تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آث میلان
لاتزیو

شنبه ۸ مهر ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال میلان و لاتزیو . امروز شنبه ۸ مهر و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های میلان و لاتزیو بازی خواهند داشت. میلان مقابل لاتزیو را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده آث میلان لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان لاتزیو را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان لاتزیو را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی میلان و لاتزیو

۴ بهمن ۱۴۰۱

در دیداری از هفته نوزدهم سری آ ، میلان مقابل لاتزیو قرار گرفت.

میلان بازی را بهتر از لاتزیو شروع کرد و سعی داشت تا با حملات زودهنگام خود دروازه میزبان را باز کند اما خیلی زود دروازه خودش باز شد. ماتیا زاکانی در دقیقه ۴ بازی یک پاس تند و تیز را از سمت چپ روانه محوطه جریمه حریف کرد که این پاس را سرجی ساویچ با شوتی کات دار و زیبا به گوشه دروازه میلان فرستاد تا نتیجه یک بر صفر به سود لاتزیو شود.

بعد از این گل، میلان به سرعت سعی داشت تا با پرس از جلو به گل تساوی دست پیدا کند. بعد از اینکه این ترفند شاگردان پیولی جواب نداد، آن ها تا میانه های نیمه اول، به دنبال ایجاد خطر از کناره ها بودند ولی تیم فوتبال لاتزیو با یک دفاع خوب، برنامه هایشان را نقش بر آب کرد.

بعد از این که حملات میلان تا دقیقه ۳۰ به نتیجه ای نرسید، لاتزیو تلاش های خود را برای زدن گل دوم بیشتر کرد و توانست در دقیقه ۳۸ پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو توسط ماتیا زاکانی به گل دوم برسد؛ سازنده گل اول لاتزیو در فاصله ۷ دقیقه تا پایان نیمه اول با یک نفوذ زیبا از سمت راست وارد محوطه جریمه میلان شد و یک ضربه زمینی را روانه دروازه این تیم کرد؛ توپ طی این ضربه و روی اشتباه فاحش گلر میلان به گل دوم لاتزیو تبدیل شد تا ۴۵ دقیقه نخست با برتری ۲-۰ میزبان به پایان برسد.

میلان نیمه دوم را مثل نیمه اول تهاجمی شروع کرد تا هر چه سریع تر به گل رسیده و برای فرار از شکست تلاش کند. دفاع خوب لاتزیو در این نیمه هم ابتکار عمل را از ارکان تهاجمی میلان گرفته و به آنها اجازه ایجاد خطر نمی داد.

در دقیقه ۶۲ بازی رافائل لیائو در دهانه دروازه شانس خوبی برای باز کردن دروازه لاتزیو داشت اما ضربه بی دقت او از بالای دروازه راهی اوت شد. ۵ دقیقه بعد از این موقعیت بود که لاتزیو صاحب یک پنالتی شد؛ این ضربه را لوئیز آلبرتو وارد دروازه میلان کرد تا نتیجه ۳- ۰ شده و شانس شاگردان پیولی برای جبران به حداقل برسد.

چند دقیقه بعد از گل سوم، پدرو داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت خوبی شد اما توپ روی پای او جفت و جور نشد تا دروازه میلان برای چهارمین بار باز نشود. این ولی پایان توفان میزبان نبود و این تیم در دقیقه ۷۵ یک بار دیگر دروازه میلان را باز کرد. این بار نوبت فیلیپه اندرسون بود که روی پاس در عمق آلبرتو با تاتاروسانو تک به تک شده و دروازه او را با بغل پایی زیبا باز کند.

در ۱۵ دقیقه پایانی پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو ، میلانی ها نایی برای حمله و کاستن از سنگینی نتیجه نداشتند تا با قبول شکست ۴-۰ زمین بازی را ترک کنند. با این نتیجه، میلان ۳۸ امتیازی ماند تا ناپولی با اختلاف ۱۲ امتیازی راهی نیم فصل دوم شود. لاتزیو نیز با غلبه بر میلان، ۳۷ امتیازی شده و جای اینتر در رده چهارم را گرفت.

پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو

لاتزیومیلان
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب۳
۱شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۴۹۲تعداد پاس۴۹۶
۴۱۵پاس صحیح۴۱۶
۶سانتر۹
۳کرنر۴
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو

 

پخش زنده فوتبال میلان و لاتزیو

۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب هفته سی و چهارم سری‌آ ایتالیا، میلان در المپیکو به مصاف لاتزیو رفت و در دقایق پایانی به برتری ۲ بر یک رسید تا امیدوار به قهرمانی بماند.  گل لاتزیو را چیرو ایموبیله در دقیقه ۴ و گل‌های میلان را اولویه ژیرو در دقیقه ۵۰ و ساندرو تونالی ۹۲ به ثمر رساندند.

در پایان پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو و با این برد ، میلان ۷۴ امتیازی شد و به صدر جدول رفت.  اینترمیلان با یک بازی کمتر و ۷۲ امتیاز در رده دوم جای داردو لاتزیو نیز ۵۶ امتیازی شد و در رده ششم باقی ماند.

پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو

لاتزیومیلان
۴۶%مالکیت۵۴%
۲شوت در چارچوب۸
۳شوت خارج از چارچوب۸
۶مهار دروازه بان۱
۴۱۰تعداد پاس۴۵۲
۳۲۳پاس صحیح۳۶۱
۸سانتر۲۸
۲کرنر۸
۱۳خطا۱۵
۰آفساید۲
۳کارت زرد۴

پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو

 

پخش آنلاین بازی میلان و لاتزیو

۲۰ بهمن ۱۴۰۰

یکی از دیدار‌های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا میان تیم‌های فوتبال آث میلان و لاتزیو برگزار شد.

شاگردان پیولی موفق شدند با نتیجه ۴ بر صفر حریف خود را شکست دهند و راهی نیمه نهایی شوند. در این بازی رافائل لیائو در دقیقه ۲۴، اولیویه ژیرو دو بار در دقایق ۴۱ و ۱+۴۵ و فرانک کسیه در دقیقه ۷۹ برای میلان گلزنی کردند.

در پایان پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو شاگردان استفانو پیولی راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

 

پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو

 

آث میلانلاتزیو
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب۱
۰شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۵۰۵تعداد پاس۵۵۱
۴۵۰پاس صحیح۴۹۰
۱۰سانتر۱۱
۲کرنر۴
۱۱خطا۱۲
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو

 

پخش زنده فوتبال میلان و لاتزیو

۲۱ شهریور ۱۴۰۰

دو تیم میلان و لاتزیو در ادامه هفته سوم سری آ ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند. دو تیم در حالی پا به میدان گذاشتند که از هر دو دیدار قبلی خود، شش امتیاز کسب کرده بودند و این بازی محک بسیار خوبی برای هر دو تیم بود.

در این دیدار میلان بازی را بهتر آغاز کرد، اما پس از گذشت ۱۵ دقیقه، رفته رفته بازی افت کرد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. در ۵ دقیقه پایانی نیمه اول پخش زنده بازی میلان و لاتزی فشار روسونری برای رسیدن به گل افزایش پیدا کرد و در نهایت رافائل لیائو مهاجم پرتغالی میلان با پاس گل آنته ربیچ گل اول را به ثمر رساند. در دقیقه ۴۵+۴ میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد و پس از بررسی صحنه به کمک VAR، فرانک کسیه پشت توپ ایستاد، اما ضربه او به تیر دروازه مهمان اصابت کرد و نیمه اول با پیروزی ۱-۰ میلان پایان یافت.

در نیمه دوم شاهد بازی متعادلی بودیم. شاگردان مائوریسیو ساری زور حمله کردن نداشتند و این زلاتان ابراهیموویچ بود که پس از هفت دقیقه حضور در زمین، گل دوم را به ثمر رساند تا در پایان پخش  زنده بازی میلان و لاتزیو میلان با پیروزی ۲-۰، صاحب ۳ امتیاز بازی شود.

 

پخش زنده بازی میلان و لاتزیو

 

میلانلاتزیو
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب۵
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۱
۴۶۱تعداد پاس۵۴۱
۳۹۵پاس صحیح۴۶۵
۱۸سانتر۹
۵کرنر۱
۹خطا۱۸
۴آفساید۲
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی میلان و لاتزیو

 

پخش زنده بازی میلان مقابل لاتزیو

در دیداری از هفته سی و سوم لیگ فوتبال باشگاه‌های ایتالیا، لاتزیو در ورزشگاه  المپیکو پذیرای میلان بود و با ارائه نمایشی منطقی و زیبا به برتری ۳ بر صفر دست یافت.کوریا، مهاجم آرژانتینی تیم لاتزیو ستاره این دیدار بود که در دقایق  ۲ و ۵۱ گلزنی کرد. ایموبیله نیز در دقیقه ۸۵ سومین گل میزبان را به نام خود ثبت کرد.

لاتزیو با کسب این پیروزی به امتیاز ۶۱ رسید و تا رتبه ششم جدول بالا آمد. میلان هم با قبول این شکست و تداوم ناکامی‌های اخیرش در امتیاز ۶۶ باقی ماند و به رتبه پنجم نزول کرد.این در حالی است که میلان تا چند هفته قبل رقابت نزدیکی با اینتر در صدر جدول داشت اما شکست‌های متعدد موجب شد تا روسونری حتی در آستانه از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا باشد.

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

لاتزیومیلان
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب۵
۶شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۲
۳۸۸تعداد پاس۵۶۵
۲۹۶پاس صحیح۴۸۴
۴سانتر۲۷
۱کرنر۹
۹خطا۱۱
۳آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال میلان و لاتزیو

در آخرین شب از دیدارهای هفته چهاردهم سری A ایتالیا، هفت بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن‌سیرو مقابل لاتزیو با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.

میلان با گل‌های آنته ربیچ در دقیقه ۱۰ و هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۱۷ (پنالتی) از لاتزیو پیش افتاده بود، اما تیم میهمان با گل دقیقه ۲۷ لوئیس آلبرتو به بازی برگشت و با گل دقیقه ۵۹ چیرو ایموبیله نیز شکست را با تساوی عوض کرد. با این حال تئو هرناندز مدافع فرانسوی میلانی‌ها با گلی که در دقیقه ۳+۹۰ به ثمر رساند نگذاشت تیمش در این بازی خانگی امتیاز از دست بدهد.

این نتیجه ضمن اینکه روند شکست‌ناپذیری میلانی‌ها را تداوم بخشید سبب صعود آنها با ۳۴ امتیاز به صدر جدول شد. لاتزیو هم با ۲۱ امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

آث میلانلاتزیو
۳۸%مالکیت۶۲%
۵شوت در چارچوب۷
۴شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۲
۳۳۲تعداد پاس۵۱۸
۲۵۹پاس صحیح۴۴۲
۱۲سانتر۲۸
۴کرنر۶
۹خطا۱۴
۲آفساید۰
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آث میلان لاتزیو

این بازی در ورزشگاه سن پائولو در چارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا  فصل ۲۱-۲۰۲۰ برگزار شد. بازی با برد آث میلان با نتیجه ۱ بر ۳ پایان یافت .بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، اولین فرصت بازی در دقیقه ۲۰ و روی یک موقعیت ایستگاهی برای لاتزیو ایجاد شد، اما ضربه میلینکوویچ ساویچ در اختیار دوناروما قرار گرفت.هاکان چالهان اوغلو پشت محوطه لاتزیو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه قوس دار و تماشایی موفق شد به زیبایی گل اول تیمش را وارد دروازه لاتزیو کند.در ادامه جریان بازی آرام شد.

اما در دقیقه ۳۶ میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد که زلاتان پشت توپ قرار گرفت و اگرچه استراکوشا در آستانه مهار توپ بود، اما در نهایت ضربه زلاتان با خوش شانسی وارد دروازه لاتزیو شد.

سائل میکرز با ورود به محوطه جریمه لاتزیو می توانست گل سوم میلان را نیز به ثمر برساند، اما تعلل پیش از حد او باعث از دست رفتن این موقعیت شد.در ثانیه های پایانی نیمه اول لاتزیو می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه زمینی لوییز آلبرتو با اختلاف کمی به بیرون رفت و میلان با همان برتری ۰-۲ راهی رختکن شد. اولین فرصت نیمه دوم بازی زنده میلان و لاتزیو در دقیقه ۵۴ و برای میلان ایجاد شد، اما ضربه زمینی بوناونتورا از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه لاتزیو به بیرون و تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه ۶۳ پخش بازی زنده میلان و لاتزیو ، میلان باز هم به گل رسید. این بار پاس بوناونتورا در سمت چپ محوطه جریمه به آنته ربیچ رسید و او که در موقعیتی تک به تک بود با یک ضربه دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.در دقیقه ۷۰ میلان فاصله ای تا زدن گل سوم نداشت، اما نفوذ تماشایی و در نهایت ضربه زمینی تئو هرناندز در موقعیتی تک به تک دقیق نبود و توسط استراکوشا مهار شد.در دقیقه ۸۰ تئو هرناندز در موقعیتی باز هم تک به تک صاحب بهترین بخت برای زدن گل سوم شد، اما ضربه زمینی او در مقابل دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در لحظات پایانی ضربه وارو از بالای دروازه میلان به بیرون رفت تا روسونری در نهایت با نتیجه ۰-۳ موفق به غلبه بر لاتزیو شود.

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

لاتزیوآث میلان
۴۷%مالکیت۵۳%
۲شوت در چارچوب۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۲تعداد پاس۵۸۲
۴۲۲پاس صحیح۵۰۱
۲۵سانتر۶
۵کرنر۱
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

پخش زنده بازی آث میلان لاتزیو

در آخرین دیدار از هفته یازدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان لاتزیو بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ عقاب‌ها به پایان رسید.بازی از ابتدا با سرعت بالایی پیگیری می‌شد و در دقیقه ۶، ضربه زاویه بسته ایموبیله با مشت دوناروما راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه ۲۰، کاستیه‌خو از میانه میدان حرکت کرد و پشت محوطه جریمه پاس زیبایی به پاکتا داد اما ضربه بغل پای او در آغوش استراکوشا قرار گرفت. دو دقیقه بعد، این بار لوئیس آلبرتو با پاس در عمق زیبای خود موقعیت را برای ایموبیله مهیا کرد اما ضربه او با برخورد به تیرک افقی به میدان برگشت.

حملات دو تیم ادامه داشت تا در دقیقه ۲۲، ارسال زیبا و دقیق لاتزاری، با ضربه سر چیرو ایموبیله به زاویه مخالف رفت و دروازه دوناروما باز شد.اما شادی بیانکوچلستی چندان طولانی نبود و در دقیقه ۲۸، پاس چیپ هرناندز، با دخالت پیونتک به پای باستوس برخورد کرد و وارد دروازه لاتزیو شد تا بازی مساوی شود. در دقیقه ۴۰، ضربه چالهان‌اوغلو از روی نقطه کرنر در حال وارد شدن به دروازه لاتزیو بود که استراکوشا با یک شیرجه بلند توپ را از روی خط درآورد. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

نیمه دوم پخش زنده میلان و لاتزیو کمی پربرخورد شد و چند بازیکن از دو تیم در دقایق اولیه کارت زرد گرفتند. مربیان دو تیم با تعویض‌های پرتعداد سعی در عوض کردن جریان بازی به سود خود داشتند. در دقیقه ۶۶، میلان صاحب یک ضربه آزاد شد و شوت سنگین چالهان‌اوغلو با مشت استراکوشا به کرنر رفت.در دقیقه ۷۸، کرنر ارسالی با واکنش ناقص دوناروما نصیب آچربی شد اما ضربه سر او با واکنش دوباره سنگربان میلان راهی کرنر شد. اما در دقیقه ۸۳، اوضاع برای میزبان دوباره دشوار شد. پاس در عمق زیبای آلبرتو روی ضدحمله خواکین کوریا را با دروازه شاگردان پیولی تک به تک کرد و او هم با ضربه‌ای مطمئن دروازه دوناروما را باز کرد تا میهمان در آستانه کسب پیروزی قرار بگیرد.

شاگردان سیمونه اینزاگی در ادامه بازی را اداره کردند و در نهایت به سه امتیاز شیرین این بازی دور از خانه دست پیدا کردند.لاتزیو با این پیروزی شیرین ۲۱ امتیازی شده به رده چهارم جدول صعود کرد. میلان هم ۱۳ امتیازی و در رده دوازدهم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

آث میلانلاتزیو
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۸۹تعداد پاس۴۵۸
۳۱۵پاس صحیح۳۶۷
۱۷سانتر۱۲
۸کرنر۴
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۲
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

پخش بازی زنده میلان و لاتزیو

تیم های آث میلان و لاتزیو در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار شاهد روند کند بازی و ترس بازیکنان دو تیم از حمله بودیم . به همین دلیل این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.اما در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، لاتزیو بر شدت حملات خود بر دروازه ی حریف اضافه کرد و این بود که در دقیقه ی ۵۸ کوریا موفق شد قفل دروازه ی میلان را باز کند و به برتری ۱-۰ دست یابد. در ادامه میلانی ها تمام تلاش خود را برای کاهش اختلاف امتیاز به کار گرفتند ولی این تلاش ها کافی نبود. بازیکنان این تیم با از دست دادن تمامی موقعیت های طلایی در نهایت مجبور شدند با پایان زمان ، به برد ۱-۰ لاتزیو رضایت دهند.

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

 

آث میلانلاتزیو
۵۲%مالکیت۴۸%
۲شوت در چارچوب۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۳
۹مهار دروازه بان۲
۴۳۲تعداد پاس۴۰۸
۳۵۶پاس صحیح۳۴۰
۴سانتر۴
۷کرنر۵
۱۰ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۱
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 29, 2023