تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو ‌

آث میلان
لاتزیو

دوشنبه ۶ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی میلان لاتزیو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی میلان لاتزیو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان لاتزیو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آث میلان – لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان لاتزیو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آث میلان لاتزیو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان لاتزیو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان لاتزیو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی میلان لاتزیو – ۳ دی ۹۹

در آخرین شب از دیدارهای هفته چهاردهم سری A ایتالیا، هفت بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن‌سیرو مقابل لاتزیو با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.

میلان با گل‌های آنته ربیچ در دقیقه ۱۰ و هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۱۷ (پنالتی) از لاتزیو پیش افتاده بود، اما تیم میهمان با گل دقیقه ۲۷ لوئیس آلبرتو به بازی برگشت و با گل دقیقه ۵۹ چیرو ایموبیله نیز شکست را با تساوی عوض کرد. با این حال تئو هرناندز مدافع فرانسوی میلانی‌ها با گلی که در دقیقه ۳+۹۰ به ثمر رساند نگذاشت تیمش در این بازی خانگی امتیاز از دست بدهد.

این نتیجه ضمن اینکه روند شکست‌ناپذیری میلانی‌ها را تداوم بخشید سبب صعود آنها با ۳۴ امتیاز به صدر جدول شد. لاتزیو هم با ۲۱ امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.

 

 

آث میلان  لاتزیو 
۳۸% مالکیت ۶۲%
۵ شوت در چارچوب  ۷
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۵ مهار دروازه بان ۲
۳۳۲ تعداد پاس ۵۱۸
۲۵۹ پاس صحیح ۴۴۲
۱۲ سانتر ۲۸
۴ کرنر ۶
۹ خطا ۱۴
۲ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۴

 

 

پخش زنده بازی میلان لاتزیو – ۱۵ تیر ۹۹

این بازی در ورزشگاه سن پائولو در چارچوب هفته هشتم سری آ ایتالیا  فصل ۲۱-۲۰۲۰ برگزار شد. بازی با برد آث میلان با نتیجه ۱ بر ۳ پایان یافت .بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، اولین فرصت بازی در دقیقه ۲۰ و روی یک موقعیت ایستگاهی برای لاتزیو ایجاد شد، اما ضربه میلینکوویچ ساویچ در اختیار دوناروما قرار گرفت.هاکان چالهان اوغلو پشت محوطه لاتزیو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه قوس دار و تماشایی موفق شد به زیبایی گل اول تیمش را وارد دروازه لاتزیو کند.در ادامه جریان بازی آرام شد. اما در دقیقه ۳۶ میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد که زلاتان پشت توپ قرار گرفت و اگرچه استراکوشا در آستانه مهار توپ بود، اما در نهایت ضربه زلاتان با خوش شانسی وارد دروازه لاتزیو شد.

سائل میکرز با ورود به محوطه جریمه لاتزیو می توانست گل سوم میلان را نیز به ثمر برساند، اما تعلل پیش از حد او باعث از دست رفتن این موقعیت شد.در ثانیه های پایانی نیمه اول لاتزیو می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه زمینی لوییز آلبرتو با اختلاف کمی به بیرون رفت و میلان با همان برتری ۰-۲ راهی رختکن شد.اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه ۵۴ و برای میلان ایجاد شد، اما ضربه زمینی بوناونتورا از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه لاتزیو به بیرون و تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه ۶۳ میلان باز هم به گل رسید. این بار پاس بوناونتورا در سمت چپ محوطه جریمه به آنته ربیچ رسید و او که در موقعیتی تک به تک بود با یک ضربه دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.در دقیقه ۷۰ میلان فاصله ای تا زدن گل سوم نداشت، اما نفوذ تماشایی و در نهایت ضربه زمینی تئو هرناندز در موقعیتی تک به تک دقیق نبود و توسط استراکوشا مهار شد.در دقیقه ۸۰ تئو هرناندز در موقعیتی باز هم تک به تک صاحب بهترین بخت برای زدن گل سوم شد، اما ضربه زمینی او در مقابل دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت. در لحظات پایانی ضربه وارو از بالای دروازه میلان به بیرون رفت تا روسونری در نهایت با نتیجه ۰-۳ موفق به غلبه بر لاتزیو شود.

 

لاتزیو آث میلان
۴۷% مالکیت ۵۳%
۲ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۲
۵۱۲ تعداد پاس ۵۸۲
۴۲۲ پاس صحیح ۵۰۱
۲۵ سانتر ۶
۵ کرنر ۱
۱۴ خطا ۱۲
۲ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی میلان لاتزیو – ۱۲ بهمن ۹۸

در آخرین دیدار از هفته یازدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان لاتزیو بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ عقاب‌ها به پایان رسید.بازی از ابتدا با سرعت بالایی پیگیری می‌شد و در دقیقه ۶، ضربه زاویه بسته ایموبیله با مشت دوناروما راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه ۲۰، کاستیه‌خو از میانه میدان حرکت کرد و پشت محوطه جریمه پاس زیبایی به پاکتا داد اما ضربه بغل پای او در آغوش استراکوشا قرار گرفت. دو دقیقه بعد، این بار لوئیس آلبرتو با پاس در عمق زیبای خود موقعیت را برای ایموبیله مهیا کرد اما ضربه او با برخورد به تیرک افقی به میدان برگشت.

حملات دو تیم ادامه داشت تا در دقیقه ۲۲، ارسال زیبا و دقیق لاتزاری، با ضربه سر چیرو ایموبیله به زاویه مخالف رفت و دروازه دوناروما باز شد.اما شادی بیانکوچلستی چندان طولانی نبود و در دقیقه ۲۸، پاس چیپ هرناندز، با دخالت پیونتک به پای باستوس برخورد کرد و وارد دروازه لاتزیو شد تا بازی مساوی شود. در دقیقه ۴۰، ضربه چالهان‌اوغلو از روی نقطه کرنر در حال وارد شدن به دروازه لاتزیو بود که استراکوشا با یک شیرجه بلند توپ را از روی خط درآورد. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.ن

یمه دوم کمی پربرخورد شد و چند بازیکن از دو تیم در دقایق اولیه کارت زرد گرفتند. مربیان دو تیم با تعویض‌های پرتعداد سعی در عوض کردن جریان بازی به سود خود داشتند. در دقیقه ۶۶، میلان صاحب یک ضربه آزاد شد و شوت سنگین چالهان‌اوغلو با مشت استراکوشا به کرنر رفت.در دقیقه ۷۸، کرنر ارسالی با واکنش ناقص دوناروما نصیب آچربی شد اما ضربه سر او با واکنش دوباره سنگربان میلان راهی کرنر شد. اما در دقیقه ۸۳، اوضاع برای میزبان دوباره دشوار شد. پاس در عمق زیبای آلبرتو روی ضدحمله خواکین کوریا را با دروازه شاگردان پیولی تک به تک کرد و او هم با ضربه‌ای مطمئن دروازه دوناروما را باز کرد تا میهمان در آستانه کسب پیروزی قرار بگیرد. شاگردان سیمونه اینزاگی در ادامه بازی را اداره کردند و در نهایت به سه امتیاز شیرین این بازی دور از خانه دست پیدا کردند.لاتزیو با این پیروزی شیرین ۲۱ امتیازی شده به رده چهارم جدول صعود کرد. میلان هم ۱۳ امتیازی و در رده دوازدهم باقی ماند.

 

آث میلان لاتزیو
۴۶% مالکیت ۵۴%
۳ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۳
۳۸۹ تعداد پاس ۴۵۸
۳۱۵ پاس صحیح ۳۶۷
۱۷ سانتر ۱۲
۸ کرنر ۴
۱۲ خطا ۱۳
۲ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۵

 

پخش زنده بازی میلان لاتزیو – ۴ اردیبهشت ۹۸

تیم های آث میلان و لاتزیو در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار شاهد روند کند بازی و ترس بازیکنان دو تیم از حمله بودیم . به همین دلیل این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.اما در ۴۵ دقیقه ی بعدی ، لاتزیو بر شدت حملات خود بر دروازه ی حریف اضافه کرد و این بود که در دقیقه ی ۵۸ کوریا موفق شد قفل دروازه ی میلان را باز کند و به برتری ۱-۰ دست یابد. در ادامه میلانی ها تمام تلاش خود را برای کاهش اختلاف امتیاز به کار گرفتند ولی این تلاش ها کافی نبود. بازیکنان این تیم با از دست دادن تمامی موقعیت های طلایی در نهایت مجبور شدند با پایان زمان ، به برد ۱-۰ لاتزیو رضایت دهند.

 

آث میلان لاتزیو
۵۲% مالکیت ۴۸%
۲ شوت در چارچوب  ۱۰
۳ شوت خارج از چارچوب ۳
۹ مهار دروازه بان ۲
۴۳۲ تعداد پاس ۴۰۸
۳۵۶ پاس صحیح ۳۴۰
۴ سانتر ۴
۷ کرنر ۵
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۰ خطا ۱۱
۱ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۲

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت