تی وی تو
بازی زنده  آث میلان مونزا

بازی زنده آث میلان مونزا

پخش زنده فوتبال آث میلان مونزا امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ و در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم‌های میلان و مونزا بازی خواهند داشت. آث میلان مقابل مونزا ‌را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده آث میلان و مونزا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید
آث میلان
مونزا

یکشنبه ۲۹ بهمن ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال آث میلان مونزا امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ و در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم‌های میلان و مونزا بازی خواهند داشت. آث میلان مقابل مونزا ‌را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده آث میلان و مونزا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آث میلان مونزا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آث میلان مونزا

۲۶ آذر ۱۴۰۲

تیم های میلان و مونزا در هفته شانزدهم سری آ با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با درخشش بازیکنان میلان همراه بود. این تیم موفق  در دقیقه ۳ و ۴۱ با ضربات رچیندرز و سیمیک به برتری ۲-۰ برسد و راهی رختکن شود.

در نیمه دوم نیز حملات میلان ادامه داشت و مقاومت در مقابل بازیکنان این تیم برای مونزا سخت و سخت تر می شد تا این که در دقیقه ۷۶ اوکافر دروازه مونزا را برای بار سوم باز کرد و میلن مه به برتری ۳-۰ رسیده بود به این نتیجه راضی شد تا در ادامه پخش زنده فوتبال آث میلان مونزا شاهد گل دیگری در این بازی نباشیم.

پخش زنده فوتبال آث میلان مونزا

میلان مونزا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۹شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۴مهار دروازه بان۶
۴۱۶تعداد پاس۵۱۹
۳۶۷پاس صحیح۴۷۴
۸سانتر۱۹
۴کرنر۵
۸خطا۸
۳آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آث میلان مونزا

پخش زنده بازی آث میلان مونزا

۲۹ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی بیست و سوم سری آ ایتالیا ، تیم های میلان و مونزا با هم دیدار کردند. مسیایس در دقیقه ی ۳۱ و با تک ضربه ی خود موفق شد میلا را در این دیدار با برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه ی دوم بازی به خشونت کشیده شد اما علی رغم این خشونت، تلاش بازیکنان حریف در باز کردن دروازه ی میلان راه به جایی نبرد ودر پایان پخش زنده بازی آث میلان مونزا مونزا راهی جز قبول شکست مقابل میلان نداشت.

پخش زنده بازی آث میلان مونزا

 

مونزا میلان 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۵
۵۲۹تعداد پاس۳۸۹
۴۵۲پاس صحیح۳۰۵
۳۱سانتر۱۰
۱۰کرنر۳
۱۰خطا۱۸
۱آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی آث میلان مونزا

 

پخش زنده فوتبال میلان مونزا

۳۰ مهر ۱۴۰۱

میلان از هفته یازدهم سری آ میزبان مونزا بود و با نتیجه ۱-۴ این تیم را شکست داد.

در دقیقه ۱۶ براهیم دیاز اولین گل میلان را به ثمر رساند. ستاره اسپانیایی میلان توپ را از میانه زمین دریافت کرد و با حرکتی فوق‌العاده پیش‌روی کرد تا وارد محوطه جریمه شود و توپ را از دروازه‌بان مونزا عبور دهد.

در دقایق بعدی مونزا بهتر از میلان بازی کرد و دو فرصت گلزنی داشت که هر دو بار توسط تاتاروسانو دفع شد. اما از دقیقه ۳۰ به بعد میلان دوباره حاکم میدان شد و در دقیقه ۴۱ توسط براهیم دیاز به گل دوم رسید. او در سمت راست محوطه جریمه توپ را از دیووک اوریگی دریافت کرد و با شوتی به سمت چپ دروازه دومین گل امشب خود را به ثمر رساند. نیمه اول با برتری ۲-۰ روسونری به پایان رسید.

در دقیقه ۵۳ پخش زنده بازی میلان مونزا گلزن میلان در این بازی، براهیم دیاز، از ناحیه عضله پایش احساس ناراحتی کرد و به ناچار تعویض شد تا شارل دکتلر به جای او وارد میدان شود.

در دقیقه ۶۵ میلان به گل سوم رسید تا غیبت براهیم دیاز را فراموش کند. دیووک اوریگی که پاس گل دوم تیمش را داده بود این بار با دریافت توپ از جونیور مسیاس در سمت راست محوطه جریمه شوتی سنگین شلیک کرد و دروازه مونزا را باز کرد.

مونزا اما پنج دقیقه بعد یکی از گلهای خورده را جبران کرد. مونزا در فاصله حدود بیست قدمی صاحب ضربه آزاد شد و رانوچیا پشت توپ ایستاد و با یک ضربه قوس‌دار تاتاروسانو را غافلگیر کرد تا گل اول مونزا به ثمر برسد.

در دقیقه ۸۴ نوبت به رافائل لیائو رسید تا چهارمین گل میلان را به ثمر برساند. تئو هرناندز در سمت چپ محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک پاس به عقب لیائو را پیدا کرد. ستاره پرتغالی توپ را با یک ضرب کننترل کرده و سپس شوتی به سمت چپ دروازه شلیک کرد که به تور چسبید.

در نهایت پخش زنده بازی آث میلان مونزا با برتری ۴-۱ میلان به پایان رسید تا شاگردان استفانو پیولی ۲۶ امتیازی شده و با امتیاز برابر با آث میلان، با تفاضل گل کمتر در رتبه دوم جدول قرار بگیرد. میلان در حال حاضر یک بازی بیشتر از آث میلان دارد.

پخش زنده بازی آث میلان مونزا

میلان مونزا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۷شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۳
۴۶۳تعداد پاس۴۷۱
۳۸۹پاس صحیح۳۹۷
۹سانتر۹
۲کرنر۲
۱۸خطا۹
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی آث میلان مونزا