تی وی تو

پخش زنده فوتبال میلان سلتیک ‌

آث میلان سلتیک

پنجشنبه ۱ آبان ۲۲:۳۰

لیگ اروپا

دنبال یه سایت پیش بینی معتبر هستی؟

میخوای از واریز جایزه هات مطمئن باشی؟

معتبرترین سایت پیش بینی از دیدگاه کاربران
گارانتی بالاترین ضریب بازیها
پشتیبانی ویژه برای کاربران تی وی تو
واریز جوایز ریالی صددرصد بصورت پایا
بهترین نمره عملکرد از سایتهای نقد و بررسی مانند پلیس بت و ...
همین حالا ثبت نام کنید

پخش زنده بازی آث میلان سلتیک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آث میلان سلتیک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آث میلان سلتیک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آث میلان – سلتیک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آث میلان سلتیک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آث میلان سلتیک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آث میلان سلتیک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آث میلان سلتیک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آث میلان سلتیک آذر ۹۲

در حاشیه ی دیدار های برگشت لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۳-۲۰۱۴ ، تیم های آث میلان و سلتیک با یکدیگر دیدار کردند. این بازی با درخشش تمام عیار ستارگان میلانی همراه بود. آنها موفق شدند با استفاده از فرصت های طلایی ، # بار دروازه ی حریف خود را باز کنند تا پیروز قاطع میدان شناخته شوند. نیمه ی نخست را میلان طوفانی آغاز کرد و این سبب عقب کشیدن بازیکنان سلتیک شد. سرانجام تک گل کاکا در دقیقه ی ۱۳ این نیمه ، حساب کار را ۱-۰ کرد. نیمه ی دوم باغ ضربه ی عالی زاپاتا آغاز شد . او سریعا گل دوم تیمش را به ثبت رساند تا جبران این اختلاف امتیاز برای سلتیک از همیشه سخت تر شود. ۱۰ دقیقه بعد تازه بازیکنان سلتیک کمی بر تعداد حملات خود افزودند که ناگهان بالوتلی به سمت دروازه رفت و با ضربه ای عالی ، این دروازه را در هم کوبید تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسد.

 

 

سلتیک آث میلان
۵۲% مالکیت ۴۸%
۵ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۸
۹ کرنر ۴
۱۶ ضربه ایستگاهی ۲۱
۱۸ خطا ۱۲
۳ آفساید ۴
۳ کارت زرد ۰

 

پخش زنده بازی آث میلان سلتیک – ۲۷ شهریور ۹۲

دو تیم آث میلان و سلتیک برای دیدار های رفت لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۳-۲۰۱۴ به مصاف هم رفتند.  در این این دیدار که با پیروزی ۲-۰ میلان همراه بود ، دو تیم توانستند بازی خوبی به نمایش بگذارند.  نیمه  ی نخست این دیدار بیشتر حالت دفاعی داشت و هیچ کدام از تیم ها موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند. با آغاز نیمه  ی دوم شاهد افزایش از سوی هر دو تیم بر دروازه ی حریف بودیم که البته میلان در این زمینه موفق تر عمل کرد. این تیم در دقیقه ی ۸۲ توسط زاپاتا و در دقیقه ی ۸۶ با ضربه ی مونتاری خیلی سریع به برتری ۲-۰ رسید و با همین نتیجه به این دیدار پایان داد.

 

آث میلان سلتیک
۴۷% مالکیت ۵۳%
۸ شوت در چارچوب  ۲
۷ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۶
۶ کرنر ۹
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۰ خطا ۱۶
۱ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۵ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان