶ دقیقه بعد روی ضربه ایستگاهی هاکان چالهان‌اوغلو که با برخورد به والریو وره کاملا تغییر جهت داد، به گل تساوی رسید. در اوایل نیمه دوم پخش زنده بازی میلان و ورونا ، ضربه سر متئو پسینا به تیر دروازه میلان برخورد کرد. سپس زاکانی ضربه‌ای زد که باز هم به تیر میلان خورد. ورونا در دقیقه ۶۸ با اخراج سفیان امرابط به دلیل خطای خشن روی سامو کاستیخو ده‌نفره شد، اما میلان نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه کاستیخو در اواخر بازی هم به تیر دروازه برخورد کرد.

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

آث میلانهلاس ورونا
۶۰%مالکیت۴۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۵۰۰تعداد پاس۳۴۲
۴۰۷پاس صحیح۲۳۹
۳۶سانتر۱۴
۹کرنر۳
۱۱خطا۱۲
۰آفساید۴
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

پخش زنده بازی میلان و ورونا از اینترنت

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، ورونا در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی میزبان میلان بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۱-۰ روسونری به پایان رسید. میلان در حالی که در دو هفته ابتدایی یک پیروزی و یک شکست به دست آورده بود، آمده بود تا با کسب ۳ امتیاز این بازی به وضعیت خود در جدول سر و سامان دهد. میزبان در دقیقه ۲۱ با اخراج ماریوژ استپینسکی ۱۰ نفره شد تا میلان به هدفش نزدیک‌تر شود. اما تلاش‌های روسونری برای رسیدن به گل در نیمه اول نتیجه نداشت و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

فشارهای میلان در نیمه دوم افزایش یافت و در دقیقه ۶۷ پخش بازی میلان و ورونا زنده ، خطای مانیانلو روی متئو ماساکیو توسط VAR بازبینی شد تا کریشتوف پیونتک، پنالتی به دست آمده را تبدیل به گل اول میهمان کند. میلان در ادامه بازی را مقابل تیم ۱۰ نفره ورونا مدیریت کرد و با وجود اخراج داویده کالابریا در دقیقه ۹۴، موفق شد هر سه امتیاز این بازی را به دست آورده و با ۶ امتیاز به رده هفتم جدول سری‌آ صعود کند.

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

هلاس وروناآث میلان
۲۹%مالکیت۷۱%
۱شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۰تعداد پاس۶۲۷
۱۸۳پاس صحیح۵۵۹
۸سانتر۱۳
۲کرنر۷
۱۳خطا۱۷
۵آفساید۰
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

پخش زنده بازی آث میلان ورونا آنلاین

روسونری با ارائه یک نمایش برتر موفق شد با ۴ گل ورونا را شکست دهد تا موقعیت خود را برای کسب سهمیه لیگ اروپا بهبود بخشد. بازی با برتری میلان آغاز شد و این تیم در همان دقیقه ۱۰ و روی پاس سوسو و ضربه دیدنی چالهان اوغلو به گل اول بازی دست یافت.در دقیقه ۲۰ چالهان اوغلو یک بار دیگر می توانست دروازه ورونا را باز کند اما ضربه او با عکس العمل زیبای سیلوستری دفع شد.اما حملات میلان در دقیقه ۳۳ پخش زنده فوتبال میلان و ورونا نتیجه داد و روی پاس بوناونتورا، این کوترونه بود که با ضربه ای تماشایی از درون محوطه اختلاف را ۲ برابر کرد تا نهایتا نیمه اول با برتری محسوس روسونری و برتری ۰-۲ این تیم به پایان برسد.

 اما نیمه دوم بازی میلان و ورونا زنده نیز با حملات میلان آغاز شد و این بار آباته با یک ضربه دیدنی روی پاس سوسو در دقیقه ۵۰ زننده گل سوم لقب گرفت.در دقیقه ۷۰ و روی ضربه لوکالتی از راه دور، میلان می توانست به گل چهارم دست یابد اما باز هم گلر ورونا مانع شد. اما در دقیقه ۸۴ ورونا موفق شد با ضربه والی لی سونگ وو از درون محوطه، یکی از گل های خورده را جبران کند. اما در دقیقه ۹۰ میلان موفق شد با ضربه دیدنی بورینی به گل چهارم هم دست یابد تا در نهایت ۱-۴ ورونا را مغلوب کند.

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌

 

آث میلانهلاس ورونا
۶۱%مالکیت۳۹%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۶۴۵تعداد پاس۳۹۳
۵۸۹پاس صحیح۳۴۸
۶سانتر۲
۵کرنر۴
۱۰ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۰
۲آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال میلان ورونا ‌