تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آث میلان
ناپولی

یکشنبه ۷ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال میلان و ناپولی . امروز یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های میلان و ناپولی بازی خواهند داشت. آث میلان مقابل ناپولی را آنلاین تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

۲۹ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های ناپولی و میلان با هم دیدار کردند. پس از ازدست رفتن ضربه ایستگاهی میلان توسط الیویه ژیرو، این بازیکن تمام تلاشش را برای گلزنی به کار گرفت و در نهایت در دقیقه ۴۳ موفق شد با باز کردن دروازه ناپولی، تیمش را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال میلان ناپولی علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که در وقت های اضافه، اوسیمن توپ را وارد دروازه میلان کرد تا تساوی ۱-۱ را برای این دیدار جذاب رقم زده باشد.

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

ناپولی میلان 
۷۴%مالکیت۲۶%
۴شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۵۹۹تعداد پاس۲۳۳
۵۲۴پاس صحیح۱۷۱
۴۶سانتر۸
۱۶کرنر۱
۱۴خطا۱۲
۰آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

پخش زنده فوتبال میلان و ناپولی

۲۳ فروردین ۱۴۰۲

در دیداری از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ، میلان در سن سیرو پذیرای ناپولی بود و این تیم را با نتیجه ۱-۰ شکست داد. بازی با حملات ناپولی آغاز شد و شاگردان اسپالتی بارها و بارها روی دروازه میلان موقعیت ایجاد کردند اما در گلزنی ناکام بودند، در اواخر نیمه اول براهیم دیاز با حرکتی دیدنی توپ را به بن ناصر رساند و این بازیکن با ضربه‌ای محکم میزبان را پیش انداخت.

در ادامه پخش زنده بازی میلان و ناپولی میلان که روحیه مضاعفی گرفته بود موقعیت‌های خطرناکی ایجاد کرد اما نتوانست اختلاف را بیشتر کند‌. ‌‌در نیمه دوم ناپولی عملکرد به مراتب بهتری نسبت به میلان به نمایش گذاشت و چندین بار دروازه منیان را تهدید کرد اما سنگربان فرانسوی با عملکرد تماشایی خود اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد، البته که میلان هم بیکار ننشست و حملاتی را ترتیب داد اما بی دقتی مهاجمین میزبان از جمله لیائو اجازه باز شدن دروازه مجدد ناپولی را نداد.

اخراج آنگیسا در دقیقه ۷۵ و کارت زرد کیم مین جائه باعث شد اسپالتی دو مهره ارزشمند و کلیدی خود را در دیدار برگشت که هفته آینده برگزار می شود، در اختیار نداشته باشد.

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

میلان ناپولی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۴۱۶تعداد پاس۴۷۴
۳۳۹پاس صحیح۳۹۲
۱۱سانتر۱۸
۳کرنر۱۰
۱۶خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

 

پخش آنلاین بازی میلان و ناپولی

۱۵ اسفند ۱۴۰۰

مهم‌ترین دیدار هفته بیست و هشتم سری آ را ناپولی و میلان برگزار کردند. حساسیت بالای مسابقه، روند بازی را نزدیک و نه چندان جذاب کرده بود و تک گل غافلگیرکننده ژیرو برای تعیین پیروز این جدال کافی بود.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقیقه ی ۴۹ پس از چند رفت و برگشت، توپ پشت محوطه جریمه به کالابریا رسید. شوت کالابریا به سمت دروازه در میانه راه با هوشمندی و اثرگذاری ژیرو دچار تغییر مسیر شد تا دروازه اوسپینا باز شود.

در پایان پخش زنده بازی میلان و ناپولی و با برتری ۱-۰ میلان ،  پارتنوپی با این شکست کمی از کورس اسکودتو فاصله گرفت

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

 

ناپولی میلان 
۶۰%مالکیت۴۰%
۲شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۲
۵۴۶تعداد پاس۳۵۴
۴۷۲پاس صحیح۲۷۲
۱۶سانتر۱۱
۶کرنر۷
۷خطا۱۵
۱آفساید۰
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

 

بازی زنده ناپولی مقابل میلان

۲۸ آذر ۱۴۰۰

تیم های میلان و ناپولی برگزار کننده حساس ترین دیدار هفته هجدهم سری آ ایتالیا بودند؛ جایی که تیم های دوم و چهارم جدول رده بندی آمده بودند تا با امتیاز کامل زمین بازی را ترک کنند.

میلان در سه بازی اخیر خود در لیگ دو برد و یک مساوی کسب کرده و هفته ها بود که رتبه دوم را در اختیار داشت. در سمت مقابل ناپولی هر دو بازی اخیر خود در لیگ را با شکست پشت سر گذاشته و از رتبه اول تا چهارم سقوط کرده بود. 

شاگردان لوچانو اسپالتی برای پایان دادن به این شرایط و خروج از شیب تند سقوط نیاز به کسب پیروزی در بازی حساس امشب داشتند اما میلان هم تیمی نبود که به راحتی چنین اجازه ای به آنها بدهد؛ شاگردان استفانو پیولی در شبی که  تئو هرناندز به دلیل تب بالا غایب بود به دنبال هر سه امتیاز این بازی خانگی بودند تا ضمن محکم کردن جایگاه دومی شان، تولد ۱۲۲ سالگی خود را با برد، جشن بگیرند.

ناپولی پخش زنده بازی میلان و ناپولی را طوفانی شروع کرد و در همان دقیقه پنج موفق شد دروازه حریف را باز کند؛ الیاف الماس، هافبک ۲۲ ساله اهل مقدونیه روی ارسال کرنر سمت راست، با ضربه سر دروازه میلان را باز کرد. تلاش میزبان برای جبران در نیمه اول حاصلی در پی نداشت و بازی با همین یک گل به پایان رسید تا ناپولی برنده راهی رختکن شود.

میلان در نیمه دوم تمام تلاش خود را برای به تساوی کشاندن بازی انجام داد و شاهد حضور ژیرو هم در زمین بودیم تا در کنار زلاتان ابراهیموویچ، قدرت گلزنی میزبان را بالا ببرد. با وجود این تغییر و تغییرات دیگر از سوی پیولی، میلان در باز کردن دروازه ناپولی ناکام بود و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان به پایان رسید. البته میزبان در دقیقه ۲+۹۰ توسط فرانک کسیه به گل رسید اما داور پس از بازبینی صحنه در VAR گل او را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد تا جشن میلانی ها ناتمام بماند.

در پایان پخش زنده بازی ناپولی میلان ناپولی با کسب این پیروزی به دو هفته ناکامی خود در لیگ پایان داد و با ۳۹ امتیاز و دو پله صعود، جای میلان را در رده دوم جدول رده بندی گرفت. روسونری هم در تولد ۱۲۲ سالگی خود متحمل این شکست خانگی شد تا رتبه دوم را بعد از مدت ها از دست داده و با همان ۳۹ امتیازی که داشت، هفته هجدهم را با رتبه سوم به پایان برساند.

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

 

میلان ناپولی 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۴۸۰تعداد پاس۵۱۰
۳۷۸پاس صحیح۴۱۴
۲۲سانتر۱۴
۵کرنر۵
۱۴خطا۱۸
۵آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی میلان و ناپولی

 

پخش زنده فوتبال آث میلان ناپولی

میلان و ناپولی در چارچوب هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا مقابل هم قرار گرفتند.تک گل ناپولی را در این بازی متئو پولیتانو در دقیقه ۴۹ به ثمر رساند و با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی میلان و ناپولی در دقیقه ۹۲ هم انته ربیچ، بازیکن میلان از زمین مسابقه اخراج شد. به نظر می‌رسد که غیبت زلاتان ابراهیموویچ روی عملکرد میلان اثر گذاشته و به نوعی روسونری‌ها به او وابستگی دارند چرا که در غیاب او کار برایشان بسیار سخت می‌شود.

 

پخش زنده بازی آث میلان ناپولی

 

میلان ناپولی 
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۵
۵۱۷تعداد پاس۴۲۷
۴۴۷پاس صحیح۳۶۳
۲۳سانتر۸
۵کرنر۴
۱۲خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی آث میلان ناپولی

 

پخش زنده فوتبال ناپولی آث میلان

میلان در هفته هشتم سری آ ایتالیا در ناپل میهمان ناپولی بود. دو تیم بازی را متعادل و نزدیک آغاز کردند و در دقایق ابتدایی هر کدام از دو تیم چند موقعیت خوب ایجاد کردند.بازی با این روند ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۲۰ روی ارسال تئو هرناندز از سمت چپ زلاتان ابراهیموویچ به زیبایی با یک ضربه سر دیدنی گل اول بازی را برای روسونری به ثمر رساند.پس از این گل ناپولی بازی را در اختیار گرفت و کمی بعد شوت خطرناک مرتنز از پشت محوطه جریمه را دوناروما با یک واکنش تماشایی به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۲۷ بازی زنده میلان و ناپولی ، ناپولی در آستانه باز کردن دروازه میلان قرار گرفت، اما حمله همه جانبه میزبان در چند مرحله ابتدا توسط دوناروما دفع شد و ضربات بعدی مهاجمان ناپولی هم با بدشانس به تیر دروازه و به مدافعین روسونری برخورد کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال ناپولی و میلان از فشار ناپولی کاسته شد، اما این تیم همچنان بازی را در اختیار داشت، دقیقه ۴۰ شوت از راه دور لوزانو از بالای دروازه دوناروما به بیرون رفت.نیمه دوم آرام تر شد و ناپولی با وجود حملات نصفه و نیمه نمی توانست دروازه دوناروما را به شکل جدی تهدید کند.اما این میلان بود که در یک ضد حمله سریع و روی پاس عمقی چالهان اوغلو برای ربیچ و ارسال او به دهانه دروازه ناپولی با ضربه راحت زلاتان ابراهیموویچ به گل رسید.این پایان کار نبود و دقیقه ۶۳ ناپولی با استفاده از غفلت و آشفتگی دفاع میلان با ضربه مرتنز از مقابل دروازه حریف به گل رسید و اختلاف را به حداقل رساند.پس از این گل بازی دوباره آرام شد و میلان به خوبی روند بازی را کنترل کرد.

از طرفی تلاش دقایق پایانی ناپولی هم به نتیجه‌ای نرسید و ضربه زمینی و خطرناک فابیان رویز از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه دوناروما به بیرون رفت.با این حال میلان دقیقه ۹۵ روی حرکت عالی و ضربه زیبای ینس پتر هاگ به گل سوم رسید تا پیروزی شاگردان پیولی تکمیل شود.

نهایتا میلان بازی مهم هفته هشتم سری آ ایتالیا مقابل ناپولی را با پیروزی ۳ بر ۱ پشت سر گذاشت و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد.زلاتان ابراهیموویچ مهاجم ۳۹ ساله روسونری باز هم موفق به دبلی دیگر در این فصل شد و تعداد گل های خود را به عدد ۱۰ رساند و این در حالیست که او بازی هایی را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده بود.

 

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

ناپولی آث میلان 
۶۲%مالکیت۳۸%
۸شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۷
۶۰۲تعداد پاس۳۵۶
۵۲۷پاس صحیح۲۹۰
۲۳سانتر۱۶
۸کرنر۵
۸خطا۱۶
۱آفساید۳
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال میلان مقابل ناپولی

در حساس‌ترین بازی از هفته ۳۲ رقابت‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال ناپولی و میلان در ورزشگاه سن پائولو برگزار شد که در نهایت این دیدار برنده‌یی نداشت و دو طرف به تقسیم امتیازات شان پرداختند.در نیمه اول این بازی دو تیم حملات گسترده‌ی را روی دروازه همدیگر سازمان‌دهی کردند که طی آن تئو هرناندز در دقیقه ۲۰ بازی صاحب موقعیتی شد و آن را به زیبایی تمام وارد چارچوب نمود، دیری نگذشت تا این‌که دی‌لورنزو در دقیقه ۳۴ بازی را به تساوی کشید که تا پایان نیمه اول ادامه یافت.

در نیمه دوم پخش زنده میلان و ناپولی نیز شاهد حملات دامنه‌دار دو طرف بودیم ولی در دقیقه ۶۰ بازی این مرتنز بود که اختلاف را به یک گل رساند. بازی با همان دو گل دنبال می‌شد اما در دقیقه ۷۳ بازی داور برای روسونری یک خطای پنالتی گرفت که آن را کیسه به گل بدل کرد و حساب کار ۲-۲ پایان یافت. ضمن این‌که در دقیقه ۸۸ سیلی‌میکرز با دریافت کرد زرد دوم از زمین بازی اخراج گردید.

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

ناپولیمیلان
۵۰%مالکیت۵۰%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۵۵۰تعداد پاس۵۴۰
۴۹۲پاس صحیح۴۷۳
۲۰سانتر۸
۷کرنر۲
۹خطا۱۸
۳آفساید۰
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

پخش بازی ناپولی مقابل میلان زنده

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سیزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان ناپولی بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.بازی حساس دو تیم در نیمه اول با برتری نسبی میلان آغاز شد اما این ناپولی که بود که در دقیقه ۲۴، توسط ایروینگ لوزانو به گل اول رسید. اما برتری شاگردان آنچلوتی چندان طولانی نشد و در دقیقه ۲۹، روی پاس کرونیچ، این جاکومو بوناونتورا بود که موفق شد گل تساوی را برای روسونری به ثمر برساند. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

دو تیم در نیمه دوم پخش بازی زنده میلان و ناپولی هم تلاش زیادی برای رسیدن به گل داشتند اما در مواقعی بازی به خشونت کشیده شد و موقعیت زیادی روی دروازه‌ها شاهد نبودیم. دو تیم در نیمه دوم هرچه زدند به در بسته خورد و نهایتاً بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. میلان با این تساوی ۱۴ امتیازی شد و موقتاً به رده دوازدهم جدول رسید. ناپولی هم ۲۰ امتیازی شد در رده هفتم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

میلانناپولی
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۲
۴۳۶تعداد پاس۴۸۶
۳۶۷پاس صحیح۴۱۵
۱۶سانتر۲۲
۳کرنر۴
۱۹خطا۱۴
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال میلان ناپولی

در حساس‌ترین دیدار مرحلۀ یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا دو تیم آث میلان و ناپولی در ورزشگاه سن سیرو رو در روی هم قرار گرفتند.نیمه نخست این دیدار تحت تاثیر خرید جدید روسونری‌ها قرار داشت، پیاتک در اولین شوت خود برای آث میلان حماسه‌سازی کرد و توانست تور دروازه ناپولی را به لرزه در بیاورد، هفت‌ترکش جدید سن‌سیرو در نخستین تجربه خود به همین تک گل اکتفا نکرد و اواسط نیمه اول با حرکتی انفرادی برای دومین بار توپ را با تور آبی‌پوشان آشنا کرد تا خیال هواداران از صعود به نیمه نهایی راحت شود.

شاگردان کارلو آنچلوتی برای جبران نتیجه در نیمه دوم پخش زنده بازی میلان و ناپولی تلاش زیادی کردند اما هربار به سد محکمی چون دوناروما برخورد کردند. این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ آث میلان به پایان رسید و روسونری‌ با برتری مقابل ناپولی به نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا رسیدند.

 

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

 

میلانناپولی
۳۶%مالکیت۶۴%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۶مهار دروازه بان۱
۳۶۸تعداد پاس۶۳۰
۲۷۶پاس صحیح۵۴۳
۱سانتر۵
۱کرنر۷
۱۹ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۹
۱آفساید۱
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال میلان ناپولی – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 29, 2023