تی وی تو
آث میلان
فیورنتینا

یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده آث میلان فیورنتینا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان فیورنتینا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی میلان فیورنتینا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال میلان و فیورنتینا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان فیورنتینا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی میلان فیورنتینا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان فیورنتینا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا

فیورنتینا در هفته سیزدهم سری آ میزبان میلان بود که در این دیدار جذاب و دیدنی، میلان اولین شکست خود در این فصل سری آ را با نتیجه ۴ بر ۳ در شهر فلورانس متحمل شد و دبل زلاتان هم کمک کننده نبود. میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما این فیورنتینا بود که در دقیقه ۱۵ به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ با اشتباه عجیب تاتاروشانو مقابل بازیکن فیورنتینا قرار گرفت و پیش از اینکه گابیا بتواند توپ را دفع کند، آلفرد دانکن گل اول را برای بنفش ها به ثمر رساند.

در ادامه باز هم این میلانی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفتند اما همه موقعیت های آنها یکی بعد ازدیگری از دست رفت.

در مقابل این فیورنتینا بود که در وقت های اضافی نیمه اول به گل دوم رسید. روی یک حرکت تیمی بود که توپ با پاس دوشان ولاهوویچ پشت محوطه جریمه میلان به ساپونارا رو رسید و او هم با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه تاتاروشانوفرستاد تا نیمه اول با برتری ۲-۰ فیورنتینا به پایان برسد.

نیمه دوم را هم میلانی ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در مقابل این تیم میزبان بود که در دقیقه ۶۰ به گل سوم رسید.

روی پاس عالی آلفرد دانکن به پشت مدافعان میلان بود که ولاهوویچ صاحب موقعیت شد و بعد از عبور از دروازه‌بان، با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

میلانی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در فاصله ۵ دقیقه، دو بار به گل رسیدند. ابتدا در دقیقه ۶۲، پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا پرس سنگین میلانی ها باعث اشتباه مدافع فیورنتینا شد و زلاتان با یک شوت محکم کار را تمام کرد.

پنج دقیقه بعد، روی حرکت تئو هرناندز از سمت چپ و پاس عرضی او، زلاتان با یک بغل پای مطمئن کار را تمام کرد و اختلاف را به یک گل کاهش داد.

میلانی ها که به جبران نتیجه امیدوار شده بودند، به حملات شان ادامه دادند اما این فیورنتینا بود که در دقیقه ۸۵ پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا به گل چهارم رسیدد. این بار روی اشتباه تئو هرناندز بود که نیکلاس گونزالس، ولاهوویچ را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای حساب شده، حساب کار را ۴-۲ کرد.

اما این پایان کار نبود و میلانی ها همچنان به تلاش شان ادامه دادند تا اینکه در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده، به گل سوم رسیدند. روی یک ارسال به محوطه جریمه فیورنتینا، زلاتان ضربه سری زد که به تیر دروازه برخورد کرد اما توپ برگشتی با اصابت به بدن لورنزو ونوتی وارد دروازه شد تا یک گل به خودی شکل بگیرد.

اما میلانی ها زمان دیگری برای زدن گل تساوی نداشتند و بازی در نهایت با نتیجه ۴-۳ به سود فیورنتینا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا

 

فیورنتینا میلان 
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۱
۴۰۴تعداد پاس۵۰۱
۳۳۲پاس صحیح۴۳۸
۱۵سانتر۲۴
۵کرنر۶
۶خطا۱۰
۳آفساید۷
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آث میلان و فیورنتینا

فیورنتینا و میلان در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند. میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه نهم به گل اول رسید. ارسال سیمون کیائر در مرکز به محوطه به زلاتان رسید و او با ضربه ای محکم و دقیق به گوشه دروازه تیمش را خیلی زود پیش انداخت.

اما فیورنتینا در صدد جبران برآمد و خیلی زود هم به گل تساوی دست یافت. این تیم پشت محوطه جریمه میلان صاحب یک فرصت ایستگاهی شد و اریک پولگار با ضربه ای تماشایی موفق به زدن گل تساوی شد.در دقیقه ۲۹ و روی ارسال پتزلا بود که ایسریک فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم فیورنتینا نیز پیدا کرد، اما این بازیکن بدشانس بود و ضربه او به دیرک دروازه روسونری برخورد کرد.

در اواخر نیمه اول پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا ، و روی اشتباه توموری بود که کاسترولی می توانست دروازه را باز کند، اما ضربه او از کنار دروازه میلان به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.اما فیورنتینا خیلی زود به گل دوم هم دست یافت. پاس به بیرون ولاهوویچ در محوطه به فرانک ریبری رسید و او با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

اما میلان در دقیقه ۵۷ به گل تساوی رسید. روی ارسال یک کرنر، ضربه سر سیمون کیائر در دهانه دروازه به براهیم دیاز رسید و او به راحتی موفق به گلزنی شد.

دقایقی بعد باز هم براهیم دیاز فرصت داشت دروازه فیورنتینا را باز کند، اما ضربه او به تور کنار دروازه این تیم برخورد کرد. اما در دقیقه ۷۲ میلان به گل سوم رسید. روی اشتباه مدافعان فیورنتینا و پاس فرانک کسیه، هاکان چالهان اوغلو درون محوطه با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد. در پایان گزارش زنده بازی آث میلان فیورنتینا تلاش فیورنتینا برای بازگشت نتیجه نداشت و میلان ۲-۳ این تیم را مغلوب کرد.

 

پخش زنده بازی آث میلان فیورنتینا

 

فیورنتینا آث میلان 
۳۹%مالکیت۶۱%
۲شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۴
۳۲۵تعداد پاس۵۰۴
۲۵۷پاس صحیح۴۳۳
۲۲سانتر۲۲
۸کرنر۸
۶خطا۱۱
۱آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی آث میلان فیورنتینا

 

پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا

در ادامه بازی‌‌های هفته نهم سری A ایتالیا، تیم میلان در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف تیم فیورنتینا رفت و میهمان فلورانسی را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو برداشت تا هفتمین پیروزی‌اش را در فصل جاری کسب کند. این پیروزی در حالی در کارنامه روسونری رقم خورد که این تیم بهترین گلزن خود زلاتان ابراهیموویچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. آلسیو رومانیولی در دقیقه ۱۷ و فرانک کسیه در دقیقه ۲۷ از روی نقطه پنالتی گل‌های میلان را در این بازی به ثمر رساندند تا تداوم روند شکست‌ ناپذیری قرمزومشکی‌های شهر میلان با ثبت یک پیروزی دیگر در کارنامه آنها همراه باشد.

میلان در این فصل از سری A تنها مقابل دو تیم رم و هلاس ورونا امتیاز از دست داده است. روسونری با این نتیجه ۲۳ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر جدول رده‌بندی سری A تثبیت کرد.

 

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

 

آث میلان فیورنتینا 
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۴۰۰تعداد پاس۵۰۲
۳۱۵پاس صحیح۴۰۹
۱۷سانتر۲۳
۳کرنر۶
۱۵خطا۱۵
۱آفساید۲
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا

تیم فوتبال فیورنتینا در هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا میزبان آث میلان بود. در نیمه نخست این بازی نه چندان جذاب اتفاق خاصی نیفتاد. هر دو تیم چند موقعیت گلزنی را از دست دادند و با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند. در نیمه دوم شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم بودیم. در دقیقه ۵۶، آنته ربیچ تک گل میلان را به ثبت رسانید. بعد از این گل، فیورنتینا شیوه بازی را به تهاجمی تغییر داد که داور در دقیقه ۶۲ به دالبرت کارت قرمز نشان داد و او  مستقیم از بازی اخراج شد..با وجود ده نفره بود تیم فیورنتینا گل اریک پولگار در دقیقه ۸۴ از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند تا بازی با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ و تقسیم امتیاز ها به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

فیورنتیناآث میلان
۴۰٪مالکیت۶۰٪
۶شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۳۳۹تعداد پاس۵۰۴
۲۶۳پاس صحیح۴۱۹
۱۵سانتر۱۸
۴کرنر۳
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۷
۱کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

پخش زنده بازی میلان و فیورنتینا از اینترنت

در هفته ششم رقابت های سری آ، میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف فیورنتینا رفت. هر دو تیم بازی را خشن آغاز کردند اما این فیورنتینا بود که در دقیقه ۱۴، اولین گل را توسط اریک پولگار روانه دروازه میزبان کرد. میلان برای جبران گل خورده چندین بار حمله کرد که متاسفانه ناموفق بود و در نهایت نیمه نخست با برتری فیورنتینا به پایان رسید. همان طور که انتظار می رفت هر دو تیم در نیمه دوم شدیدتر از نیمه اول بازی کردند. به طوری که داور در دقیقه ۵۵ به متئو موساکیو کارت قرمز نشان داد. ۱۰ دقیقه بعد، این فیورنتینا بود که برای دومین بار دروازه میزبان را گشود.

در ادامه پخش زنده فوتبال میلان و فیورنتینا ، میلانی ها در شوک گل دوم بودند که فرانک ریبری در دقیقه ۷۸ روی پاس فدریکو کیه‌زا گل سوم را به ثمر رساند. سرانجام در دقیقه ۸۰، رافائل لیائو تک گل این بازی را برای تیمش ثبت کرد. بازی تا لحظات پایانی خشن ادامه داشت. سرانجام با برتری  ۳-۱ فیورنتینا خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

میلانفیورنتینا
۵۵٪مالکیت۴۵٪
۳شوت در چارچوب۷
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۸۱تعداد پاس۴۸۲
۵۰۷پاس صحیح۴۱۶
۱۹سانتر۱۱
۴کرنر۶
۱۰خطا۱۴
۰آفساید۲
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

پخش فوتبال زنده آث میلان و فیورنتینا

در حاشیه بازیهای سری آ ایتالیا، فیورنتینا به مصاف میلان رفت. برخلاف انتظار ۳۰ دقیقه اول بازی خیلی کسل کننده سپری شد. در دقیقه ۳۵، هاکان چالهان‌اوغلو روی پاس سوسو تک گل میلان را به ثبت رساند و هر دو تیم با نتیجه ۰-۱ به سود میلان راهی رختکن شددند. در نیمه دوم این بازی نه چندان جذاب شاهد تعویض های متعدد و از دست دادن موقعیت های گلزنی هر دو تیم بودیم که متاسفانه هیچ یک به ثمر نرسید. حتی ضربات ایستگاهی هم نتوانست تغییری در نتیجه ایجاد کند و در نهایت بازی با نتیجه ۰-۱ با برتری آث میلان خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو

فیورنتیناآث میلان
۴۹٪مالکیت۵۱٪
۳شوت در چارچوب۵
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۴
۴۰۶تعداد پاس۴۱۵
۳۱۶پاس صحیح۳۳۳
۰سانتر۵
۶کرنر۶
۷ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۸
۰آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آث میلان فیورنتینا – تی وی تو